Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

asdfghjkl

(#2) danih


danih
addikt

+1, menj ki a szabadba.

(#3) Gradilaci válasza gamek!ller (#1) üzenetére


Gradilaci
tag

Ja. sehol sem tudok jobban aludni, mint egy F1 futam alatt, a tévé előtt ülve. Ez van...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#4) gamek!ller válasza danih (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Eleget vagyok ott.. :)

(#5) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ezzel én is így vagyok, olyan kivétellel, hogy nekem nem foglalják be a gépemet :)

(#6) Thunderzolee

Off:

Na mi lett a leányzóval? :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) gamek!ller válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mintha lattam volna szombat reggel, de nem foglalkoztam vele.

(#8) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Jojjenek vissza a regi virsli gumik, ne legyen minden fele stabilizator, ne legyen kiporgesgatlo

A kipörgésgátlóval még egyet is értenék, de tudtommal semmilyen versenysportban sem használnak ilyet, nemhogy az F1-ben... vagy tévednék?

Sent from my keyBoard

(#9) aero. válasza N€T0X|N (#8) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

nem tévedsz

(#10) Lauda


Lauda
félisten

Jobban tenned, ha Te is aludnal, legalabb nem hordanal ossze ennyi suletlenseget. ;] :DDD

(#11) Pukkancs


Pukkancs
tag

Most ez az új divat, hogy szidják a Forma1-et? Az igaz, hogy tényleg baromi fárasztó a motorok hangja, de azért ennyire nem halálunalmas.

(#12) gamek!ller válasza Pukkancs (#11) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Sosem követtem a divatot, egyszerűen így érzem.

(#13) Wictor


Wictor
senior tag

A pilóták/csapatfőnökök pénztárcájának és a kocsik méretének a változása fordítottan arányossá vált egymásra az idő múlásával.

(#14) GabN73


GabN73
addikt

Sajnos már rég nem arról szól amiről kellene :(

(#15) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Tényleg nagyon durván a technikai előny-lemaradás befolyásolja a versenyeredményt, de hát a Forma 1 azért mindig is a technológiákról szólt.
Nekem tetszett a mai futam, bár a végére talán ellaposodott, az elején még lehetett drukkolni Alonsonak, hogy megtöri a RedBull egyeduralmát, aztán már inkább csak Hamilton és Vettel versenyeztek..

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#16) Иван


Иван
őstag

Ez is csak a pénzről szól!

:DD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#17) DEJVID


DEJVID
őstag

Ez Forma1, nem valami kupa verseny, ezt miért nem lehet megérteni?

(#18) Gradilaci


Gradilaci
tag

Valamikor a kezdet kezdetén a F1 arról szólt, hogy az új fejlesztéseket, sorozatgyártás előtt kipróbálják az autókban. Ez még a "virsligumis" időszakban volt, amikor az akkori versenygépek még csak nem is hasonlítottak a maiakhoz. Aszinkron kézi váltó, szervo nélküli kormány, dobfék. Aztán jött a kompresszor, majd a tárcsafék korszaka. Na, kb ennyi, már mint a tárcsafék az, ami átkerült a szériaautókba a versenyautók világából. És azóta, nem annyira sarkosan, mint Krisztián fogalmazott, de tényleg a tehetség háttérbe szorult, és a pénz diktál. Amelyik istállónak van pénze a modern dolgokra, az már félig nyert helyzetben van. A legtöbbször borítékolni lehet a végeredményt, sokszor már a harmadik-negyedik körnél beáll a végeredmény. Na, én innentől szoktam elpilledni. Aztán a végére megint felébredek, és ennyi volt. Pedig minden alkalommal, ha csak tehetem, megnézem, és készülök is rá.De már szerintem is halálosan unalmas, egy-két futamtól eltekintve. Malaysiat például bírom, Monte Carlot is.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#19) gamek!ller válasza Gradilaci (#18) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Monte Carlo az egyetleb futam amit megnezek.

(#20) Kephamos válasza Gradilaci (#18) üzenetére


Kephamos
addikt

Mondjuk azért elég sok minden átkerül tudomásom szerint. A turbokompresszor is!
Az más kérdés, hogy valóban a pénzről szól, mint a legtöbb sport, de ez van.
Amit én sajnálok, hogy sorra cserélik le a jóféle klasszikus pályákat a hipermodern és jellegtelen dzsunkai pályára, mert az nagyobb piac...

(#21) tkazmer


tkazmer
addikt

nem tudom mi van veletek, szerintem évek óta nem volt ennyire szórakoztató a forma1, a baleseteket én is hiányolom, de most egy jobb futamon több előzés van mint tavaly egész évben összesen, ráadásul a sokkal kiszámíthatatlanabb meg általában is nagyobb mértékű gumikopás miatt több boxkiállás van tehát sokkal inkább csapatmunka a verseny (ha a boxban ügyetlenkednek akkor az értékes másodperceket jelenthet) ami tovább növeli a kiszámíthatatlanságot és így az izgalmat...
vagy megint jöjjön msc és a ferrari, meg mögöttük másfél perccel a mezőny?

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#22) Lenry válasza tkazmer (#21) üzenetére


Lenry
félisten

én akkor hagytam abba a f1 nézését, amikor Sch már a tököm tudja hanyadik versenyét nyerte egyhuzamban. na az unalmas volt.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) tkazmer válasza Lenry (#22) üzenetére


tkazmer
addikt

akkor én is abbahagytam hosszabb időre annak ellenére, hogy msc rajongó voltam, kb. akkor kezdtem el vele ismét foglalkozni, amikor a hamilton bejött és mondták mások, hogy az első versenyén harmadik lett. tavalyhoz képest szerintem kifejezetten izgalmasabbak mostanság a versenyek.

ha hagynák, hogy agyba főbe mindenki fejleszthessen akármit (motor, szárnyak, stb.), na _akkor_ tényleg csak az számítana, hogy kinek mennyi pénze van. a mostani vezető red bull egyáltalán nem a legtöbbet költő csapat, a költségvetési lista elején álló ferrari pedig mostanában leginkább leszerepel.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#24) danih


danih
addikt

Nem lehetne a pályán mondjuk csapdákat felállítani, vagy mondjuk fegyvereket szerelni a versenyautókra? Úgy talán izgi is lenne...

(#25) Pukkancs válasza danih (#24) üzenetére


Pukkancs
tag

Akkor már legyen inkább olyan a Forma1, mint a Mariokart :D

(#26) Lenry válasza Pukkancs (#25) üzenetére


Lenry
félisten

akkor inkább Dethkarz

Istenem, ez mekkora játék volt, az egyetlen autós, amit igazán szerettem. külön bónusz, hogy a zenéi CDA formátumban voltak, így a telepítőlemezt sima CD lejátszóba tolva lehetett hallgatni a baromi jó zenéit.
bárcsak futna Win7-en :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) schummy válasza Gradilaci (#18) üzenetére


schummy
tag

a KERS is bekerül az új M5-ös BMW-be... és még tényleg rengeteg olyan van ami onnan kerül át, kicsit átszerkesztve, de a kers konkrétan ugyanaz lesz benne, mint a forma-1-es kocsikban van

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.