Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) keIdor válasza gamerkiller (#19) üzenetére


keIdor
titán

Mondjuk kérdés szerintem, hogy ha folytatja, akkor valóban igaz barátod-e.
Megtörtént már velem is, hogy haverom csaja akart tőlem valamit (na vajon mit?) de visszautasítottam. Nem ér egy punci sem ennyit. Annak idején, 5-6 éve már, a B. Kitti is bepróbálkozott nálam azon az estén, amikor a Dáviddal voltunk náluk. Dávid akkor nagyon pályázott rá, nem fordult meg az eszemben sem, hogy lenyúlom előle. Főleg, hogy nem csak barát, hanem unokatesóm is ugye...
16-17 évesen gondoltuk, hogy elhívjuk őket meg pár barátnőjét és megnézzük meddig bírják a piát. Nagy volt a szájuk... azt mondták hozzunk 3-4 fütyülőst, whiskey-t, mindent, mert ők aztán nagyon kemény csajok. Vittünk is.:D
Mi bírtuk, ők kevésbé. :D Haza is kellett őket kísérni, csak "feltévedtünk" véletlenül.:D Lakás üres volt...^^
Nagyon készen voltak, úgy nézett ki leszbi party is lesz, mivel egymás szájában voltak folyton. Kezdődött azzal, hogy mindenki ledőlt, aztán Dávid kiment valahova, akkor kezdődött. Egy darabig hagytam is, had dolgozzon a keze, de aztán eszembe jutott... nem bírtam volna megtenni a Dáviddal, így mondtam neki, hogy nem fogok kicseszni a saját véremmel, nagyon jó lenne, de nem lehet... akkor gondoltam azért magamban, hogy jó lett volna, ha a Dávid inkább el se tervezte volna... mert akkor legális lett volna.:D Végül a Dávidnak se jött össze, mert a csaj annyira fáradt volt, hogy bealudt.:D Az éjszakát ott töltöttük, de nem volt semmi, a csajok nagyon készen voltak.
Bár itt nem volt még vége, mert amikor moziba mentünk, akkor is elég erősen rajtam volt, de ez már egy másik történet.
Akkor jött össze a Dávid azzal a másik csajjal, most nem jut eszembe a neve, de tudod jártak elég sokáig. Elég szerelmes is volt...
Tudnék még mesélni, mert volt még pár ilyen eset. Az Ürmös volt csaja is eléggé rajtam lógott egy bulin. 1 percig nem hagyott békén, de az volt a durva, hogy a Tomi ott volt végig... csodálom, hogy tűrte, de elmondtam a csajnak is, hogy nem lehet, nem fogok egy haverral sem kibaszni.

A csajok gyakran szemetebbek, sokkal szenyábbak, mint a pasik, de szeretik ezt álcázni, és a férfit beállítani mindig a szemétnek. Ez ilyen, ezért is szoktam mindig azt mondani, hogy ezeknek mind egy jó nagy pofon kell az élettől. Én ezt most a volt csajodnak is adnám szavak formájában.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.