Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Még jó hogy Electrolux hűtőnk van 2007-ből.. :C

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Racecam válasza gamerkiller (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most mi van? :U
Nem értem, hogy mi ezzel a problémád. :F

Visszahívja, mert valami meghibásodhat benne. Nem kötelező bevinni, ha vállalod a kockázatot, felejtsd el. Egyébként ez a legtisztességesebb módja egy gyártási, vagy típushiba kezelésének. :K

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3) eastsider


eastsider
nagyúr

samsung mióta gyárt hűtőt? :DDD

blikk
LOL :Y

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

jobb a hercehurca mint egy lakástűz ;) :D

(#6) gamerkiller válasza Racecam (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azt nem értem igazából hogy miért kell átfogóbb ellenőrzés nélkül kiküldeni a hűtőket a piacra.. Most majdnem mondtam valamit megint, de megfogadtam hogy nem szólok a témához többet.. Gondolj csak bele milyen jó fényt vet rá a cégre.. Te szívesen fogadnád a hírt hogy a mostani hűtődet vissza kell küldeni mert valami gyári hiba van.. Szerintem senki nem ér rá ennyire, én például marha pipa lennék mert ugye a hűtő nem túl kicsi..

Kalandor: Most megnézted az SN-t a hűtőn?:D

"Jobb a hercehurca mint egy lakástűz" --->> Ez mondjuk igaz..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) Gergő_ válasza gamerkiller (#6) üzenetére


Gergő_
őstag

annyira kicentizik-kicentezik az alkatrészeket, szigeteléseket hogy csak a valós használat közben derülnek ki ezek a hibák, pl. lehet minden ezredik hűtő ki tud gyulladni, de ez csak 2 év után jön ki :(

(#8) gamerkiller válasza Gergő_ (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

És ez igazából régen rossz.. Lehet ha én is multimilliárdos cégtulajdonos lennék így csinálnám, de mint vásárló és felhasználó, jogosan lennék felháborodva..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) kételkedem válasza gamerkiller (#6) üzenetére


kételkedem
addikt

A visszahívások teljesen általánosak és elfogadottak.

Milliós visszahívás a Toyotánál
Visszahívás - Nissan Navara
Tűzveszély: visszahívás az Audinál
Canon PowerShot G10 visszahívás

A visszahívással pont azt akarja elérni a cég, hogy a fogyasztó úgy érezze, hogy a gyár mindent megtesz azért, hogy kitünő minőségű terméket kapjon. Ha eladnak 400ezer hűtőt és a szervizbe már 50 érkezett azzal, hogy gond van a leolvasztással, akkor baromi nagy költségek árán visszarángatják az összes raktáron levő és már eladott példányt és díjmentesen javítják, akár volt valami gond vele akár nem.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10) Racecam válasza gamerkiller (#6) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lásd Kételkedem linkjeit. (És hozzászólását.) :U
Ezt a hozzászólást egyébként a szekértelem teljes hiányaként értékeltem magamban. :U
Igen, biztosan nincs átfogóbb ellenőrzés és direkt élvezi a cég, hogy rossz híre keletkezik.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11) gamerkiller válasza Racecam (#10) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Na mind1, szerintem hagyjuk.. Nem mondtam hogy értek ehhez az egészhez, meg tudtok győzni, nem ragaszkodom a véleményemhez.. Kételkedem meggyőzött..
Nem kell egyből elkönyvelni hülyének..

A rossz hírhez pedig csak annyit hogy pont itt ph!-n olvastam azt hiszem hogy a Sony visszahívta a tápjait, és már jött is a fikaözön hogy mennyire rossz lett a cég, stb...

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) gamerkiller válasza Kalandor (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ez nem kicsi hiba, jogos a visszahívás..
Még 1 kérdés.. Annak az embernek akinek nincs Internet hozzáférése, nem néz tv-t, nem hallgat rádiót, mégis ilyen hűtője van, azzal hogy tudatják hogy visszahívják a készüléket?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) Racecam válasza gamerkiller (#11) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Na képzelj be olyat, amiről szó sincs. Nem könyvelt el szerintem senki hülyének, arról volt szó, hogy mivel ehhez nem értesz, teljesen felesleges volt ez a bejegyzés. A kettő nem ugyanaz.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15) gamerkiller válasza Racecam (#14) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Lehet hogy egy kicsit te is félreérted.. Nem is említettem sehol hogy én értek ezekhez, csak megjegyeztem hogy a Sony és egyre több cég hívja vissza a termékeit azért mert hibás..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#16) k. válasza gamerkiller (#15) üzenetére


k.
őstag

Na igen.Sajnos tömegtermelés van folyamatosan előfordulnak hibák.
A régebbi hszedben emlitett Sony topicban pedig tényleg rendesen ment a fikaözön miközben meg vagyok róla győződve(Sony fanság nélkül is állitom) hogy szinte mindenkinek van otthon nem is egy olyan gyártótól cucca akinek már jópár visszahivása volt.Ettől az adott cég nem lesz rossz max örülhetünk hogy nem hagyja hogy a friss mirelit pizza leégjen...

(#17) gamerkiller válasza k. (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Így van.. Remélem most nem úgy jött le ez a post nálatok hogy én fikáznám a Samsung-ot.. Eszemben sincs, csak megjegyeztem hogy egyre több az ilyen jellegű hír.. Nálam szinte Minden Samsung, és LG.. Konyhai eszközökben minden Electrolux és Samsung..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) k. válasza gamerkiller (#17) üzenetére


k.
őstag

Nekem nem ugy jött le:)
Nálam meg Sony(legföképp),Samsung az egér logitech.Szeretjük öket:D

(#19) gamerkiller válasza k. (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az ilyen kis eszközöket nem említettem, de az egerem A4Tech, monitor Samsung, hangcucc Logitech..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#20) k. válasza gamerkiller (#19) üzenetére


k.
őstag

A laptopom és a hozzátartozó dolgok is sonyk szal számtech rész(az egeren kivül) lógó szempontjábol elég egyforma :DDD

(#21) gamerkiller válasza k. (#20) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nekem a laptop HP..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#22) Thunderzolee

Bár nem Samsung, nem is hűtő, de visszahívás. :/
A miautónkkal is baj van ismét. :(

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2009/11/12/rozsdasodas_miatt_hivjak_vissza_a_magyar_swifteket/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.