Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovacszk


kovacszk
senior tag

Na ha ennyi marad mire ideér hozzánk, akkor nem rossz vétel. A hdmi-s változat már jó lenne médialejátszónak is, és végszükség esetén netezni, kissebb gyereknek játszani.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#2) dudika10


dudika10
veterán

Hú de baráti ára van. Egy HDMI-s ugyan ennyiért már tökéletes HTPC lenne.
Miért van olyan érzésem hogy kis hazánkban nem 209Euro lesz... :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

9400GT?

Azon már megy a GTA4 és a Far Cry 2 low-on :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) P00By


P00By
nagyúr

(#5) bartucc válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


bartucc
addikt

Jaja, közép-min. Viccnek tartják sokan, de egy lanpartyra sztem nem az a lényeg, hogy hogy meg a game, hanem hogy megy.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6) Ste


Ste
addikt

Vajon passzív lesz, vagy valami nagyon pici nagyon hangos házventi lesz benne?
Olyannyira kicsi lesz, hogy egy usb madzag, vagy Dvi kábel könnyedén felboríthatja :U

(#7) ronson válasza bartucc (#5) üzenetére


ronson
őstag

Csak az a baj, hogy kis FPS-el némi fáziskésésben lennél.

Ste: Tervezni kell rá lyukat, mint az LCD tv talpán és akkor le lehetne csavarozni.

[ Szerkesztve ]

(#8) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Hát, én őszintén szólva nem sok értelmét látom ezeknek a nettop-oknak. Itthonra minek nekem ultra vékony, monitor mögé dugható, de elérhetetlen csatlakozókkal szerelt valami? Ilyen hardver inkább kicsi, vékony, egészen jól hordozható netbook-ba való, ott terjedjen. De, ha mégis ilyenre vágyom még az asztalra is, akkor is jó a netbook, külsö monitort arra is rákötök, meg billt, egeret is, szinte ugyanúgy mindent. Csak önmagában is működik útközben.

<-ƘƘ->

(#9) arty válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


arty
veterán

dehogy megy! laptopomban 8500GT van és élvezhetetlen mindkét cím ... 5-10fps-el nem lehet játszani!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#10) smkb válasza Kendek (#8) üzenetére


smkb
őstag

Milyen ionos netbookot is veszel 209 euróért? Melyik netbookon van hdmi kimenet?

(#11) bartucc válasza arty (#9) üzenetére


bartucc
addikt

Csak? :F Nekem 73GT-vel ment a Crysis szaggatás nélkül félig low-on, félig nem....

A nettop csak a HTPC ellenében életképes sztem, meg nagyon alap feladatokra, játékra csak nagyon másodlagosan.

ronson: ha FPS-ekkel játszol, igen probléma. De egy stratégiát sztem visszavett graffal elvisz, oda elég a 25-30 Fps...

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12) szuper-t


szuper-t
senior tag

nagyon aranyos:) női szemmel:D
(az asszony mondta)
szerintem cuki:D de az atom már nagyon lerágott csont
de ez csak feltételezés h az megy bele remélem valami kicsit frappáns C2D-t találunk a fedél alatt és nem kell félni h szon+msn mellett belaggol a gépünk:)

(#13) szuper-t válasza bartucc (#11) üzenetére


szuper-t
senior tag

heyy srácok azért nem lehet összehasonlítani egy mobil és egy asztali vidkarit elég szépen vannak teljesítménybeli különbségek
/én 7600gt vel nyomtam a haver M8600gt vel az msi be még is ő laggolt jobban ugyan azon a low beállításon.../

(#14) Kendek válasza smkb (#10) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem veszek, azt szeretném, ha jönnének már tömegesen és lejjebb menne az áruk. Legyen bennük HDMI is. Amúgy némi plusz költséget csak megér a hordozhatóság.

<-ƘƘ->

(#15) twollah


twollah
nagyúr

Barati ara van, bar az AFA az valamennyit dobni fog a vegosszegen.

(#16) misirulez válasza Kendek (#8) üzenetére


misirulez
senior tag

Hát ha úgy nézzük 209 ojró kb 50-60ezer Ft.

Gondolj bele abba, hogy szeretnél egy vatta új gépet, de nincs semmi elvárásod azon kívül, hogy netezzél.

ATX ház(5e.) + tápegység(3-4e).
alaplap(9), processzor(7-8), memória(3e.-1gb), wincheseter(10e.-160gb). cirka 40e.

Kb. ugyanilyen árban jössz ki és nem lesz sokkal erősebb.

Persze ott az előny, hogy kis ráköltéssel erősebbé lehet tenni, de ha valakinek baromira nincs rá szüksége, hogy erős legyen?

Akkor teljesen jó ez a kis gép, és még helyet sem foglal annyit (gondolom) hangja sincsen semmi...

Üdv.:
Misi

(#17) devast válasza misirulez (#16) üzenetére


devast
addikt

Ez nem a dekstop pc ellenfele, hanem inkább a wdtv-jé :DDD

(#18) bartucc válasza szuper-t (#13) üzenetére


bartucc
addikt

Azok nagyrésze DDR2-es memókkal van szerelve, és alapból visszavett órajellel, itt a bökkenő, mert DX9-ben a 8600GT kb 7600GT szinten van általában.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19) Szemjuel


Szemjuel
tag

beszerelni egyet a TV(!!!) mögé, logitech dinovo billencs, hátul még elrejtve a külső vinyó. asszem ennyi :D talán még egy komolyabb hangkártya elfér mellé és 5-600 ojróból meg is van a htpc :D

(#20) KaraDani válasza misirulez (#16) üzenetére


KaraDani
addikt

Jogos, csak nálunk a 209 euro lesz +vám +áfa +orbitális kisker haszonkulcs, és mindjárt lesz kb 90 ezer.

(#21) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

az ára.....az a baj

(#22) szuper-t válasza bartucc (#18) üzenetére


szuper-t
senior tag

én ne tudnám:)

(#23) orbano válasza Kendek (#8) üzenetére


orbano
félisten

tényleg b@ssza meg, ha neked nem jó egy iylen, akkor másnak miért lenne? a sok hülye gyártó meg csak gyártja ezeket as zarokat, holott Téged meg sem kérdeztek :W

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.