Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Fórumban megjelenős pof. hsz.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Valed


Valed
tag

Ezt nem viperának hívják náluk. Szerelnek a végére egy kis tükröt és kész is a drog kereső, a kocsi alját anélkül átnézhetik hogy le kéne hajolniuk, a szabályzat engedi

(#3) Lauda válasza Valed (#2) üzenetére


Lauda
félisten

Attol az meg vipera marad, ha nincs rajt tukor, eredetileg tenyleg tukrozesre talaltak ki. :K
Olvastam olyat is, hogy a szabalyzatukban szerepel a rendorbot kifejezes, amit hasznalhatnak, csak maga a kifejezes nincs pontositva, h milyen is az a rendorbot. :D

(#4) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

"A vipera az egy veszélyes állat, hüllő" ...

Régi videó, de tanulságos.

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Pff...

(#6) old gray


old gray
addikt

Amíg a "tesók" szamurájkarddal meg késekkel szaladgálnak, addig elnézem ezeknek a fafejeknek a viperát. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7) Vandit. válasza Valed (#2) üzenetére


Vandit.
addikt

A macskámra propellert rakok és akkor ő lesz a helikopter. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8) D1Rect válasza old gray (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

A rendőrnek van lőfegyvere erre az esetre.

(#7) Vandit.: Képeket tegyél fel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) old gray válasza D1Rect (#8) üzenetére


old gray
addikt

Ok, de viperával sunyiban 1-2 suhintás a karra vagy lábra és nincs nagy baj, max. egy törés/zúzódás.. istenem leesett a lépcsőn az idiótája. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

és miért probléma, ha a rendőrök viperával mászkálnak? :F én a félszemű köpködő kobrát viszem magammal mindenhova...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) D1Rect válasza old gray (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

A rendőrnek van lőfegyvere erre az esetre. ;]

(#12) WonderCSabo válasza mephi666 (#10) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azért, mert a (békésen is) tüntető embereket, sőt öregeket vertek szét viperával, maradandó sérüléseket okozva. Emlékezz vissza Révész Máriusz fejére. Meg amúgy is, mivel nem rendszeresített eszköz, TILOS használni.

(#13) dunc


dunc
nagyúr

Mekkora egy patkány ez !(elnézést a jópofa rágcsálótól)
És még nyomja a kedves dumáját,hogy vigyáz a testi épségéért....stb....Sajnálom,hogy egy ilyen mocskos rendszert kell szolgálniuk,de ez akkor is egy rat.

(#14) Lauda válasza old gray (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Csak a viperaval nem azokat verik, sajnos.

(#15) gamerkiller válasza mephi666 (#10) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Félreértesz. Engem nem az zavar hogy viperát használ, hisz én, a családom, és az ismerősem nem csinálnak olyan dolgokat, ami ellen egy rendőr felléphet, így nincs mitől félnem. Engem az zavar ebben az egészben, hogy a rendőr letagadja, elkezd nagyzolni, mintha a TV-s egy senki lenne, és még ő van felháborodva.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#16) ABE válasza WonderCSabo (#12) üzenetére


ABE
őstag

Interjú egy rendőrrel a hogy történtekről: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17) localhost válasza gamerkiller (#15) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Engem pedig az zavar, hogy most már több éve(*) nem hagyjátok elcsitulni a hullámokat, mondjátok a magatokét, mindig újabb követ kell dobni a tóba, hogy nehogy leülepedjen?

Így aztán folyton felkavarodik az alja! {nem politizálok!}

(*) a videó amit linkeltél három éves! Lassan iskolába jár!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) gamerkiller válasza localhost (#17) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igazad van, a videó lassan három éves, de attól nekem még lehet új. Ma reggel találtam rá, vagyis hozták fel rá a figyelmemet. Attól hogy lassan elsős lesz, nekem még nem tetszhet, és ki is nyilváníthatóm a véleményemet, illetve be is mutathatom a többieknek.

3 éve 15 éves voltam. Amikor támadták a tüntetők a tv székházat, aznap este éppen egy krakkói kirándulásból jöttünk hazafelé. Féltem, nem tudtam mi történik, nem volt saját véleményem, ami mára kialakult és szóvá is teszem még akkor is, ha neked nem tetszik.

Az egésznek a forrása pedig egy probléma, amit meg kell oldani. Csöndben viszont nem lehet semmit. Amíg az alapelveket nem tiltja az itt folytatott semelyik beszélgetés, addig ne kapjak már azért szemrehányást mert beszélünk róla. Ha nem tetszik, nem kell olvasni, "el lehet innen menni".

Kérlek ne értsd félre, semmilyen rossz szándékú megjegyzést nem akartam ezzel mondani.. Béke..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) localhost válasza gamerkiller (#18) üzenetére


localhost
Közösségépítő

NOFLAME!

Nem, nem értem félre, csak nem értettem (most sem értem), hogy minek kell egy ilyen régi sztorinak topicot nyitni.
És ez egy vélemény, amit én is szabadon kinyilváníthatok, ha azzal nem bántok senkit.

"Ha nem tetszik, nem kell olvasni, "el lehet innen menni"." - ha nem tetszik azt ugye szóvá lehet tenni ?

NOFLAME!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20) Arnold2 válasza ABE (#16) üzenetére


Arnold2
őstag

A cikkből ezt kiemelném a viperát ellenzőknek:

Az akkori budapesti főkapitány szerint szerint viperát sem használtak.

Vipera nálam is volt, de akkor nem használtam, és volt vipera a másik oldalon is. A világon mindenütt használják a rendőrök. Nálunk elvileg tilos, de például ha késsel támadna rám, le is lőhetném, de jobban jár ha szétverem a kezét viperával, azt legalább túléli.

Ha elveszik a tomfát, gumibotot, viperát, gumilövedéket akkor mi marad? Pontosan a lőfegyver. Ha meg azt használja akkor szemét gyilkos.
Ha lehet mondani, akkor én személyesen érintett vagyok a témában. Apám rendőr. És ő is ki lett vezényelve ezeken a napokon. Hálát adok az Istennek, hogy csak lightosabb helyekre, ahol unatkozó nyugdíjasok ávó-zását kellett csak elviselnie.

Sokan elfelejtik hogy bizony a rendőrök is emberek és nekik is van családjuk. Apám rendőr. És büszke vagyok rá. És ha valaki rátámadna, mert miért ne tehetné ebben a szabad világban, akkor ugyan hadd védje már meg magát.

A rendőrség nem abból a pár emberből áll amit az elfogult média bemutat. Bár arról is megvan a véleményem aki csak ezek alapján (vagy a szélső jobbos portálok alapján) tájékozódik.

Én csak azt sajnálom, hogy divat lett kollektíven szidni a rendőrséget (megbüntették, barát mesélte, hogy megbüntették, milyen menő már szidni a yardot...) és hogy sokan tökéletesen elfogadják azokat a "tényeket" amiket a TV2, RTL Klub és barátaik közölnek. Könnyű megvetetni a magyarokat, na.

(#21) CséZé


CséZé
őstag

és még neki áll feljebb! jó... :DD
mindig is utáltam az ilyen rohadékokat

(#22) gamerkiller válasza localhost (#19) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az igazsághoz hozzá tartozik az is, hogy én nem is figyeltem a dátumot, itt írtad, írtátok hogy ez a videó már 3 éves.. Hogy miért kell topikot nyitni neki? Mert kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.. Hiába 3 éves, érdekel, mert ez nekem új.

Nem tetszik? Tedd szóvá! Senki nem tiltotta meg, a rossz kritika is építő jellegű..

Arnold2: Félre ne érts te is, nekem nem a viperával van bajom, nem azzal van bajom hogy ott van nála. Biztos van oka annak hogy ilyen eszközökhöz kell folyamodniuk a rend őreinek, és ez lett belőle az okozat. Nekem a felháborodása nem tetszik, ahogy semminek nézi a riportert, bunkó stílusban beszél vele, és fenyegeti, majd nagyzol..

Nem nézek TV-t, sőt, nincs is tv-m. Nem hiszek el onnan semmit, annál már okosabb vagyok.

Ha elveszik a tomfát, gumibotot, viperát, gumilövedéket akkor mi marad? Pontosan a lőfegyver. Ha meg azt használja akkor szemét gyilkos. -> Ezzel nem teljesen értek egyet. Gondolj csak bele. Ha Te, Én, Ő, így hordanánk a viperánkat, akkor megbüntetne a rendőr? Meg! Mert tiltott! Nagyon nem fogja érdekelni hogy Pest, Buda, Dunaújváros utcáin milyen rossz a közbiztonság. Ha nekünk tiltott, akkor nekik is, ugyanis a törvényben nincs benne hogy kivéve:... Semmivel nem több a rendőr, csak próbálják elhitetni magukkal azt hogy ők felsőbbrendű faj. Ők is csak a munkájukat végzik.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#23) Lauda válasza ABE (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi a cikket! :R

Ezek is fincsi videk:

[link] [link]

(#24) #65675776 válasza gamerkiller (#18) üzenetére


#65675776
törölt tag

Most akkor mi is a probléma? Hogy a rendőröknek is vannak jogaik? Ez normális helyeken így van.

Ami azt illeti a teljes magyar rend- és önvédelmi szabályozást gyökeresen új alapokra kellene helyezni. Elsődlegesen szakmai alapon, nem politikai és jogi maszlag kellene, hogy legyen ez az igencsak fontos téma. Az akkori és azóta zajlott események részben pont a kaotikus és túlbonyolított, sokszor önellentmondásba keveredő szabályozásra vezethetőek vissza.

Szigorúan magánvélemény!

CséZé: Talán kicsit finomabban...

[ Szerkesztve ]

(#25) gamerkiller válasza #65675776 (#24) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem, miért lenne probléma. Viszont.. Nem mindenhez van joga, nincs joga téged lenézni, nincs joga veled bunkón beszélni, nincs joga hazudni neked, amikor bizonyítékod van rá hogy az adott fegyvernek minősülő tárgy nála van.

Joga van megbüntetni ha ittasan vezetsz, ha gyorsan hajtasz, számonkérni, stb stb, de ahhoz nincs joga hogy.. *már fentebb leírtam mi nem tetszik..*

Reggel már beszóltam az őrsre, figyelnek minket.. [link]

Szerk2: Most látom te is modi vagy.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) Arnold2 válasza gamerkiller (#22) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem is személyesen neked mondtam :)

A riporterről meg: ugye aki már csinál egy kis hírportált és vesz egy kamerát az riporter. Magyarán boldog boldogtalan lehet már riporter. S azt is megtapasztaltuk már, hogy nagyon sokan úgy akarnak feltörni, hogy provokatív szenzációhajhász videókat tesznek fel a netre (ékes példája a jujj.hu, bár szeretem mert vicces, és ez által egy kicsit képmutató is a dolog, de hogy egy marék molylepkét nem ér a dolog az fix).
Bár nem voltam ott, de a srác hangjából és hozzáállásából (okoskodik, hogy igazoltassa a rendőrt) úgy tűnt, hogy ő nem azért van ott, hogy objektíven tudósítson. Szerintem
Az éremnek két oldala van. Valamint most mit tudott volna csinálni a rendőr?! Maximum annyit, hogy elkergeti hogy menjen innen, de ide a rozsdás bökőt, hogy a srác ott tovább pattogott volna.

Nem én vagyok a rendőrség védő angyala. Minden esetre csak elítélem és felemelem a szavam ott, ahol divatból és minden valós alap nélkül megy a "rendőr anyázás". S ezt azért tehetem meg, mert ismerem mind a két oldalt. Apu nagyon sokat mesélt, hogy akkor mi történt. Nagyon sok ártatlan rendőrt bántottak, csak persze ez annyire nem termel nézettséget a fókusznak/híradónak, hogy benne legyen. De megkért, hogy ezt annyira ne terjesszem mert aki akar nagyon könnyen eljuthat hozzá.

Az utolsó bejegyzés természetesen nem neked szólt gamer, csak úgy bele a tömegbe.

(#27) Arnold2 válasza gamerkiller (#22) üzenetére


Arnold2
őstag

Egyszerű kérdés erre:
Ha nekünk tiltott, akkor nekik is, ugyanis a törvényben nincs benne hogy kivéve:... Semmivel nem több a rendőr, csak próbálják elhitetni magukkal azt hogy ők felsőbbrendű faj. Ők is csak a munkájukat végzik.

Akkor hogyan védje meg magát a bedrogozott, alkoholos csürhétől akinek semmi jobb dolga nincs mint sem hogy provokálja és gyepálja/dobálja a rendőrt.
Azaz mivel végezze a dolgát?
Amúgy igen is több joga van mint neked. Pont azért hogy meg tudjon védeni engem téged mindenkit. Csak ezt nagyon kevesen látják. Valamint pár tényleg rossz rendőr alapján beskatulyázni a rendőrséget (köztük ugye az apámat is).

(#28) #65675776 válasza gamerkiller (#25) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez azért kétélű. Figyelembe véve hogyan beszél az átlagember a rendőrökről, szerintem semmi kivetnivaló nincs abban, ha esetleg Ő maga is hasonló stílusban beszél az átlagemberről. Nyilván, mint hivatalos személy ezt nem teheti/ tehetné meg. A magyar közállapotok viszont ilyenek. Ezért is írtam, hogy újra kellene alkotni a szabályozást, a jelenleginél sokkal konkrétabb formában, ami behatárolja a rendőr és az átlagember jogait és kötelességeit is. A gyülekezési törvényünk egy tragédia jelenlegi formájában Nem azért mert túl szigorú, mert nem az. Csak nagyon határozatlan.

A vipera, illetve a taktikai bot nem minősül fegyvernek, csak közbiztonságra fokozottan veszélyes eszköznek. Ennek minősülnek a lőfegyverek is, azt mégis viselhetik a rendőrök, ráadásul az átlagemberrel ellentétben nekik nem rejtetten kötelező viselniük, hanem épp ellenkezőleg: nyíltan. Persze bizonyos feladatkörök máshogy vannak szabályozva, de ezen semmi meglepő.

A rendőrök bizonyos helyzetekben viselhetnek olyan eszközöket, ami az átlagembernek tiltott. Például sorozatlövésre alkalmas lőfegyvereket.

Hazudni mindenkinek joga van, csak nem illik. A bíróság az egyetlen hely, ahol eskü alatt kell vallanod...

[ Szerkesztve ]

(#29) dunc válasza localhost (#17) üzenetére


dunc
nagyúr

Ezt nem kell,nem szabad feledni,hamarossan változások lehetnek,és észbe kell tartani,hogy ilyen mocskos rendőr diktatura is volt.........
pl a Holokauszt is már 70 éves de még mindig felkavarják az állóvízet pedig az már ki is járta az iskolát,sőt nyugdíjba is ment,én meg az a zs**** propagandát unom.

[ Szerkesztve ]

(#30) CséZé válasza #65675776 (#24) üzenetére


CséZé
őstag

ha finomabb vagyok is az marad :)

(#31) D1Rect válasza #65675776 (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

"Ami azt illeti a teljes magyar rend- és önvédelmi szabályozást gyökeresen új alapokra kellene helyezni. Elsődlegesen szakmai alapon, nem politikai és jogi maszlag kellene, hogy legyen ez az igencsak fontos téma."

Pontosan. :R

(#33) fekeandras válasza Arnold2 (#27) üzenetére


fekeandras
őstag

,,pár tényleg rossz rendőr alapján beskatulyázni a rendőrséget"

Ne legyél már ennyire naív... Tesómék ott ettek 2006 október 23.-án a nyugati téri don pepében. Menekülőre fogták mert muszáj volt. Pedig csak enni voltak ott. 5perc alatt odaterelték a semmiből a tömeget és a tisztelt rendőr urak (és hölgyek!) az utcán válogatás nélkül csoportosan ütöttek mindenkit akit csak tudtak. Fiatalt - öreget, nőt - férfit. Mindenkit akit értek! Mérlegelés nélkül. Azóta ha rendőrt látok köpnöm kell egyet. Utálom mindet mint a szart! :U

(#34) Arnold2 válasza fekeandras (#33) üzenetére


Arnold2
őstag

Így is van! Bitófára az összeset! Nem kell nekünk egy rendőr sem, megoldjuk mi magunk. Kiknek is képzelik magukat?

Amúgy olvastad a cikket a 16-ik hozzászólásban?

(#35) fekeandras válasza Arnold2 (#34) üzenetére


fekeandras
őstag

Nem olvasok zsindexet. :N

(#36) Arnold2 válasza fekeandras (#35) üzenetére


Arnold2
őstag

Én sem (fura egy banda), de ebben az egy esetben megérte. Ajánlom.

(#37) dunc válasza fekeandras (#35) üzenetére


dunc
nagyúr

Helyes én se !!!! :R

(#39) CséZé válasza dunc (#37) üzenetére


CséZé
őstag

nem vagytok egyedül :)

(#40) puttputt válasza dunc (#29) üzenetére


puttputt
őstag

Azért van némi differencia a két dolog között... A zs.-k jó része nem provokált meg propagált. Már azok, akiket elvittek.
Az utódaik meg... valóban, inkább emlékezzenek - persze ne fennhéjázón és ne reklámcélból -, hanem tegyék úgy, ahogy és amennyire joguk van, mert van rá joguk és okuk.
Valahol az is provokál, aki ilyen színben tünteti fel és alacsonyítja le magát az eseményt.
Persze, most nem rád gondolok, általánosságban.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#41) dunc válasza CséZé (#39) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem és egyre többen leszünk ! :K

(#42) puttputt válasza dunc (#41) üzenetére


puttputt
őstag

"Ami néha 5". :)
Csak a Sport része érdekel, az is mérsékelten és a legtöbbször nem komoly céllal...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#45) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Fejezzétek be mindketten. Zárni fogom a topikot ha gond van belőle.

(#34) Arnold2: Azért azt mégsem kellene, csak elég lenne kiszűrni a korrupt rendőröket, keményebb rendszert bevezetni, nagyobb büntetést a bűnözőknek. Én személy szerint a halálbüntetést is engedélyezném. Meg a zöldet is, ugyanis ha szabad lenne, nem csinálná senki. Ha lenne megtorlása, kemény következménye annak amit tesznek a bűnöző emberek, kevesebb gond lenne.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#48) #65675776


#65675776
törölt tag

A személyeskedő hsz-okat, vagy hsz részeket töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#49) dabadab


dabadab
titán

Ne essetek egymásnak, ha kérhetem.

DRM is theft

(#50) dunc válasza #65675776 (#48) üzenetére


dunc
nagyúr

Látom köszi a megelöző intézkedést,látom tudom mi történt volna ! :DDD

(#51) fekeandras válasza dabadab (#49) üzenetére


fekeandras
őstag

Jé. Modik lettetek? Ez tök jó! Grat. nem irigyellek, sok türelmet hozzá... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52) jorden06


jorden06
senior tag

Lovagló pálca volt! Kis naivak :N

(#53) phaet0n válasza localhost (#17) üzenetére


phaet0n
tag

Amíg azt sem tudják, milyen üggyel kapcsolatos ez a videó, addig nem fog felkavarodni semmi.
Lásd #6.

(#54) gamerkiller válasza phaet0n (#53) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én igazat adok Old-nak, bár nem értem mire akartál célozni ezzel.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#55) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Semmi bajom nincs a viperával, amíg nem ártatlan embereket ütnek vele. Mert hogy ez történt 2006-ban. Ennyi.

(#56) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Az indexes cikkhez!

Milyen büszke rá, hogy a Vörös Csillaggal Kitüntetett Forradalmi Rendőri Ezrednél szolgált! Gondolom azért kapták a díjat, mert jól szétverték az erdélyi falurombolás elleni tüntetést, vagy vmi hasonló "hőstettért"! Gratulálok!

Egyébként végigolvasva a cikket, értelmesnek, korrektnek tűnik a fickó (már ha igazat mond), viszont a nagy büszkeséget még mindig nem értem.

(#57) kali válasza ABE (#16) üzenetére


kali
legenda

az egyik oldalt hallottuk - bizonyos szemponból elfogult kérdésekre adott válaszok alapján -, most szólaltassanak meg így egy olyan személyt is, aki molotov-koktélt dobált anno! mert én kíváncsi lennék arra is...
de tényleg csak kíváncsiság, mert utálom a politikát, nem adok igazat egyik oldalnak sem, semmi sem sem fehér vagy fekete, csak próbálják azzá tenni - ki így, ki úgy...
van néhány elfogulatlan - és szerintem korrekt - hozzászólás is azért itt, amiket örömmel olvasok, néhányan jól átlátják a dolgok lényegét! :R
azt sajnálattal látom, hogy néhányan elfogultan csak az egyik oldalt nézik/látják, és a média által beitatott - esetlegesen elferdített - monoton szöveget hangoztatják...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.