Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ellia


Ellia
addikt

Tök jó, hogy nem a filmes MCU-ból emelték át a kinézeteket. A kamerabeállítások is tetszenek. A harc szépen komponált, viszont ennyi erővel sima bábukat is odatehettek volna. Legyünk őszinték, melyik idióta lenne elég bátor 1v1-ben szemből nekirontani Hulknak? :D

Mindenesetre tetszik így elsőre.

(#2) oriic válasza Ellia (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem még mindig szoni kell 10+ év MCU után, hogy mások a karekterek, de egyelőre nekem is tetszik. :C

Live-Die-Respawn

(#3) lofagi


lofagi
addikt

Nekem nagyon bejön, az animációk kimondottan jól meg vannak csinálva. Az, hogy nem az eredeti karakterek vannak benne egy kicsit nekem is zavaró, de simán meg lehet szokni egy idő után. Várós, ráadásul nem lesz konzol only, ez nagyon tetszik. ^^

S még azt is hozzátenném,hogy kimondottan jó volt nézni a videót, mint valami film, nagyon jó a harc menet.

Egy komoly baj van vele, hogy jövő májusban jelenik csak meg. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Hmm, tetszetős :)

(#5) Snip3r_HUN válasza Ellia (#1) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

"Legyünk őszinték, melyik idióta lenne elég bátor 1v1-ben szemből nekirontani Hulknak?"

Thanos? :DDD ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#6) #20411392


#20411392
törölt tag

Felraktam a 'fejben tartani' listára. Nem tűnik rossznak, sőt. Nem is kell megváltania a világot, csak szórakoztasson kellemesen.

(#7) Hiftu


Hiftu
senior tag

Nem sikerült eldöntenem, hogy az ellenfelek AI-ja direkt ennyire bugyuta vagy ez még csak az alpha fázis.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#8) mg1992mg válasza Hiftu (#7) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Alpha gameplay, simán változni fog ez még. :)

(#9) szupermacs


szupermacs
veterán

A Marvel licenszen kívül semmi extrát nem látok benne. De csoda, hogy ennyi év után is az emberek zabálják és nem unják még az Avengerst ami szerintem a szüperhősök ZS kategóriája.
Hulk miatt viszont szívesen kipróbálnám. De ha pár percenként váltogat majd a játék a karakterek között, biztos nem leszek boldog.

(#10) Kanczy válasza szupermacs (#9) üzenetére


Kanczy
veterán

Ha az Avengers a szuperhősök ZS kategóriája, mi van feljebb? :F

Reálisan (és szigorúan a képregényekben) mondjuk Justice League Trinity, X-Men, Spider-Man...?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11) melega


melega
őstag

Egyenlőre tetszik a régi Batman Arkham játékokat nagyon szeretem, azok jobban elnyerték a tetszésemet, de imádom azt verekedős stílust amit a Batman Arkham és a Spiderman képvisel.

(#12) rdt89


rdt89
addikt

Ha interaktívan rombolható lesz a környezet, engem az se zavar, ha még ilyen se lesz a játék indulásakor a grafika. Egy kis Hulk zúzás már hiányzik, mint mondjuk az Incredible Hulk játékban.

(#13) szupermacs válasza Kanczy (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

A Watchmen "kicsit" erősebb sztorival rendelkezik, az X-Men kicsit komolyabb témájú volt hála Rozsomáknak, Lobo sokkal keményebb, Batman sokkal sötétebb ha a 90-es éveket nézzük. Persze kinek mi.

(#14) Kanczy válasza szupermacs (#13) üzenetére


Kanczy
veterán

Áh értem, hogy így gondoltad. Ha esetleg még nem olvastad, ajánlom Neil Gaimantől a Sandmant.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#15) szupermacs válasza Kanczy (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Mindenképp, a képek alapján jónak tűnik! Köszi! :R

(#16) melega


melega
őstag

Nekem előrendelt, és köze nincs Bosszúállók filmekhez.

Nem tudjátok melyik regényt, vagy képregényt dolgozza föl majd a játék?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.