Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Elvileg Európában is elérhető már, nem?

[ Szerkesztve ]

(#2) FET-MEN válasza Bone123 (#1) üzenetére


FET-MEN
veterán

Szerintem még nem :)

Iphone 7

(#3) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

és most nem is volt akkora csúszás.
bravó.

(#4) daniel909 válasza V.T.CS. (#3) üzenetére


daniel909
addikt

szégyen is lenne a csúszás... azért csak egy flagship telefonról beszélünk.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#5) Prof01 válasza daniel909 (#4) üzenetére


Prof01
veterán

Egyetértek! :K :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#6) FeherMate


FeherMate
csendes tag

Még ha csúszva is jönne, az összes gyártó példát vehetne a samuról, folyamatos a szoftver frissítése, és ami kijön az is rendben van.

(#7) FET-MEN válasza FeherMate (#6) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1 :)

Iphone 7

(#8) zzola válasza FeherMate (#6) üzenetére


zzola
félisten

Azért náluk is előfordul hiba, lásd Lengyel rom...

(#9) MunezXBK válasza Bone123 (#1) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Lengyelországban volt hivatalos, de visszavonták, javítják.

(#10) fuximaxi válasza FeherMate (#6) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ezzel nem tudok egyetérteni. Anno az S1-nél és S2-nél is csúsztak vele és az első romokkal volt probléma is (pl. elkezdték enni az aksit)

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#11) Psytech


Psytech
senior tag

Még jó, hogy mi nem koreaiak vagyunk és ez a hír így igazából max csak kérdést vet fel, hogy miért nem az int. változat kapja először, hiszen elvileg ebből fogy a legtöbb... :F

(#12) V.T.CS. válasza FeherMate (#6) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

jaja, már nem is veszek mást.

(#13) Bone123 válasza Psytech (#11) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Az étteremben is a szakács kóstolja meg először a kaját, és csak utána a vendégek. :)

(#14) Psytech válasza Bone123 (#13) üzenetére


Psytech
senior tag

Ha még a héten elindítják a hivatalos frissítést az international változatra is, akkor egy szavam se lesz.
Vagy legalább sammobile-ra kerüljön fel valami leak :DDD

(#15) Fecogame válasza Bone123 (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Maximum hivatalosan még nem... :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16) SkyLine3000 válasza FeherMate (#6) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Már amelyik Samu telefonra ez igaz. Mert pölö a Galaxy W-m re nem hogy JB, de még ICS sincs hivatalosan és valszeg nem is lesz, köszönhetően a Samsung olyan kiváló üzletpolitikájának. Pedig nem is régi teló és nem is gyenge. Úgyh marad a GB. Mondjuk nekem semmi bajom vele. Csak furcsa a Samu hozzáállása. Ha ICS-t vagy JB-t akarsz, vegyél új telefont. :W

(#17) pobacsi


pobacsi
csendes tag

Nekem lassan ket hete a hivatalosan kiadott lengyel 4.1.1 fut (sammobile-rol). Tenyleg nem teljesen hibamentes, de abszolut hasznalhato daily rom-kent. Amig nem lesz hivatalos international fw, nem is cserelem le szerintem.

(#18) pobacsi válasza SkyLine3000 (#16) üzenetére


pobacsi
csendes tag

De pl az elso Galaxy S-re nem is erdemes felrakni szerintem GB-nel ujabbat. Azzal gyonyoruen szalad es onmaga marad. A custom ICS es JB romok mas telokrol portoltak es megolik a lelket. Mondjuk az S2-nel meg pont ezert ajanlott ;)

(#19) Linkin


Linkin
senior tag

S2-re is jöhetne már türelmetlenül várom :DD :DD

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#20) SkyLine3000 válasza pobacsi (#18) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem sem hiányzik sem az ICS sem a JB. Az enyémen a gyári GB van. Nem is raktam és nem is fogok felrakni főzött romot, mert azokkal ált. elég sok a gond. Mindig olvasom a teló fórumát. Egyik sem tökéletes. Nekem tökéletesen megfelel a GB.
AZ Omnia 2-met romolgattam egészen addíg, míg vissza raktam rá a gyári WinMo-t. Ott is az volt a legjobb. A főzöttekből mindig pont olyan dolgokat vettek ki, amik nekem kellettek volna.
Ugye az S és a W hardverileg csont ua, csak az S kijelzőben jobb.

(#21) Weeman1 válasza Linkin (#19) üzenetére


Weeman1
veterán

Most is JB van az S2-dön ahogy látom. :D
Csak főzelék formájában. :)

Jön az csak várjunk türelemmel.

Xiaomi 11T Pro

(#22) Linkin válasza Weeman1 (#21) üzenetére


Linkin
senior tag

Nem az a Galaxy S1-en van az S2-n "csak" ICS főzet

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#23) Linkin válasza Weeman1 (#21) üzenetére


Linkin
senior tag

duppla

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#24) LordX válasza Linkin (#22) üzenetére


LordX
veterán

Vesszőket érdemes használni, mert javítja a hozzászólás minőségét.

(#25) Peterson_


Peterson_
addikt

Megindult a frissítés, az már elég jó jel.
Illik is betartani az időpontokat
egy flagship-nél.
Bezzeg a Monte Slideremmel nem foglalkoznak:DDD

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#26) Mr President


Mr President
senior tag

Elégedett vagyok a Samsunggal. Sok telefonra kiadják a frissítést. Jó készülékek. A következő telóm is galaxy lesz!

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#27) atike válasza Mr President (#26) üzenetére


atike
nagyúr

Az enyémre épp nem jött semmi (W)... Sóhaj. Pedig már egy gyári ICS is megdobogtatná a szívem... ;)

Király, hogy kijött az SIII amúgy.

(#28) SkyLine3000 válasza atike (#27) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ne is várjunk ICS-t, legfőképp JB-t a W-re, mert 100% h nem lesz. Max kijön még valami javítás a jelenlegi szofthoz, oszt jóvan. Mi már le vagyunk szarva. :O

(#29) atike válasza SkyLine3000 (#28) üzenetére


atike
nagyúr

Az a baj, hogy eleve le is voltunk... :((( Elég mondvacsinált indokokkal lett lerázva a W az ICS-ről... :( CM9 beta2... Ez az ami van nekünk...

(#30) SkyLine3000 válasza atike (#29) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen. Minden mondvacsinált indok. Erre sorra jönnek ki a W-hez képest gyenge Samu és egyéb telók ICS-el és JB-vel... :W Már a leg ótvarabb fostalicska telók is ezzel jönnek ki NULLA hardverrel.
Mindegy. A lényeg, h telefonálásra, hírek olvasására, szokásos oldalak megnézésére, emailezésre, chat-re, fotózásra, játékra tökéletesen megfelel. Én már megbékéltem a gondolattal, h nem jön ki rá semmi frissítés, csak max valami javítgatás.
Igazából ha kicsit jobban optimizálnák még a romot, lehetne akár sokkal gördülékenyebb is. Bár így is jó.

(#31) Syl válasza SkyLine3000 (#30) üzenetére


Syl
nagyúr

Köpök a samsungra! :((( A táblagépre hónapok óta csak csúsztatják az ICS-t...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#32) V.T.CS. válasza SkyLine3000 (#30) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

én most telefon vásárlás elött vagyok, és pont ezért nem w-t veszek.

(#33) Frozzy


Frozzy
őstag

Samsungot csak akkor érdemes venni ha a jelenlévő csúcskészüléküket veszed meg. Az összes többi eszközzel nem foglalkoznak. Nagy ímmel ámmal kidobják a frissítést ami legtöbbször tele van Bugal :S :W :W

ja és az mese habbal, hogy egyes telefonoknak kevés a hardware és ezért nem lesz Update. Zte Bladera van ICS kitudja már lehet JB is van :C :Y

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#34) Weeman1 válasza Frozzy (#33) üzenetére


Weeman1
veterán

A Sonyericson sem külömb frissítés téren. :D

Xiaomi 11T Pro

(#35) Psytech válasza Weeman1 (#34) üzenetére


Psytech
senior tag

Azért ők legalább minden (kivéve a play, de az inkább kézikonzol mint telefon) tavalyira kidobták az ICS-t idén, ezt a Samsung kicsit sem mondhatja el magáról.

Sajnos az nagyon igaz, hogy ha valaki csúcs Samut vesz akkor nagyon jó dolga lesz nagyjából két évig mert megkap mindent a telója. De az egyéb telefonokkal nem bánik ennyire jól, mert ugyan sw frissítések azokra is érkeznek, de verzióugrások ritkák voltak eddig sok készüléken.
Bár a nemrég bejelentett JB frissítések közt szerepel olyan készülék amin igen meglepődtem, ha tartják ehhez magukat akkor jár egy piros pont mert elindultak egy jó úton :)

(#36) arn válasza pobacsi (#18) üzenetére


arn
félisten

nincs ennek semmilyen lelke... ha mar lett volna, tuti kitapostam volna.

probald ki a hivatalos nexus s jb romjat. kb eg es fold. a gyari rommal szanalmasan lassu volt (pedig baromi sokaig ragaszkodtam hozza), ezzel meg sokkal jobban szalad, a ram sincs telitomve mindenfele felesleges cuccal. a bongeszo tesztekben joval gyorsabb - gyorsabb, mint az s2 a gb romokkal.

[link]

reszemrol asszem inkabb veszek egy (mar kifuto) nexust (max jovore cserelem a most megjelenore), pedig nagyon nem kellene tepsitelo, de egyszeruen fazok az androidos gyartok supportjatol. az aktualis topmodellen kivul a tobbi meger kb egy verziofrissitest, azt csok. az s2 is eleg lenne hwileg, de mar most le van sajnalva.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#37) moleculez


moleculez
veterán

el lett mondva szazszor: ha a verzioszamra izgulsz, akkor vegyel nexust.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#38) arn válasza moleculez (#37) üzenetére


arn
félisten

ha ez nekem szolt - en a normalis mukodesre izgulok, nagyon nem erdekel, hogy valosul meg :) az eredeti rommal par honap alatt kritikan alulira sullyedt a telo hasznalhatosaga. kb mint egy regi 16 bites win.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#39) Peterson_ válasza arn (#38) üzenetére


Peterson_
addikt

Szerencsére én elvagyok a 2.3.6-tal, lassan egy éve.
Root kellett neki, meg egy kis takarítás:)
Hülye kérdés, de ha egy telefonra -mondvacsinált indokkal- nem jön ICS, JB, miért nem heggesztenek pár fontosabb funkciót a GB-be.
Simán megoldható lenne.
+ folyamatos apróbb updatek az apróbb hibák javítására.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#40) Csabyka92 válasza Weeman1 (#34) üzenetére


Csabyka92
csendes tag

Ezzel lehetne vitatkozni... Pont ezèrt vettem Arc S-t januárban, mert Galaxy W-röl tudni lehetett, h. nem lesz ICS...
Bár a két telefon között volt ~35e (djuice-nál), úgy gondolom, jól döntöttem ès a jövõben is SONY-t veszek.
Bár az LG Optimus 4x ára korrekt, valamiért óczkodok.
A SGS III meg elég érdekesen néz ki, amellett, h. k., azaz kifejezetten drága is...

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#41) Frozzy válasza Weeman1 (#34) üzenetére


Frozzy
őstag

nem vagyok eltelve a Sonytól sem. de szvsz jobban állnak mint a Samsung. nekem ARC S-em van és a 587-es firwmware tökéletes számomra. (legújabb 4.0.4) összes 2011 kivéve a PLAY kapott frissítést. és asszem a 2012 eszközök is kapják folyamatosan.. és láttam már olyan hírt is, hogy elvileg a google vagy a sony nem is tudom tesztelgetni fogja és ki is fogja adni a 4.2-es rendszerüket ARC S-re :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#42) arn válasza Peterson_ (#39) üzenetére


arn
félisten

de igy ugyanugy nem egy "stock" telot hasznalsz, hanem turkalni kellett benne... egy telefonnal en csak azt szeretnem, hogy kifogastalanul mukodjon. hasznalni szeretnem, nem buherni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#43) Peterson_ válasza arn (#42) üzenetére


Peterson_
addikt

Öhm, igen, igazad van, de ennyi kompromisszumot kénytelen voltam elviselni, mert kb így is épp hogy elég a belső memória.
Ezen kívül nem haxoltam semmit.
Nincs semmi launcher, vagy ilyesmi.
Szóval szerintem eléggé stock- nak mondható.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#44) arn válasza Peterson_ (#43) üzenetére


arn
félisten

igy szvsz mar jobban jarsz a jbnel - sokal jobb vele a telo :) ics alatt szinte mindenhez a procit hasznalja, ami amugy sem combos a galaxy sben. viszont a sgx540 meg nem olyan szakadek, szepen huzza a rendszert. a szabad memora szinte konstansan 180m korul van (boot utan 210m kornyeken).

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#45) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

elég jól startol,remélem ide is hamar elér.. viszont engem az s2 frissítése jobban érdekelne,mert a tmobilos ics elég .... :W .... lett(és ha meg is jelenik a 4.1 ,igazán jöhetne hamar a nem független telókra is :K )
tényleg,egyébként elképzelhető,hogy benne lesz a frissítésben az,hogyha megnyitom a kamerát,egyből fókuszál,nem csak mikor lenyomom az exponáló/fényképező gombot? ez a megoldás gondolom nem hardveres...(az s3ban láttam,és sokkal gyorsabban lehetne képeket csinálni,mint most 3 másodperc/fókuszálás miatti/ késéssel...) egyébként a videó közben sem lehet lepausézni,és folytatni,meg képeket sem lehet közben csinálni(S1-nél lehetett 2.3.6ban)... :(
én még az új "motion wiz"-ért is képes lennék odaadni a fél karom :D
remélem az is benne lesz... így legalább egységes lenne a samuk felülete,és persze ne csak butított jöjjön...(anno az sgs1 is megkapta az s2 touchwizját) :C

[ Szerkesztve ]

(#46) Weeman1 válasza Frozzy (#41) üzenetére


Weeman1
veterán

De amit 2010-ben műveltek az X10-el,az nem volt szép.

Xiaomi 11T Pro

(#47) #01696768


#01696768
törölt tag

Dátumok kellenek ide. Még elég friss a szerzemény, és direkt nem tömöm tele próbálom nem teletömni, hogy ne legyen annyi meló vele... Viszont elég nehéz visszafogni magam. :B

(#48) Frozzy válasza Weeman1 (#46) üzenetére


Frozzy
őstag

azt a történetet nem ismerem. :D de most na. biztos tanultak a hibáikból :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#49) Weeman1 válasza Frozzy (#48) üzenetére


Weeman1
veterán

Hát igen. :)
Azért a tavalyi modell frissítésekért tényleg jár a piros pont nekik.
Ha minden gyártó legalább így járna el kevesebb lenne az elégedetlen felhasználó. :)

Xiaomi 11T Pro

(#50) Psytech válasza Weeman1 (#49) üzenetére


Psytech
senior tag

De a profit is kevesebb lenne akkor idén... ;)
Az meg nem érdekük.. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.