Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

ostoba bazzeg. felhúztam magam rajta...

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

aztakurva, hogy elgörbült :DDD

nem 100-as, vagy sok pénze van :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Aki kételkedik a Push-pin stabiltásában, azoknak szokták mutogatni ezeket a videókat. Azokban a körökben most már elég híres a videó sorozat.

Szerintem nem elmebeteg vagy elvetemült, egyszerűen csak sikerült szereznie egy ócska alaplapot (ami már nem működik), meg volt egy lestrapált Mugen-je.
Az Orochi-t sem hiszem hogy újonnan vette volna (esetleg hibás, selejt darab volt). Talán a Scythe üzemben dolgozik...

Harrrr!!!!

(#4) Atis707


Atis707
tag

Most már bátran veszek ilyen hűtőt :DDD De vajon mi lett az alaplappal?...tudtommal csak úgy kidobni nem lehet, vagy újrahasznosítják a csatikat pl?

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

attól, hogy látható sérülést nem okozott a dobás az alaplapnak, a hűtő súlyából/tehetetlenségéből adódóan adhatott simán olyan merőleges terhelést, hogy a nyák megsínylette... sz@r alaplappal, leselejtezett hűtővel elég olcsó lehetett a videó :) szerintem akár hw-apróból/vateráról is simán lehetne fillérekért rossz alaplapot szerezni, ami újonnan kemény tízezrekben lenne...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) gamerkiller válasza mephi666 (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De akkor is inkább raknám a falra ezeket, mint hogy ilyet játsszak velük.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) Csabee.


Csabee.
nagyúr

ezt az állatságot.. :D elején azt hittem hogy bemutatják az új féle hajlékony alaplapokat..:DD de a 2. videó után.. hát elszörnyűlködtem, én még a szar alaplappal sem csinálnék ilyet...

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.