Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noisia


noisia
aktív tag

Az nem teljesen világos nekem, hogy mi köze a GoW-nak a Terminator-hoz ...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#2) oriic válasza noisia (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez sima film promó.

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Adhattak volna neki picit másabb mozgást is....így csak egy skin..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Medocsabi válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Medocsabi
addikt

Meg rángatja az egeret jobbra-balra mint valami eszement. Mobilon nézem,iszonyatosan zavaró. Mondjuk(szerintem) ez tipikus konzol játék.

(#5) Hunpriest válasza noisia (#1) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Sima fizetett hirdetés a filmnek.

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sem könyvben, sem JC filmekben nem mozgott így egy T-800... de még a 600 sem... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) oriic válasza Medocsabi (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez kontrolleres irányítás, nem egeres. :B

Live-Die-Respawn

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Olyan skin is kellett volna amiben Scwarci félig robot, félig ember, kb mint a Mortal dlc-ben. Azt még singleben főszereplőnek is elnézegetném. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Game Pass-ban pont jó is lesz, már le is töltöttem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) Sirandrish válasza Scholes9 (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

30 megas nettel szerintem én is nekikezdek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Carlos Padre válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mekkora ez az izé?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#12) #20411392 válasza Carlos Padre (#11) üzenetére


#20411392
törölt tag

59.1 le nem töltendő GB-t a játék számodra.

(#13) Sirandrish válasza Carlos Padre (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

60 giga...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Carlos Padre válasza Sirandrish (#13) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hm, annyi helyem még tán van is, később ránézek, köszi.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15) #65537792


#65537792
törölt tag

Nagyon jó játék...minden bukfenccel kezd, aztán guggolva fut és 56.000km/h sebességgel csúszik a fedezék felé.

Ez is ilyen heti 2*20 perc agytalan lövölde azt csá. De hát ha erre van igény. :U

(#16) Sirandrish válasza #65537792 (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez 4x20 perc, jó? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Ettől a kamera mozgástól rendesen felfordult a gyomrom... :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18) DEJVID


DEJVID
őstag

Hát ez egy moslék.

(#19) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Nekem a GoW multija mindig is túl pörgős volt, és ez most sem lesz másképp. Viszont a story része remélhetőleg jó lesz. Az első és második rész nagy kedvenc volt, és talán egyszer majd lesz lehetőségem bepótolni az eddig megjelent részeket is. Ez a néhány Microsoft exkluzív egyike ami érdekelne.

(#20) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Valaki legyen szíves dobjon már egy linket a kampányrôl,mert a jútú csak ezt dobja...de ez valami :O

Life, Uh, Finds A Way

(#21) Medocsabi válasza oriic (#7) üzenetére


Medocsabi
addikt

Akkor meg tikkel, és azé' rángatja így, mint valami elmebeteg? :D

(#22) lofagi


lofagi
addikt

A skin nagyon bejön, de sajnos valahogy nem jön be a mozgása, túl gyors, de ha meg lenne a játék akkor tuti ezzel nyomnám. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23) Wesder válasza CsonkaImo (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Ez most semi-openword lesz light rpg+stealth elemekkel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) ribizly


ribizly
veterán

Ez valami rettenetes. Egyáltalán nem illik bele a képbe. Tényleg ennyire sz@rnak a rajongókra? Már arra is lusták ma sokan, hogy ne csak skin update legyen? :W

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#25) Wesder válasza ribizly (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Írtàk hogy sima film promò.
Egy karakterre nem fognak egyedi mozgàst kreàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) ribizly válasza Wesder (#25) üzenetére


ribizly
veterán

"Sima promó". Vagyis egy nagy semmi. A véleményem változatlan. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) Vektast


Vektast
aktív tag

600 Ft most a Game Pass Ulitimate 2 hónapra. Ennyiért simán kipróbálom. :K

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.