Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Steam meg UE4 van-e esély VR-ra?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) oriic válasza Enton (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Korai megmondani még.

Live-Die-Respawn

(#3) Cifu


Cifu
nagyúr

Tehát egy arcade többjátékos játék, amelynek középpontjában egy szériában sose gyártott felderítő / harci helikopter áll, és a kvázi elődje egy egyjátékos, relatíve reális egyjátékos helikopterszimulátor volt... :DDD

Egyszerű mint az egyszer egy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) oriic válasza Cifu (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

THQ Nordic, szóval ne lepődjünk meg ilyen dolgokon. :D

Live-Die-Respawn

(#5) batman91


batman91
őstag

Mi a fene ez? Ennek semmi köze nincsen a Novalogic Comanche játékaihoz.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#6) Kaiku


Kaiku
senior tag

Húúú, ez eléggé nem jól néz ki. Miért kell ennyi arcade lövöldét készíteni? Nem mondom, hogy teljesen realisztikus, már játszhatatlan szimulátort készítsenek, de ez elég gáznak néz ki. Persze a Novalogic azt ad ki amit akar...

(#7) Hopkins95 válasza batman91 (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én is azt néztem mondom mi ez? :U Én még jászottam valamelyik Comanche játékkal Win 98-on, de az abszolút nem erről szól. Az egy szimulátor volt. Ez meg wtf...

Mondjuk nem játszottam vele sokat, mert emlékeim szerint az irányítás ritka szar volt.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.