Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

LUMIA 930!!!!! Jeeeeeee :C :Y Az egyik legszebb teló :)) Várom szeretettel!!!

Üdvözlettel, Tibi

(#2) vipnolf válasza babkukta (#1) üzenetére


vipnolf
aktív tag

szintúgy
és most nem azért de szerintem irtó korrekt áron van...

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3) Rob700


Rob700
senior tag

Lumia 930 kártyásan 145e? Nem is annyira vészes az induló ára...

iPhone 12 128GB Black 

(#4) vipnolf válasza Rob700 (#3) üzenetére


vipnolf
aktív tag

extrapoén lenne, ha azt is függetlenül adnák mint a 925öt ;]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#5) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Nagyon jo ár! Ha végre észbe kapnak talán a 1020 árát is kicsit helyre igazítják..

(#6) Rusi válasza 2ofthem (#5) üzenetére


Rusi
senior tag

Na az elég nehéz lesz, mert a Telenor nem forgalmazza a 1020-at. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#7) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

930 tényleg baba. Várjuk a tesztet ;)
K Zoom szintén jó a tré 150k árához képest.

(#8) facsong


facsong
csendes tag

Úristen, az nagyon korrekt ár a 930-tól... Na fene akkor csak várok nyár végéig a telefon vásárlással. Írtó jól árazza a telefonokat a Telenor, ugyenez a T-nél biztos 160rugó

(#9) HaJózsi válasza vipnolf (#2) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Mi az a hihetetlen pofátlanság (és nem hinném, hogy a telenortól), hogy a 4S drágább a Lumia 930-nál?...

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#10) calocsay válasza Rusi (#6) üzenetére


calocsay
tag

Jelenlegi állás szerint. A jövőt meg ugye nem ismerjük.

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#11) BobTail válasza calocsay (#10) üzenetére


BobTail
őstag

Ha eddig nem vette be a kínálatába, akkor már nem is fogja :N

(#12) 2ofthem válasza Rusi (#6) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Haha, hirtelen a másik T betűs szolgáltatóra gondoltam ahogy átszaladtam a cikken :D

(#13) calocsay válasza BobTail (#11) üzenetére


calocsay
tag

Ezt ugye nem tudhatjuk, hacsak téged erről közvetlenül nem értesítettek, met akkor lehetseges :-) amúgy ezek az újdonságok hol olvashatóak a telenor oldalán? Mert se a hivatalos artistájukban sem a készülékek közt nyoma sincs ezeknek.

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#14) Rusi válasza calocsay (#13) üzenetére


Rusi
senior tag

Megnyugtatlak, hogy a 1020-as biztosan nem lesz a Telenor kínálatában. :) Most már nem is lenne értelme felvenni, mert lassan kifutó lesz (a Nokia biztos már izzítja az utódját).
Az újdonságok elsőnek a boltokban lévő, mától érvényes új árlistán lelhetők fel, a honlapon lévő árlista és a netshop frissítése mindig némi késéssel történik meg (ez lehet 1-2 óra, de akár 1-2 nap is).

Mobilaréna (2010-2017)

(#15) hdtomi


hdtomi
senior tag

930 nekem drága, de úgyis a 925 néztem ki. Szerencse visszakerült a kínálatba, bár már pár boltot felhívtam. Figyelem az oldalt, hogy mikor kerül ki aztán lehet online megrendelem.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#16) calocsay válasza Rusi (#14) üzenetére


calocsay
tag

Rendben, ha te mondod, biztos igy van, akkor nem várok én se a 1020-ra, megnyugodtam. :-) Majd talán a következő széria bekerül a kínálatba.

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#17) vipnolf


vipnolf
aktív tag

még egy LG G3 telenor árra várok. nameg egy GSMarena összehasonlító tesztre :)
Sosem gondoltam volna hogy egy Lumia és egy LG között fogok dilemmázni... ezvan...

viszont egy MA teszt jól esne 930-ra... :U

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#18) Zolik


Zolik
senior tag

Úgy úgy, várjuk Nokia Lumia 930 tesztet! :)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#19) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A lumia 930 ára valóban korrektnek mondható, jó lenne már tesztet látni.

Az iPhone 4s viszont nagyon vicces áron van.

Nem a lényeg a fontos.

(#20) Ádám16


Ádám16
addikt

Ez a 145 tényleg baráti.
Bár a 925-ömet nem cserélném érte, nekem ez jobban tetszik külsőre, de a 930-al végre tényleg révbe ért a NokiaMS, beérték SoC-ban a többi "nagyot".
Az már más kérdés, hogy nem feltétlen szükséges a platform alá ilyen kemény hardver..

(#21) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A 930 tényleg jó áron van, de a 635 árán nem akadt fent más, csak én?

Minden szavam magánvélemény!

(#22) Flyme


Flyme
senior tag

930 tényleg not bad ennyiért, a T-nél 140-ért 920-at adnak kártyásan :D

(#23) facsong válasza vipnolf (#17) üzenetére


facsong
csendes tag

Én meg LG G2 és Lumia 930 között vacillálok... Még várok nyár közepéig, hogy hogy alakulnak az árak meg persze Mobilaréna tesztet a lumiáról :) :)

(#24) vipnolf válasza Flyme (#22) üzenetére


vipnolf
aktív tag

igen, a készülék árak nagyon jók. nekem a kapcsolási díjból és az üzletpolitikából van elegem a kékeknél...

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#25) dreamdancer válasza tothmaxy182 (#21) üzenetére


dreamdancer
őstag

Bocs, de én már a 630/635-nél magán a készülékeken kiakadtam, innentől az ára már kábé mindegy.

Nem a lényeg a fontos.

(#26) BobTail válasza dreamdancer (#25) üzenetére


BobTail
őstag

Mert?

(#27) Space marine válasza BobTail (#26) üzenetére


Space marine
aktív tag

Szia! Nyomon követtem Nokiás utadat :) annyi kérdés lenne, hogy tesztelted-e a 930-t? :) a fotós képességekre lennék kíváncsi. Hozza a felső kategóriás képminőséget?

(#28) Flyme válasza vipnolf (#24) üzenetére


Flyme
senior tag

Én is ezek miatt nem vagyok Telenoros, illetve néhány szolgáltatás is hiányzik számomra, mint mondjuk a készülékbiztosítás, de gondolom például ezért is olcsóbbak náluk a készülékek.

(#29) kengyel


kengyel
nagyúr

A Nokia Lumia 930 nagyon korrekt áron kezdett !

kengyel

(#30) dreamdancer válasza BobTail (#26) üzenetére


dreamdancer
őstag

Mert a SoC kivételével sikerült a Lumia 520 alá menni (kijelzőre rakott vezérlőgombok, alacsonyabb ppi, lespórolt exponálógomb) és mindezt úgy próbálják eladni a magasabb sorozatszámmal, mintha előrelépés lenne, pedig ugye.

(És az 512 MB RAM miatt a gyorsabb proci se igen használható ki a gyakorlatban,ütősebb játékoknak kell az 1 GB, szóval annyi a pozitívum, hogy 1 mp-cel gyorsabban nyílnak meg az appok. Wow.)

Nem a lényeg a fontos.

(#31) gyurkikrisz válasza Ádám16 (#20) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ha csak a menüt akarod nézegetni akkor nem kell sok, viszint ha használni is akarod, akkor kell.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#32) Ádám16 válasza gyurkikrisz (#31) üzenetére


Ádám16
addikt

Használom is, csak nem Asphalt 5124-el játszok rajta naphosszakat, és nem szerkesztek/vágok videókat a mobilomon. Ezen kívül sok mindenre használom, és a 925 SoC-cal is smooth a készülék.
Az pedig, hogy a Viber, vagy FB Messenger lassú, nem a hardver hibája.

[ Szerkesztve ]

(#33) BobTail válasza dreamdancer (#30) üzenetére


BobTail
őstag

A számozás ne tévesszen meg, és anno az 520 is ilyen áron kezdett, de ennek jobb a prcesszora, a kijelzője, a kamerája (maga a képe, ppi különbség elenyésző), ebben speciel 4G is van, de ugyebár ott van még a dualSIM-es változat is. 630-as topikot olvasva eddig senki nem bánta meg a vásárlást (sőt!), és mivel függetlenül olcsóbban be lehet szerezni DS-es változatot (nem hiszem, hogy kifejezetten a 4G miatt keresnék ezt a változatot), így én is sokallom a kártyás árát. Előfizetésesen már jobb a helyzet.

(#27) Space marine, a héten kaptam egy 930-at ismerkedésre, de majd csak később nyilatkoz(hat)ok róla :) Elöljáróban annyit mondhatok (ami eddig sem volt titok), hogy egy az egyben a 1520 kameráját kapta meg, csak alapból némi javításokkal, amit majd a 1520 is meg fog kapni, tehát bőven hozza a felsőkategóriás szintet :K

(#34) halkow


halkow
őstag

Nagyon szuper áron van a 930 le a kalappal, mennyei formaterv és anyaghasználat mindössze 146k ért!
best buy már most borítékolható neki egy különösen ajánlott! az 100%

gratulálok a telenornak egyre jobb ajánlataik vannak

Alcatel onetouch idol2s the king

(#35) Space marine válasza BobTail (#33) üzenetére


Space marine
aktív tag

Köszönöm az infót :) nem faggatlak tovább :D

(#36) Ádám16 válasza halkow (#34) üzenetére


Ádám16
addikt

A Telenor egy büdös patkány szolgáltató megítélésem szerint is, kukucskálj be a topikjába

(#37) mikersz1


mikersz1
senior tag

A nokia 630 és 635 között van különbség? Mert a 630 tesztje van linkelve hozzá. Vagy az egyik a dual simes változat, ennyi a különbség?

(#38) BobTail válasza mikersz1 (#37) üzenetére


BobTail
őstag

Ennyi. Vagyis mégsem: 630-ból van simplaSIM és dualSIM-es változat, a 635 pedig a 4G-s változat, amiből nincs dualSIM-es.

[ Szerkesztve ]

(#39) facsong válasza BobTail (#33) üzenetére


facsong
csendes tag

Az lenne a kérdésem, hogy a 1520-hoz képest a kijelzőjéről mit gondolsz? Mennyivel gyengébb az Amoledje az IPS-nél? :)

(#40) WinPho


WinPho
senior tag

pzstm ki fog akadni! :DDD

Tesztet meg már nagyon várjuk! :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#41) vipnolf


vipnolf
aktív tag

hát megmondom őszintén, az árak nagyon jók, de nem biztos, hogy alá merek írni újabb két évet a kékeknél...

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#42) Luck Dragon

Nokia Lumia 930 146E hűű :Y

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43) BobTail válasza facsong (#39) üzenetére


BobTail
őstag

A 930-nak van a legszebb kijelzője az összes Lumia közül, össze nem hasonlítható a 925/1020 AMOLED-jével... a fekete az fekete, de színeiben teljesen hű, így még a 1520 kijelzőjénél is jobbnak tartom, mert a WP-nek a sok fekete miatt ez áll a legjobban!

Egy kis összehasonlítás; úgy, hogy 1020 Lumia színprofillal a leghidegebb árnyalatra van állítva, 930 pedig alapbeállításon van: [link1] [link2]

(#44) tomcsa44 válasza BobTail (#43) üzenetére


tomcsa44
tag

Hát a L930-nak nagyon sárgás a képe. De ez minden Lumiára igaz az 520 kivételével. Öcsém 625-sét is hidegre kellett beállítanom, mert sárgult (igaz őt nem zavarta). Miért nem tetted a L930-at is hidegre?

Amúgy miért van ez a sárgásság alapbeállításon? Ilyet még a Low end android kategóriában is ritkán látok (Pop C3, Optimus Net, Galaxy W, ez a három egyáltalán nem sárgás - igaz, ma az Alcatelnek is a Samsung gyártja a paneleket, ezért nem sárgásak). (A vodafone smart 3 is sárgás alapból.)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#45) BobTail válasza tomcsa44 (#44) üzenetére


BobTail
őstag

Nyilván nem adja vissza a fénykép a valóságot, de egyáltalán nem sárgás a kép, csak szemléltetni akartam, hogy 1020 AMOLED-jéhez képest mekkora eltérés van.

(#46) halkow válasza Ádám16 (#36) üzenetére


halkow
őstag

pl: ???

drága a percdíja valóban!
de azért a többi se külömb nála ...

( #43 ) BobTail: a képen valóbban eléggé sárgás az alsó!

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#47) halkow válasza BobTail (#45) üzenetére


halkow
őstag

ez így nem össze hasonlítás! egyiket leveszed akkor vedd le a másikat is negatívra!

Alcatel onetouch idol2s the king

(#48) BobTail válasza halkow (#47) üzenetére


BobTail
őstag

(#46) halkow, igen, mert az alsó a 1020, és azt jelenleg akárhogy állítjuk, mindig sárgásabb
(#47) halkow, akkor csapó2:

[alapbeállításokon]
[mindkettő a leghidegebben]

(#49) halkow válasza BobTail (#48) üzenetére


halkow
őstag

na így már látszik mennyivel jobb a 930 amoledje

az épületen látszik is mintha az egész képen egy halvány sárga fátyol lenne a 1020-as on ...

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#50) BobTail válasza halkow (#49) üzenetére


BobTail
őstag

A 930-ban nem AMOLED van, hanem sima OLED, és éppen a különböző technológiából fakad a szemmel látható színkülönbség, ugyanakkor ezért nincs Glance Screen... valamit valamiért :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.