Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rossi


Rossi
addikt

Ez bizony igencsak úgy néz ki, mint egy Unity kiegészítő...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2) Sicilian


Sicilian
addikt

Én azért várom, hátha jó lesz.:)

nothing is true everything is permitted..

(#3) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Játékról játékra veszik ki belőle az élethűséget. 3 métereket ugrik egy karakter felfelé, oldalra 5 öt, előre meg vagy 10-et. Szpájdörmen szuper kötélvető, krájzisz láthatatlanság, EMP gránát?? És ez mind a 19. században... Mi a franc ez? Annyira irreálissá, élvezhetetlenné és komolytalanná teszi az egészet, akkor sem tudja magát beleélni magát az ember, ha szeretné. Unity-val sem tudtam fél óránál többet játszani a nevetséges hold gravitáció miatt :( Nem is beszélve, hogy szerintem már maguk sem tudják, honnan indultak... Assassinok vs Templomosok... ez egy dolog még egyáltalán? Vagy csak néha elneveznek valakit templomos Bélának aki nem hívta meg assassin Karcsit egy fröccsre? Assassin is kb. bárki lehet, találsz a thrift shopban egy kapucnis ruhát, felveszed, assassin vagy. PK-zni meg amúgy is tud mindenki ebben az univerzumban, hamarabb tanulja meg a kisgyerek, mint egyedül kitörölni a ...
Önmaga paródiájává válik ez a fantasztikusan induló franchise :(

(#4) mettek


mettek
addikt

csak nekem nem adja vagy másnak se hogy neon színűen világítanak az emberek a falakon keresztül és még neon ikonokkal is teledobálták....

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5) Paul119


Paul119
addikt

Van még bőr azon azon a bizonyos csonton ?:))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6) #08052480 válasza mettek (#4) üzenetére


#08052480
törölt tag

Engem is zavar(na ha jatszanak vele), az egesz GUI szvsz feleslegesen tulbonyolitott es suru - erdekes, hogy mig a legtobb jatek inkabb minimumra csupaszitja, hogy ne zavarjon es takarja ki a lenyeget, addig AC-kben probalnak minel tobb infot belezsufolni. Mindenesetre a feher derek-gloriaval nagyon tullottek a celon, mar-mar nevetseges.

Egyebkent en nem latok ebben semmi impozansat, business as usual, csak most mar lehet felvak orok kozott lopakodni ... hmm "lopakodni". Vagy ezt mar tudta a tavalyi is? Igy vagy ugy, orom latni, hogy felfedeztek azt amit a stealth jatekok mar 15 eve is tudtak.

(#7) Redneck


Redneck
veterán

Nekem se adja. Az elején tetszett a sorozat, elvarázsolt. Ma kb. annyira érdekel mint a CoD következő része. Vagy annyira se.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Jöjjön csak :C Reméljük ez nem olyan lesz mint a BUgnity :K

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#9) k-adi válasza Norb€€€ (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

Vagy csak néha elneveznek valakit templomos Bélának aki nem hívta meg assassin Karcsit egy fröccsre?

Ez jó. :D

Amúgy tényleg értelmét vesztette az egész sorozat... hatalmas ugrások, emp gránát, láthatatlanság, instant drótkötél bármikor..... ez a drótkötél alapból sokkal jobban megkönnyíti a menekülést majd... berohanok, elintézem, aztán drótkötéllel fel a tetőre, majd elfutok és viszlát mission. :C

(#10) fiATHaLON válasza Norb€€€ (#3) üzenetére


fiATHaLON
őstag

A harmadik részig kötött le és izgatott a dolog.
Azzal játszottam néhány órát, a következőt
kibontottam és megcsodáltam a kalóztérképet,
a következőnél előre szóltam a családnak,
nem vagyok már aszaszin, jutubon nézek bele a játékba.
Ez meg egyenesen elképesztő.
Abban az időben kezdtem a játékot (kicsit előtte),
amikor a Doom leendő megjelenéséről
elkezdtek cikkezni az 576-ban és a CoV-ban.
Fel is tűnt, hogy bizony ez a gameplay videó
kimeríti a régi idők minden csalás, minden god mode on kategóriát,
ezzel a mindenen átlátó balfaszsággal.
Legalább lenne benne valami (ha van, elnézést,
csak nem jártam már a menüjében sem a
sorozat újabb részeinek) olyan részletes állítás,
hogy valaki régi motoros-valódi játékos, vagy
mai fajta élményvadász, akinek mindent lecsúsztatnak a torkán,
ha kellően hangos és színes.
Talán még többet is eladnának belőle.
Amúgy ez is egy jól átgondolt marketingfogás sokszor.
Készülnek ezek a döbbenetes fosok,
aztán egyszer csak hírt adnak a REBOOT OLDSCHOOL BACK TO THE ROOTS
előzményfolytatáspárhuzamosuniverzumról,
ahol mindenki visszakap és megért mindent,
aztán kiderül, hogy nemisannyiraúgyvanaz,
csak valamit mondani kellett (Thief új része).

Amúgy meg legyünk őszinték... Ez a játék már a harmadik résznél
kezdett kurva unalmas lenni, még 3-4 rész meg egyenesen agylövés.
Bár a kismillió kacsatollat, meg párnacihát összegyűjtendő,
lehet hogy nekiugrom... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A régi részek nagyon bejöttek, aztán behozták a hajózást és az még inkább megfogott. Ha jól tudom, (még nem játszottam), a Unity-ben nincs hajózás, így nem is tudom...ebben lesz hajózás?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) k-adi válasza tibaimp (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jó volt a hajókázás, három részben is, de most már az is unalmas. Remélem itt nem lesz. Ahogy lejött a videókból, itt sem lesz, mert Unity = "Párizs"; Victory = "London"... vagyis már nem victory hanem Syndicate

(#13) tibaimp válasza k-adi (#12) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Aha, na ezt így nem tudtam, köszi.
Imádom a hajózást ok, hogy uncsi, de nekem akkor is bejött :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.