Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) uki


uki
aktív tag

Ez lenne a sokak által várt álom teló. Kíváncsiak vagyunk. :)

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#2) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Tudom, hogy németül van, de "SO GROSS" :DDD Ennyire gusztustalan lesz? :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#3) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Kíváncsian várom :))

(#4) wardemi válasza uki (#1) üzenetére


wardemi
senior tag

Ha tényleg így lesz +1 teló ami szóba jöhet majd (persze ár is kérdéses)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#5) stvnppp


stvnppp
senior tag

Mehettek volna lejjebb is (3,7), de már ez is haladás lenne! :R

(#6) spawn21


spawn21
veterán

Na erre kíváncsi leszek, ha rendben lesz és minimum s4-es procival jön, akkor bizony elgondolkodok a cserén. (persze nem ilyen kis felbontású kijelzővel)

iPhone 13p

(#7) Psytech


Psytech
senior tag

S3 kistesó... A samsung tényleg minden szegmenst le akar fedni.. :))

(#8) |AP|


|AP|
veterán

formailag vajon ez is egy műanyagpiskóta lesz? :)
Nem bánnám, ha az anyaghasználaton és a formán is változtatnának.

(#9) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

mi a francnak? ott az sgs,ugyan ez a :W paraméter csak nem 2magos

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#10) Tibee86


Tibee86
veterán

Minden napra, egy új Samsung teló. ;]

(#11) wolruf


wolruf
őstag

A kamerája legyen jó, és akkor életemben először veszek Samsung telefontot :) 4", 2 magos proci, talán még támogatás is, jól hangzik az Optimus 2X után :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12) Dany007


Dany007
veterán

Nagyon jól hangzik. Épp minap beszélgettünk róla, hogy miért olyan kevés a 4 colos de erősebb hardverrel ellátott telefon.
Hiszen a csúcskészülékek szinte mindegyike (apple kivételével) 4 col fölötti tepsitelefon.
Alig van pár ilyen, amiben azért van erős hardver, de nem batárnagy kijelző. Nem mindenki keresi a legerősebb gépet, de azért kijelzőben már szeretne 3,5 fölé menni. Meg persze ár/érték arány sem utolsó.

(#13) oszi666


oszi666
őstag

Tokeletes lenne.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#14) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Atom. Mondjuk ez megvolt az SGS-nél (4 col, "kompakt" ???? wtf?) és az SGS-2-nél (2 mag, de nem olyan "kompakt").
Jó hogy ezzel is szélesítik a termékpalettát, de igazán csak akkor érdekes ha tényleg JB és nem ICS.
Nekem egyébként kellene is meg nem is...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#15) Psytech válasza tom956ster (#14) üzenetére


Psytech
senior tag

Mondjuk ilyen telefon már van egy és Samsung Galaxy S Advance a neve.. Igaz annál a proci igen gyenge a többi S szériához képest, meg a ram sincs 1 GB.
Ennek az S3 mininek valami ütősebb kétmagos procival kell kijönnie, csak úgy van értelme és létjogosultsága a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#16) HaZse


HaZse
őstag

Szerintem tök felesleg ez a cucc. Ott van házon belül a Galaxy S Advance. Az is 4 colos, Super AMOLED-es, 768 MB RAM, 2x1 GHz proci.

Dehát a szamszung csak tudja, hogy mi a jó. :D

szerk: Psytech kolléga megelőzött. :D Nem olyan gyenge az a 2 magos proci. Igaz, nem hiper szuper több gigaherzes mag, de legalább 2-3 napig elmegy nekem.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#17) Szakiii válasza FIREBLADE78 (#9) üzenetére


Szakiii
addikt

Ott az sgs de már boltban nem nagyon árulják plusz az gyárilag 2.3ig frissíthető. Több szempontból is jó ez a kis teló.

(#18) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

"...október 11-én, vagyis jövő szerdán..."
Hiteles, szakmai oldal...

(#19) IstN


IstN
tag

A leírtak alapján kíváncsian várom mit tuszkolnak még bele a cuccba, mert eddig nem tűnik olyan hú de nagy kiugrásnak, sem a kamera, sem a kijelző, sem a proci miatt sem. de hát lehet csak én vagyok lemaradva a kor vívmányaival kapcsolatban.

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#20) keIdor


keIdor
titán

960x540-et igazan kaphatott volna...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

ha jó anyagokból lesz összerakva, akkor kell.
még a szappantartó s3 formát is elnézném neki.
kiváncsi leszek háó máccs, és mikor jön hozzánk.

(#22) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Én is várom..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#23) Probber


Probber
őstag

Samsungéknak nincs 540x960as paneljük, márpedig ehhez (ha valóban lesz) a hardverhez minimum az dukálna.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#24) Bici válasza keIdor (#20) üzenetére


Bici
félisten

Már az is elég lenne nekem, ha nem nem pentile amoled-et kap, mert az Advance-ban szörnyen néz ki... :U
1GB Rammal ez szuper telefon lenne.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#25) gaben1117


gaben1117
senior tag

Ne felejtsük el a Galaxy R-t sem. Abban meg tegra 2 proci van. Fém hátlap stb. Ami ebben az új telóban egyedül csábító lehet az a friss rendszer.

(#26) bloomberg


bloomberg
tag

Tudom, egyéni szoc.problem, de nekem a 3,5" kijelző is elég lenne ugyanezekkel a műszaki paraméterekkel.
De legalább már ez is emberibb méret, jók a tepsik netezni, de nekem minden másra nagyok.

(#27) Rhino666


Rhino666
őstag

Már az ismert paraméterei is elég gyengék. :) Már csak bele kell rakni egy recsegős-ropogós műanyag burkolatba és kész az eheti Samsung modell. :D

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#28) porse


porse
senior tag

S duos 90 akkor ez mennyi lesz?! Pedig nem hangzik rosszul eddig..

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#29) FragMaster válasza keIdor (#20) üzenetére


FragMaster
addikt

Pletyka még minden róla, a végén még 4,3" 720p lesz az is mininek számít :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#30) #19708160


#19708160
törölt tag

nem lenne rossz egy s3 kicsiben.

(#31) Psytech válasza FragMaster (#29) üzenetére


Psytech
senior tag

Na, az lenne az igazi S3 mini...
Az biztos sokak érdeklődését felkeltené :K

(#32) bteebi


bteebi
veterán

4"-os mini :DDD... A kijelzőméret rendben van, a felbontás azért lehetne jobb, de remélhetőleg legalább nem PenTile-os lesz. A 2 magos proci is elég lehet még egy darabig, úgyhogy akár egész jó vétel is lehetne. Ha úgy tetszik, ez egy kicsit nagyobb teljesítményű Galaxy S, vagy egy kicsit kisebb méretű Galaxy S2 lesz. Kíváncsi leszek az árára, lehet, hogy ez lesz a következő telefonom. Vagy a Galaxy S2, az ártól függ csak.

#18: A legjobbakkal is megesik néha ;).

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#33) dobolson


dobolson
senior tag

Hát erre nagyon kíváncsi leszek. Jobbra, erősebbre kéne csinálniuk az S Advance-nél, hogy tényleg legyen értelme. Pláne, hogy az is megkapja már rövidesen az ICS-et, később pedig a JB-t. Ha amoled kijelző lesz, tuti pentile-e raknak bele sajna. Ami miatt jobb lehet ez az új teló, az pont az rgb kijelző meg az 1 gb ram., jobb proci. Na meg persze a friss JB.

[ Szerkesztve ]

(#34) Apika


Apika
Közösségépítő

Ezt én is kíváncsian várom! :K

(#35) hunter84


hunter84
aktív tag

Nekem csak az alábbi feltételekkel jöhetne szóba:

- 4"-os 720p kijelző
- min. 1GB RAM
- 4 magos A9 vagy 2 magos S4
- min. 2000-es akksi
- Jelly Bean

A fentiek hiányában ez is csak egy sima középkategóriás teló lesz, továbbra sem egy kisebb méretbe csomagolt igazi csúcsmobil.

(#36) V.T.CS. válasza hunter84 (#35) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

egy ilyet összedobhatnak nekem is, mondjuk 50-60 körül. :)

(#37) dobolson válasza hunter84 (#35) üzenetére


dobolson
senior tag

Ez így igen! :) De tett már valaha a Samu valamelyik telójába is S4-es procit? Szerintem inkább exynos lesz az, ami még nem is lenne rossz annyira.

(#38) Beri78


Beri78
őstag

samsungot mindenkinek :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#39) zsolidodd válasza Tomy Yayo (#2) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Bezzeg régen, nem lett volna ezzel baj, mert így írták volna: SO GROß. :DDD

(#40) Peterson_


Peterson_
addikt

Lemaradtam volna valamiről?
Nem is hallottam még hogy ilyesmi is lesz.
De tényleg nagyon ütős lenne normál méretben erős hardver, talán még a kamera is egész jó.
Kép nincs róla véletlenül?

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#41) dokee78


dokee78
félisten

A Samsung a "rókabőr" nagy mestere. ;]

(#42) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Úgy olvastam, 4"-os, 2 magos, 800x480-s lesz, ami elég gyér... pedig sokakat érdekelne egy 4" körüli csúcs Samu.

Más: tesztek sorra adják a Galaxy Note 2-nek az év legmagasabb pontszámát, és nehezen tudják eldönteni, melyik feature a legjobb, az új RGB superAMOLED, az SPen és funkciói, a JB rendszer és Google Talk, a szupergyors működés vagy a rendkívül erős és tiszta speaker (valszeg a Galaxy Musicé?), de úgy tűnik, az akkuidő viszi a pálmát.

A Phonearena és a TrustedReviews szerint kihozható belőle 12 óra folyamatos videólejátszás, amely a kisebb képernyőjű/felbontású RAZR MAXX-al együtt messze kiemelkedik a mezőnyből, míg az utóbbi teszt minimum két nap intenzív használatot ígér abból a fajtából, amellyel egy S3, i5, OneX egy nap után biztosan töltőre megy. :R

Infó, hogy nálunk mikor és melyik szolgáltatónál jelenik meg?

(#43) V.T.CS. válasza dokee78 (#41) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

volt, most már az összes gyártó az.

(#44) DS39 válasza uki (#1) üzenetére


DS39
nagyúr

+1, nagyon felcsigáztak, örülnék egy ilyennek. :)

(#45) BiP válasza Tomy Yayo (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem, annyira Bruttó lesz. :)

Biztos jó teló lesz, de én valami nagyobb felbontással várnám. Ha nem is HD, de 960x540 lehetett volna.
Én mondjuk pont egy ilyen telót keresek, 4", 2 mag, ~1gb ram, 800-nál nagyobb felbontás, stb. (Xperia P jó is lenne, de picit erősebb procival).

szerk: látom, többen keveslik a felbontást.

(#35) hunter84 :C

[ Szerkesztve ]

(#46) RaveForce


RaveForce
veterán

az egyébként megvan, hogy attól mert vmi 4 coll, sok múlik a káván is? ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#47) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Tehát akkor egy ("ugradelt") galaxy s2 várható... ;]

Tudom értetlenkedek sőt gonoszkodok ezzel de számomra a kis kijelző "csúcs" hardware párosítás még mindig nagy kérdőjel...
Ha a tulajdonos mondjuk a kis kijelző miatt nem erőlteti annyira a hd videózást a komplex weboldalakon való szörfözést és hasonló memóriaigényes dolgokat akkor miért kell a csúcs vas (a kamerát leszámítva)... az android meghajtására a 4.1 után tuti nem...

(#48) DS39: az S2 updateből és az S3 "downgradeből" kijön közel két azonos készülék...

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#48) DS39


DS39
nagyúr

lesz S2 Plus is. [link]

(#49) Enci1983


Enci1983
senior tag

A Samsung-nál a Mini, 4 hüvelykes :D .

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#50) Dany007 válasza xZer0kidx (#47) üzenetére


Dany007
veterán

"Ha a tulajdonos mondjuk a kis kijelző miatt nem erőlteti annyira a hd videózást a komplex weboldalakon való szörfözést "

Mert mondjuk 4,8 colon annyival über brutálabb élményt nyújt a videózás, mint 4 colon? ;] Szerintem abszolút nem. Csúcshardver amúgysem kell 1080p-s videózáshoz, ahogy böngészéshez sem. A csúcshardver egyedül a játékok miatt kell. Más miatt nem. Főleg 4.1-nél.

Szóval igen, én is úgy vagyok vele, hogy kell egy közepesen erős vas, ami elviszi a rendszert és minden appot fullon, zökkenés nélkül. Mindez 4 colon, mert a 3 - 3,5 már nagyon kevés. Viszont nincs szükségem játékokra. Legalábbis csúcsgrafikájúra biztosan nincs. Ahogy tespifónra sincs szükségem. Mert farmerzsebben hordom, nincs retikülöm és még mást is kell hordanom a zsebeimben a telefonon kívül... Ja igen, én jó lenne ha egykézzel még kényelmesen lehetne használni.

Szóval szerintem ennek a kategóriának bőven van létjogosultsága.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.