Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Bocs, pof. 1. hsz.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#3) gamerkiller válasza _tori_ (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Csak be ne mérgesedjek, és meg ne tudja mindenki. Szép dolgok derülnének ki.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) fekeandras


fekeandras
őstag

Ha tudnám, hogy hozzád képest földrajzilag nem az ország túlsó végében él a buszos kép alapján esküdni mernék, hogy ismerem. Rohadtul hasonlít egy Debreceni csajra. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Mennyire biztos ez az infó?

(#6) Spancer RE


Spancer RE
aktív tag

Ha hiszed ha nem, mind ilyen. Jönnek a púr dumával h ők hűségesek stb. :D a nagy lóf... azt :D Tudom h most nehéz, de ejts rá jó magasról, lesz másik 1000, sőt maguktól fognak jönni. ;) az is mind ilyen lesz... de ez van :\ ezt kell "szeretni"

(#7) venember83 válasza Szten Márs (#5) üzenetére


venember83
nagyúr

A CNN még nem erősítette meg.

(#8) gamerkiller válasza Szten Márs (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

100%
venember83: :)
fekeandras: Orosházai származású, itt a mamájánál lakik. Irányba se jó.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) Szten Márs válasza venember83 (#7) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A "mesélt egy olyat" jellegű dolgokat nem szeretem kézpénznek venni. Persze kérdés, hogy ki mesélte, mert erősen ennek a függvénye nyílván, ezért kérdeztem ;)

(#10) gamerkiller válasza Szten Márs (#9) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kérlek szépen az "mesélte" aki ott feküdt mellette az ágyon. Asszem így már elég hihető.

Ja és plz ne ragadd ki a szót, nem mesélte, hanem tudatta. :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) Szten Márs válasza gamerkiller (#10) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Most a mesélte, tudatta, elmondta, közölte, akármi nyílván teljesen egyenértékű szavak, természetesen nem ez volt a lényege.
És az, hogy mellette volt, még nem jelenti azt, hogy valóban azt mondja, ami történt is - erre akartam utalni. Ha minden kétségen felül megbízható és szavahihető ember, akkor oké, ha viszont csak annyi a biztos, hogy mellette volt, az nem sok semmit bizonyít.

(#12) gamerkiller válasza Szten Márs (#11) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szavahihető, hiszek neki, és a most kapott sms-ek alapján igaz is. Fenyeget, meg ne próbáljak semmit mondani senkinek mert rosszul járok, stb..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) Szten Márs válasza Szten Márs (#11) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Namost igen, visszaolvasva az előző írást egy egyszerű kérdés: ha tényleg megtette azt, amit állított, akkor biztos lehetsz-e benne, hogy ő az az ember, akinek a szavában feltétel nélkül megbízhatsz?
Ha pedig nem az, akkor tényleg megtette-e amit állít, vagy csak bebiztosítja, hogy véletlen se jöjj össze újra a csajjal - hisz szemmel láthatóan már mozdult az irányába.
Igen, van benne némi paradoxon, de ez most lényegtelen.

#12: a csaj írja ezeket az sms-eket, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#14) gamerkiller válasza Szten Márs (#13) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azt hiszem félreérted. Olyan ember mondta, aki nem volt benne, de ott feküdt az ágyon. Igen, jól látod, nem zavartatták magukat. Ez az ember a legjobb barátom, sosem vert még át, és úgy hiszem nem is lenne képes rá.

A csaj válaszolt az sms-emre, amiben az állt hogy mindent tudok, ne kerüljön többet a szemem elé.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#15) Szten Márs válasza gamerkiller (#14) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

:Y
Uhh, így már értem, és tényleg félreértettem. Ez elég kemény így ebben a formában. Hagyd a fenébe, egy kósza gondolatot nem érdemel az egész. És nehogy elhidd, hogy mind ilyen, mert ez meg sültbolondság - szerencsére. Van persze bőven ilyen is, de nem érdemel annyit sem, hogy bánkódj miatta - és legalább kiderült, hogy milyen. Elhúzódhatott volna még fene tudja meddig, utána még nagyobb a pofáraesés.

(#16) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megér ez a könnyű vérű lány ennyit?
Gyötrelem, vergődés. Minek?

Amikor először írtál róla, már akkor egyértelmű volt, hogy nem a hűségéről híres. Húztál egy számot, türelmesen vártál, eljött a Te időd. Kaptál amit kaptál, vége. Állj félre csöndben, új sorszámosok következnek.

Kegyetlen vagyok? Meglehet. Egyféle próba, hogy felébresszelek.
Átcsaptál átkozódásba, ez pedig nem méltó hozzád.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) bubi92 válasza Vakegérke (#16) üzenetére


bubi92
őstag

Viszont lehet, hogy ez kell ahhoz, hogy túltegye magát rajta!

(#18) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Az ilyen csajok a legrosszabbak,főleg ha még Ő fenyeget Téged. Azért a kurv*ság-rajosságnak is van egy határa... :Y

(#19) gamerkiller válasza Vakegérke (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Elnézést kérek, elkapott az ideg, és jó volt leírni. Átkozódtam? Talán annyira nem, csupán felnyitotta a szememet a tudat.. Ideje volt már.

Viszont. Van egy kis gondom. Érzem az illatát, nem csak én, édesanyám bejött tegnap a szobába, és megkérdezte.: - Ez az ő illata? Ma bejött a haverom a szobába.. - Tök olyan illat van mint az Évi parfümje. Keresem a tettest, nem találom. Felforgattam a szobát, eredménytelenül. Ha megtalálom, kuka lesz a végzete bármi is az. Folyamatosan itt van.. Édes, jó illat, amely fájdalmakat tükröz és idéz elő.

Fejlemény: A Barát akivel együtt volt, felhívott. Nem tudta, akkor találkozott vele először. Sűrűn bocsánatot kért, és azt monda. Ha zavar, hagyja az egészet, nem ér meg semelyik csaj annyit hogy velem összevesszen. Válaszoltam neki.: Folytassa csak. Legyenek boldogok. Őszintének tűnt. Majd rájön. Megköszönte, beszélgettünk tovább, másról, konkrétan egy újabb összejövetelről amihez hozzátette: Évi nélkül. Helyeseltem, hisz nem akarom látni.

Furcsa dolog ez, hisz azt mondom nem akarom látni.. Látni akarom, belenézni mélyen a szemébe, és csóválni a fejem.. Csak ennyit szeretnék. Kíváncsi vagyok a reakciójára, az arcára amikor meglát. Talán még annyit mondanék is neki: Kívánom hogy találj egy olyan pasit akit tényleg szívből szeretsz.. Még talán meg is köszönné, és azt mondaná: Ohh, köszi, ez rendes volt.. Majd folytatnám.. : ...és ejtsen pofára, verjen át, hazudjon neked mint ahogy te tetted velem... Lehet hogy annyiba maradna a mosolya. Megtenném. Isten látja lelkem, megtenném.

Mindenkinek: Köszönöm szépen hogy itt vagytok velem, segítetek, tanácsokat adtok. Remélem valamikor, valamilyen formában viszonozni tudom.

gamerkiller.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#20) keIdor


keIdor
titán

Sok ilyen van.:) És még több lesz.

#12:: Én ezt hadüzenetnek venném, lejáratnám az egész világ előtt, az tuti.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) pityeszka


pityeszka
őstag

Meddig tartott ez a kapcsolat?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#22) gamerkiller válasza keIdor (#20) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Le tudnám a barátja előtt, letudnám egész falu előtt, letudnám a buszon, mindenhol ahol csak kellene..

Felmerül a kérdés: Miért lenne jó az nekem? Mitől lenne jobb? Semmitől. Érdemes egy ilyen leány után tépni a számat? Nem. Szót sem érdemel. Nagyobb pofára esés lesz mindenkinek ha saját maguk jönnek rá milyen is valójában az igazi arca.

pityeszka: 2 hónap.
area_51: Felírtam, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#23) #43960832 válasza gamerkiller (#8) üzenetére


#43960832
törölt tag

A békési csajokkal vigyázni kell, nem neked mondom először.

(#24) Vakegérke válasza gamerkiller (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megszokhattad, hogy nem hétköznapi módon használom a szavakat. Mondandóm lényegét szándékozom kiemelni velük, így néha könnyedebb, néha súlyosabb módon alkalmazom őket.
Én sem arról beszéltem, hogy égnek emelt karokkal szórod átkodat a lány fejére. Pusztán azt akartam érzékeltetni, hogy átcsaptál egyféle - hogy is mondjam... - pocskondiázásba, amely pillanatnyi dühödből fakad.

Ami az illatot illeti, meglesz a forrás, vagy ha csak beitta magát a szövetekbe, hamarosan kiszellőzik.

Le a kalappal a barátod előtt.
Másfelől rosszpont a lánynak. Először látták egymást, és ripityom, tyuhaj, meg a fene se tudja még mi. Tényleg megérdemli, hogy bánkódj miatta?

Ne tervezgess, fölösleges. Olyan szituáció úgysem lesz, hogy megfogalmazott mondandód üljön. Erőltetett lehet, és a válasz sem az lesz, amit gondolatban a lány szájába adtál, így a folytatás is kútba esik.
Gondolod, hogy lelkizik a lány? Hány sráccal járt már? Rég lelki roncsnak kéne lennie.

#22: Jól látod, hagyd a fenébe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) keIdor válasza gamerkiller (#19) üzenetére


keIdor
titán

Mondjuk kérdés szerintem, hogy ha folytatja, akkor valóban igaz barátod-e.
Megtörtént már velem is, hogy haverom csaja akart tőlem valamit (na vajon mit?) de visszautasítottam. Nem ér egy punci sem ennyit. Annak idején, 5-6 éve már, a B. Kitti is bepróbálkozott nálam azon az estén, amikor a Dáviddal voltunk náluk. Dávid akkor nagyon pályázott rá, nem fordult meg az eszemben sem, hogy lenyúlom előle. Főleg, hogy nem csak barát, hanem unokatesóm is ugye...
16-17 évesen gondoltuk, hogy elhívjuk őket meg pár barátnőjét és megnézzük meddig bírják a piát. Nagy volt a szájuk... azt mondták hozzunk 3-4 fütyülőst, whiskey-t, mindent, mert ők aztán nagyon kemény csajok. Vittünk is.:D
Mi bírtuk, ők kevésbé. :D Haza is kellett őket kísérni, csak "feltévedtünk" véletlenül.:D Lakás üres volt...^^
Nagyon készen voltak, úgy nézett ki leszbi party is lesz, mivel egymás szájában voltak folyton. Kezdődött azzal, hogy mindenki ledőlt, aztán Dávid kiment valahova, akkor kezdődött. Egy darabig hagytam is, had dolgozzon a keze, de aztán eszembe jutott... nem bírtam volna megtenni a Dáviddal, így mondtam neki, hogy nem fogok kicseszni a saját véremmel, nagyon jó lenne, de nem lehet... akkor gondoltam azért magamban, hogy jó lett volna, ha a Dávid inkább el se tervezte volna... mert akkor legális lett volna.:D Végül a Dávidnak se jött össze, mert a csaj annyira fáradt volt, hogy bealudt.:D Az éjszakát ott töltöttük, de nem volt semmi, a csajok nagyon készen voltak.
Bár itt nem volt még vége, mert amikor moziba mentünk, akkor is elég erősen rajtam volt, de ez már egy másik történet.
Akkor jött össze a Dávid azzal a másik csajjal, most nem jut eszembe a neve, de tudod jártak elég sokáig. Elég szerelmes is volt...
Tudnék még mesélni, mert volt még pár ilyen eset. Az Ürmös volt csaja is eléggé rajtam lógott egy bulin. 1 percig nem hagyott békén, de az volt a durva, hogy a Tomi ott volt végig... csodálom, hogy tűrte, de elmondtam a csajnak is, hogy nem lehet, nem fogok egy haverral sem kibaszni.

A csajok gyakran szemetebbek, sokkal szenyábbak, mint a pasik, de szeretik ezt álcázni, és a férfit beállítani mindig a szemétnek. Ez ilyen, ezért is szoktam mindig azt mondani, hogy ezeknek mind egy jó nagy pofon kell az élettől. Én ezt most a volt csajodnak is adnám szavak formájában.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) #43960832 válasza gamerkiller (#22) üzenetére


#43960832
törölt tag

Most látom, te is újvárosi vagy?

(#27) gamerkiller válasza Vakegérke (#24) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Bánkódni? Azt hiszem annak a mai nappal örökre vége.
Az érzés ami éppen bennem forr, leírhatatlan. Iszonyú dühös vagyok, mégsem ideges.
Talán azt sem tudom eldönteni ez az érzés jó vagy rossz, csupán bennem él és próbál kiszabadulni..

Igazad van, ha kicsit is bántaná ez az egész dolog amit tesz, sok minden nem így lenne.
Sajnálom, hisz sajnálnom kell magamat, kikosaraztak. Ha nem sajnálnám, érzéketlen lennék, akivel akármit meg lehet csinálni. De ez már másmilyen sajnálat.

A barátom előtt tényleg le a kalappal, viszont nagyon nagy butaságot csinál. Figyelmeztetni akartam, nem tettem. Holnap indulna vissza a gépe Londonba, ott lakik, de itt marad miatta.
Talán ha majd őt is kikosarazta, megteszi amit én nem teszek. Lejáratja mindenki előtt, és vége lesz az ámokfutásának. Egy darabig. Aztán jönnek új emberek, új arcok akik nem ismerik.

area_51 : Így van, úgymint Keldor Papa.

(#25) Keldor papa: Nem haragudnék rá, nem is haragszom hiszen valóban elég fullos a leányzó, és ezt a javára is fordítja, kihasználja. Azért sem haragszom mert ő csak kihasználja a helyzetet, férfiból van. Lehet hülye felfogás, de ha fordítva lenne, én sem hagynám ki azért mert jó barátom az előző pasija.

Voltam már a Bátyámmal együtt bulizni, tudom mik folynak ott, bár ezekről pont nem tudtam, bár nem is lényegesek. A Kittin viszont nem csodálkozom, több szt* mint kilincset effektus mai napig. Ürmös barátnője? Most is ezt teszi.. :U Együtt voltunk szilveszterezni.. :K

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#28) #43960832 válasza gamerkiller (#27) üzenetére


#43960832
törölt tag

Oh, kicsi a világ, vagy nagy Újváros? :)

(#29) keIdor válasza gamerkiller (#27) üzenetére


keIdor
titán

Ürmös már egy ideje egy nagyon komoly, aranyos csajszival jár, vele semmi bajom.:)
Több esze van, nekem nagyon hűségesnek tűnik. Megtalálták egymást, nem fogja egyik fél sem elcseszni, ebben biztos vagyok...

Na mesélj, mi volt ott?:D
Dávid se tud róla, de ne is mond neki, mert nem akarom, hogy megharagudjon a Kittire, bár nem tudom mennyire tartják a kapcsolatot.
Kittivel nem találkoztam már egy ideje, de azt mondták: felnőtt. Hogy régen mi volt egy dolog... ha lett volna alkalmam ezen kívül simán átmentem volna rajta én is. Neked is csak azért mondtam el, hogy lásd én meg tudom fogni magam ha kell. Baráttal nem baszunk ki ez nálam le nem írt törvény.:) Hála istennek vannak még így páran.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) gamerkiller válasza keIdor (#29) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát az biztos hogy a Dorottya normális, de az Ürmös már kevésbé. Bár nem.. Mégsem.. Elég sokat ivott, gondolom azért beszélt így vele, lökte el az utcán.. Eléggé készen voltunk akkor.. Jó party volt, fent voltunk a Rómain a lakásba.. Ott volt a Tibi, Robi, Én, Dorottya, Eszti, Dávid, Ürmös, meg a Robi barátnője. Sajnos a nevére nem emlékszem.. :) Rengeteget ittunk, énekeltünk, állatkodtunk. Aztán éjfél előtt leesett a hangulat a pincébe mert a Robiék összevesztek, és leléptek..

Kitti ugyanaz, nap mint nap találkoztam vele.. Onnan tudtam hol van a suliba, ahol egy kör alapú férfihadat láttam. Semmit nem változott..

Van benne igazság hogy baráttal nem baszunk ki, sőt. Teljesen igazat adok, viszont ebben az esetben ez a helyzet nem állt fent. Én akkor már nem voltam vele együtt, így szabad volt a pálya..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#31) keIdor válasza gamerkiller (#30) üzenetére


keIdor
titán

Hát majd akkor mondom neki, hogy tudni kéne hun a határ. :((( Azt az aranyos csajt ha elbassza...
Melyik Tibi? Erik faterja?

Akkor baromságot mondtak, Kitti is still the same. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#32) gamerkiller válasza keIdor (#31) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jaja, ő Tibi! Nagy arc, reggel 5-ig ott volt velünk, akart nyomni velem szkandert, de Dávid nem hagyta mert nem tud veszíteni.. :D
Ürmösnek nehogy megmond hogy én tőlem tudod! :(((

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#33) keIdor válasza gamerkiller (#32) üzenetére


keIdor
titán

Jójó...
Tudom, ismerem már a Tibi-t. Egy állat, finoman szólva.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jól elkanyarodtunk az eredeti témától.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#35) Vakegérke válasza gamerkiller (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a jóóó!
És jó látni, hogy eleresztettél egy smiley-t is. :K

Keldor papa tud valamit, amit mások nem. Elterelni a figyelmet a lelki bánatról, tehát gyógyítani.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) mephi666 válasza gamerkiller (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

bocs, de szerintem az ilyen nem barát, hanem egy f@szfej... a kamatyolás 2 emberen múlik és mindketten ugyanúgy hibásak voltak benne... főleg a srác... ha a csaj tényleg ilyen ribi, hogy az első farokra rámászik, mert "picit piás és olyankor ilyen" (pia sem mentség, de ez más téma), akkor a srác ennyire azért képben lehetett volna, hogy nem lesz ilyen görény... szerintem ne védd a srácot... egy dolog, hogy nem voltatok már együtt, de tudhatta, hogy a csaj miatt szenvedsz és ennyi gerinc lehetett volna azért benne, hogy nem megy bele alkalmi szexbe... ilyen kib@szásra haverokkal szemben sem lennék képes, nemhogy "barátokkal"... még részegen sem... szerintem rövid úton elküldeném a srácot a jó anyjába a csajjal együtt és tennék rájuk magasról...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mephivel kell hogy egyetértsek. :)

gamerkiller a csizmámat szívesen kipróbálnám rajta ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38) gamerkiller válasza mephi666 (#36) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mint már említettem az illető Londonban lakik, és 4-5 havonta jár haza 1-2 hétre. Nagyon régen találkozunk, elég sok pia is fogyott, és semmit nem tudott az egészről, nem is ismerte őt. Hogy láthatta e hogy mi együtt voltunk? Nem. Veszekedtünk egész este, csak piszkáltuk a másikat... Még egy puszi sem volt egész éjszaka. Mint két idegen akik nem bírják egymás arcát, úgy nézett ki az egész. Átlátom a haver helyzetét, és hiszek neki.

Tudhatta hogy miatta szenvedek? Nem. Nem szoktam az érzéseimről beszélni, akkor akkor amikor már mind1. Látszott rajtam hogy valami bánt, nem egyszer kérdezte hogy mi a gond. Sosem mondtam el neki, csak tegnap délután amikor felhívott. Sajnálja, ha tud róla nem tette volna meg, de az időt nem tudja visszapörgetni.

A srácot nem küldöm el, mint már mondtam hiszek neki, hiszem hogy nem tette volna meg. Én sem tettem meg ezt fordított helyzetben, de akkor annyi különbség volt hogy én tudtam hogy együtt vannak, csak nem éppen jóba.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#39) mephi666 válasza gamerkiller (#38) üzenetére


mephi666
nagyúr

okés, így kicsit más... azt hittem, hogy beszéltetek a helyzetről meg minden... a csajjal mindenképp jegeld szerintem a témát... sz@rj rá, még akkor is, ha szíved szerint mást tennél... még akkor is, ha térden állva fog könyörögni... aki egyszer ilyet tesz, máskor is megteszi... a pia meg olyan dolog, hogy akkor jön ki leginkább az ember igazi énje... ő ilyen... kell neki pár pofáraesés, hogy rájöjjön arra, hogy változtatnia kell... add meg neki az elsőt, ha vissza akarja kuncsorogni magát :) jót fog tenni a férfiúi büszkeségednek is... aztán még fene tudja, mit hoz az élet... talán egy másik nőt, akivel sokkal jobb lesz? vagy x idő múlva újra összejöttök és akkor már teljesen más lesz az ilyen dolgokban? ki tudja?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#40) gamerkiller válasza mephi666 (#39) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az az sms vicc kategória volt, azzal hogy azt írta ilyen ha iszik, fáradt, gyógyszer van benne, burkoltan lebitch-ezte magát. Szigorúan szvsz. Hagyom, hisz nem ér meg bármilyen jó numera sem ennyi szenvedést.. Alapjába véve már lenyugodtam, de ha eszembe jut, egy pillanat alatt 30024324 a vérnyomásom, és ütni tudnám.. :(

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.