Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Ezek a spec gamer dizájn egerek sose tetszettek, egy Sensei számora sokkal esztétikusabb, a billentyűzet viszont tetszetős.

A Slime draws near! Command?

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon tetszik mindkettő, de főleg az egér! Csak az ára...

(#3) dobragab


dobragab
addikt

Szimpi az egér, akár ajánlott is lehet, mondjuk az S3988-at már illene alaposan tesztelnem, hogy tényleg van-e benne smoothing. Ha van, akkor sajnos kuka :(

A 17-18k-s ár kicsit erős, de mivel a fogása / formája egyedinek tűnik, lehet, hogy az ajánlottak mellett lenne esélye. A karácsonyfa világításnak meg kb. az utolsó helyen kéne kullognia, ha egérről van szó. Nehogymá' inkább a világítós, kényelmetlen, pontatlan egér, mint a ronda, kényelmes, pontos...

Örömmel látom, hogy Rudi olvassa az egeres topikból érkező visszajelzéseket! :K :C
A kábeléről azért írhattál volna egy sort: mennyire merev? A szövetelt kábel általában jóval merevebb, mint a sima :(

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#4) rudi válasza dobragab (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Olyan erős közepes az egér farka. Szövetből a rugalmasabbak közé sorolnám, ami ugye nem szövetesből legfeljebb közepes szintet jelent.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) dobragab válasza rudi (#4) üzenetére


dobragab
addikt

:R

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#6) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Melyik a bestbuy mechanikus billentyűzet most? Magyar, világítós.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) menpee


menpee
aktív tag

Billentyűzetnél még megértem, sőt támogatom a háttérvilágítást, de egereknél akkora felesleges csimbummcirkusz, mint a tévék százmillióatizedikenazegyhez dinamikus kontrasztja.
Legalább drágító tényező :Y

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#8) dobragab válasza Jim Tonic (#6) üzenetére


dobragab
addikt

Billzet topik.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#9) rudi válasza Jim Tonic (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha kipróbálod és neked beválik az olcsóbb Kailh mikrokapcsoló, akkor világítós, "magyar feliratos" Tesoro Excalibur már 25-26k forint körül fogható. Érdekes az Asus Echelon is, majd egy tízessel drágább, de két USB-s, hang ki-bemenetes és csuklótámasz is van hozzá. Ha meg nem kell numerikus rész ott az Ozone Strike Battle, amit múltkor néztünk. Más magyar világítós talán nincs is a hazai piacon reálisan megvásárolható státuszban.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) nyunyu


nyunyu
félisten

Azt latom, hogy OEM profilu a billzet, de a kupakjai eleg vekonyka ABSnek tunnek :(

Dicseretes viszont, hogy ISO kiosztasu, meg ha a feliratozasat jol el is rontottak, brit helyett amerikai :))

Viszont az egyedi bottom row miatt nem lehet majd egyedi kupakkeszletet rarakni.
1.5U, 1U, 1.25U, 6.5U, 1.25U, 1U, 1U, 1.5U??? :W
6.5U szokoz ritka mint a feher Zorro.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11) nyunyu


nyunyu
félisten

Na meg az sem derult ki a bemutatobol, hogy a WASD kornyeke hogy birja a gyurodest, megvan-e az USB altal biztositott 6KRO kepesseg?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12) rudi válasza nyunyu (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

Két bedugott USB csatlakozóval NKOR volt minden részen.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Van egy régebbi Logi billem, de nem tudok rászokni, annyira nagy, hogy idegesít. Nem tudom rendesen megfogni. Mai napig egy occo silverline billem van...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#14) Jim Tonic válasza rudi (#9) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Köszi, Rudi! Megnézem. 25k nálam a határ, még az is fájdalmas kicsit, de még lenyelhető.

#8: Ismerem a járást, de itt járnak a házigazdák is, és titokban abban reménykedtem, hogy ők meglátják a kérdésem. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15) cintula187


cintula187
addikt

Jó lenne már megtanulni végre,hogy a kamerát hagyjátok fix fókusz módban. :R

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16) Bugfix1984 válasza Jim Tonic (#6) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Szerintem az ASUS Echelon az kiváló,én ezt használom másfél éve.

(#17) wolfman


wolfman
veterán

Hát engem ezek a nagy kocka gombok eléggé C64-re emlékeztetnek, ami eléggé kényelmetlen volt. Itt mennyire akad bele az ember ujja a másikba pl. gyors gépelés közben?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Tobb 10k ert se egeret se billt nem vennek, amig a 6-8k aruval is ugyan azt megtudom csinalni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#19) haxiboy válasza ldave (#1) üzenetére


haxiboy
veterán

K70 RGB -t is szivesen szoktuk ajánlani, szvsz jobb mint a strafe. :K

(#18) fornettisuti: Egyszer próbálj ki egy mechát... :K

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#20) rudi válasza haxiboy (#19) üzenetére


rudi
nagyúr

Meg jóval drágább is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) haxiboy válasza rudi (#20) üzenetére


haxiboy
veterán

Sima k70 vs Strafe 10k különbség van, rgb változat mind2-ben drágább, véletlen írtam az RGB-t :U
Strafe talán a silent kapcsolóival tud kiemelkedni. Persze ezzel nem azt mondtam hogy rossz billentyűzet lenne, de ebben az árszegmensben jobbat is lehet találni. De aki Corsairt szeretne úgyis Corsairt vesz. Valószínüleg ha ennyi pénzem lenne én is ezt venném. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#22) Jim Tonic válasza Bugfix1984 (#16) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Biztos vagyok benne, hogy az, állatul is néz ki, de az se olcsó. Annyira nem vágyom egy jó billentyűre, hogy ennyit adjak érte.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#23) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

"Hajdanán elit memóriamodulokkal kezdte pályafutását a Corsair, de mára sokkal inkább házairól, tápjairól és SSD-iről ismerjük a hajós emblémát" azért én még most is ilyen ramokat használok, és elégedett vagyok :)

". Szokatlan, hogy a WASD környékén lévő, néhány további gombra is gondoltak."
szokatlan, de követendő, hiszen újratölteni is kell, meg guggolni stb... :U :C

Bejön, de drága, ugyanennyiért valóban jobbat kapni, illetve a háttérvilágításban nem tetszik, hogy nem csak a billzetgombok, hanem a köztük lévő sávok is világítanak. Nekem az már valahogy sok.

Az egér nem rossz darab.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#24) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Mennyire bírja ez az ökölcsapásokat?

(#25) haxiboy válasza Dr. Akula (#24) üzenetére


haxiboy
veterán

Ezek mindent kibírnak, csak ha már ennyit költöttél nemhiszem hogy kedved van odavágni neki. :D Plusz ha valamit tönkre is teszel (ami valószínüleg 1-2 switch) egy kis forrasztás, jobb esetben még az sem kell és mehet a csere.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#26) Vesa


Vesa
veterán

A bill kevés, ennyiért már sokkal jobb vételek vannak a piacon. Az egér viszont nagyon jónak tűnik!

Más kérdés, hogy nem értem a gyártókat. Bele tesznek RGB Led-et, hogy testre szabható legyen a szín, de mellé meg konkrét színnel írják rá a feliratot -jelen esetben pont sárgával-, tehát már borul is az összkép ha valaki mondjuk csak kéket akar látni maga körül. Még idegesítőbb a DPI választó gomb színs világítása, mert ott -általában- változtatni sem lehet, tehát hacsak nincs szerencséje a usernek, és nem pont azt a DPI-t használja ami a kedvenc színében pompázik, akkor megint ott vagyunk, hogy kapunk egy színes, giccses karácsonyfát, és lőttek a user által vizionált egyszínű design-nak...
Innentől meg semmi értelme az RGB-zésnek...na mindegy.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#27) kpal


kpal
veterán

Szépek. De a bill nagyon drága ,az egér még úgy ahogy jó áron van. Ha már ilyen drága lehetne Magyar bill.
Funkciókban nem is kívánnék többet, mint amit ezek nyújtanak.

(#28) nyunyu válasza kpal (#27) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha már ilyen drága lehetne Magyar bill

Billentyusapka gyartok szoba sem allnak veled 150-200 szett alatt, ha egyedit akarsz.
Nagyjabol akkora szerianal csokken 50-60$-ra egy szett ara.

Szerinted lenne ekkora (fizetokepes) igeny magyar kiosztasu mechanikus billzetre?

Plane, hogy ennek a billzetnek nem szabvanyos az also sora, igy mas billzethez tervezett szett nem megy ra egy az egyben.
6.5U szokoz meg az ISO Enternel is ritkabb, alig 1-2 sapkagyartonak van hozza ontoformaja.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Elég csúnya a bill,egér még elmenne,ha nem lenne kábeles....

(#30) haxiboy válasza nyunyu (#28) üzenetére


haxiboy
veterán

De legalább corsair árul $2-ér replacement spacebart. Kár hogy mások nem nagyon gyártanak hozzá.Egy CNC fröccsöntőgép elég húzós árban van. Pár hete beszéltem barátnőm apjával, csak a szerszám 200k körül lenne. 250k körül egy plate szerszám.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#31) kpal válasza nyunyu (#28) üzenetére


kpal
veterán

Így elfogadom. :K

(#32) haxiboy válasza TechN7ne (#29) üzenetére


haxiboy
veterán

És máris nem "gamer". :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#33) D.Va


D.Va
senior tag

Miért nem raknak manapság szinte egy értelmes billentyűzetre sem különálló (nem FN gombos szutykot...) hangerőszabályzót??? (esetleg tekerőset mint 1-2 régebbi modellen...)
:W

(#34) rudi válasza D.Va (#33) üzenetére


rudi
nagyúr

Corsair K70 kérem szépen. Vagy a K60, amiről épp most írok.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#35) Ł-IceRocK-Ł válasza rudi (#34) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

De most a Strafe-ről írtál nem? ;] :))

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#36) D.Va válasza rudi (#34) üzenetére


D.Va
senior tag

K60-70-et még nem néztem pont, kösz a tippet :B

De a cikkben lévő billentyűzeten is csak FN gombbal van hangerő (F7 és F8 billentyűn) és ez ilyen fn-es megoldást én rühellem, jobban szeretem ha külön dedikált hangerő van hangerőhöz...

(#37) Bugfix1984 válasza D.Va (#36) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Most megjelent egy újabb ASUS billentyűzet, ugyan nem mehanikus, de minőségi cuccnak néz ki és ezen van külön hangerő szabályzó dedikálva. Az ára is egész optimális. ASUS Cerbeus Keyboard : [link]

(#38) D.Va válasza Bugfix1984 (#37) üzenetére


D.Va
senior tag

Kösz a tippet, ennél többet nem is szánok billre... :P

(#39) Bugfix1984 válasza D.Va (#38) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Ha esetleg vásárolsz, kérlek írd le milyen,mert én is szemezek vele. :C :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.