Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iFixit


iFixit
tag

Valószínű,hogy a következő generációs Galaxy S lesz a téma,de hogy ők is beleesnek a sorszámozás ördögi körébe az tré.Most még tűrhető,de mi lesz a 8 vagy 9-ik szériánál?(Milyen mobilod van?Galaxy s VIII)

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#2) BlackLamb


BlackLamb
tag

Samsung Galaxy S3 mini 2? :D

(#3) Segal


Segal
veterán

"Március 14-én kerül megrendezésre a legújabb Unpacked esemény; vajon a Galaxy S IV lesz a téma?"

Kizárt dolog szerintem a majmok párzási szokásáról fog szólni az előadás...

Ez 100%-ig kijelenthető hogy a GS IV-ről fog szólni egy Ace 3 vagy Mini 3-nak nem rendezne Unpacked előadást a Samsung.

iFixit: Ott még megoldható hisz lehet akár Galaxy S XII-is előbbutóbb de kódnévbe tényleg közelednek a vége felé. A GS1 volt az i9000, a GS2 az i9100, a GS3 már i9300 volt mivel a 9200-as nevet elvitte a Nexus.
A GS4 i9500 lesz. Ha így folytatják akkor pár év és elérték a 10000-et.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) BloodRay válasza BlackLamb (#2) üzenetére


BloodRay
veterán

Akkor két hét múlva mindenki derülne, nem pedig minden kiderülne. :D

Kíváncsi leszek erre az S4-re, nagyon remélem, hogy nem erőltetik tovább az S3 dizájnját.
Na meg vajon végül is okta lesz-e benne(hivatalos forrásból is ezt hallottam eddig), vagy a kósza pletykák igazak-e melyek szerint marhára melegszik, merül, ezért mégsem tudják egyelőre ezzel szerelni?

Segal -> Az S4 lesz bejelentve, ez biztos. :K

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) DS39


DS39
nagyúr

Még jó hogy, nem véletlen "ready 4" :)

(#6) AS


AS
félisten

Persze hogy Galaxy S4 lesz benne:)
Furcsa infók szerint sem 8 magos CPU nem lesz benne sem Super amoled.

Hanem:
4,99″ Full-HD SoLux Display ?
- Snapdragon 600 1.9 Ghz (HTC one)
- 2 GB RAM
- 16, 32 or 64 GB
- 13 Megapixel
- 140.1 x 71.8 x 7.7mm
- 138 gram
- Home button with touch buttons
- Plastic back with aluminium sides
- Removable battery
- Black / White

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) spawn21 válasza AS (#6) üzenetére


spawn21
veterán

Ha ez lesz, akkor nem szar lesz, hanem nem jó :DDD

iPhone 13p

(#8) Segal válasza BloodRay (#4) üzenetére


Segal
veterán

Felejtsd el az Octa-t meg szerintem nyugodtan a Snapdragon pletykát is.
Utóbbi ugye a Samsung száméra a konkurencia tehát minek alkalmazná azt ha ott az Exynos-a.
Ott viszont nem az Octa a következő lépcső hanem az Exynos 5-ből a quad verzió a Mali T-604-el megfűszerezve.
Tehát gyakorlatilag a Nexus 10 4 magos verzióját fogjuk SZERINTEM megkapni a telefonba. Ez is elég lesz ahoz hogy elverje a Tegra 4-et meg a Snapdragon 800-as családot megint egy picivel.
A formán szerintem tutira változtatnak és utánna a komplett idei család (Ace, Mini, Note III stb.) ezt kapja hogy aztán a GS V majd megint újítson.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) Cyberpunk válasza AS (#6) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez valószinűleg kamu specko.
5" az reálisnak tűnik, de SAMOLED lesz méghozzá pentile matrix-os. Bár a SoLux Display-nek én személy szerint örülnék.
Proci meg biztos, hogy nem Qualcomm.
És fém sem lesz rajta. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) buda002 válasza BloodRay (#4) üzenetére


buda002
csendes tag

(#11) Cyberpunk válasza buda002 (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak legyen ilyesmi. Végre kinézhet valahogy. Mondjuk nem remélem, hogy a tejfeles doboz műanyagokat lecserélik kicsit prémiumabb anyagokra, de hátha meglepnek. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) Levente17


Levente17
tag

Kíváncsi leszek az anyaghasználatra.. ;]
Ha olyan gyenge lesz a dizájn és a felépítése mint az S3-nak akkor marad a HTC One..:)
Valamelyik oldalon feltüntettek S4-re való tokokat..Hát arra ránézve nem lesz nagy durranás a dizájn..

De ki tudja?Lehet, hogy valami nagyot alkot a Samsung!Csak sajnos valószínű hogy nem lesz valami olcsó készülék ...í

Mindent félretéve Március 14!! Várlak már!! ;] ;]

Egy nőnek 71 dolgot kell tudnia..Főzni, mosni és 69.

(#13) Segal válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


Segal
veterán

Az nem valószínű hanem gyakorlatilag minden sora ordít a hülyeségtől :D
Szerintem is Super AMOLED pentitle matrix elrendezés, a Snapdragont is írtam hogy szerintem kizárt, de a 7,7 mili vastagság is hülyeségnek tűnik 8.x lesz az és ugye az aluminium szót se hisszük el (nem is kell szerintem)
Ami viszont számomra aggasztó mert a végén még kinézem a Samsungból az a 16 gigás verzió. Nagyon remélem hogy a minimum kiépítésbe is 32 gigásat kap már és nem bohockodunk itt a 16 gigással mert akkor itthon megint csak azt lehetne kapni nagyon sokáig.... (esetleg végleg)
Mindegy 2 hét nem a világ vége kivárjuk és remélhetőleg nem esünk pofára.
(Bár hihetetlen tré időbe fog megjelenni a telefon mert szó szerint a Google I/O előtt és ugye ott jelentik be az 5.0-ás Androidot ez meg csak 4.2.2.-őt fog tudni és majd megint kapjuk az el fog készülni rá dumát)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14) BatchMan


BatchMan
senior tag

Én csak az 5" miatt vagyok szomorú. Nekem már túl nagy.
Már a S2 is feszegeti napi használat közben méretével a határait, de 5" nekem már tablet.
Az utóbbi idők "standard Samu" designja miatt nagy csodára nem számítok.

(#15) spawn21 válasza Levente17 (#12) üzenetére


spawn21
veterán

De ha odaadnám az enyémet elfogadnád mi?

Ugyan. Lehet, hogy műanyag, van aki zavar és van akit nem.
Engem nem érdekel, hogy nem titánimból készült. Jó telefon, szeretem. :P

iPhone 13p

(#16) Segal válasza buda002 (#10) üzenetére


Segal
veterán

Ez a kép konkrétan semmit sem jelent így nézett ki a GS3-ból a prototipus!!
GS3 Proto
2 dolog meg biztosra kijelenthető:
1. A GS4-ből is van már prototipus ami pár embernek ki van adva
2. Köze nem lesz a végleges formának hozzá

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17) Thomasz0


Thomasz0
tag

Mért nem lehet az MWC-n bemutatni ? Lassan senki nem mutat itt be csúcsmodellt. Sony már a Cesen megmutatta a HTC nemrég. A Samsung eltolja 2 héttel. Nokia most csak alsó és közép kategóriát frissít. Motorola nem hozott semmit ?? :(

Jó az Alcatel demózott egy 3. negyedévben megjelenő csúcs mobilt...

[ Szerkesztve ]

(#18) Pantal válasza AS (#6) üzenetére


Pantal
senior tag

Kétlem, hogy kukáznák a házon belüli procit. Olcsóbb házon belül előállítani, kapacitás is 100%-ban az övék, és jobban a saját igényeik szerint tudják megtervezni.

(#10) buda002 képe alapján viszont, feltéve, hogy nem fake, akkor nem amoled kijelzője lesz. Bár szvsz inkább az a kép fake, mert szerintem fullHD pentile amoled lesz.

[ Szerkesztve ]

(#19) Cyberpunk válasza spawn21 (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Műanyag és műanyag között is van különbség itt a Lumiám, ég és föld. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) hunter84


hunter84
aktív tag

Jól számolom, hogy ez magyar idő szerint éjjel egy óra lesz? Régebben azért tudtam nézni élőben is, de most így nem maradok fent eddig.

(#21) Cyberpunk válasza Thomasz0 (#17) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ma már mindenki lényegében saját rendezvényt tart. Mert akkor a figyelem csak rájuk őszpontosul. Ezeknek az expóknak szerintem a közeljövőben annyi lesz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) Sofian válasza buda002 (#10) üzenetére


Sofian
őstag

Tavaly sem szivárgott ki a formaterv, most sem fog sztem...

(#23) spawn21 válasza Cyberpunk (#19) üzenetére


spawn21
veterán

Igen.

Igaz. De annak is meg van a hátránya. Te is tudod :D

iPhone 13p

(#24) hunter84 válasza Thomasz0 (#17) üzenetére


hunter84
aktív tag

Én is így vagyok vele! Ez az egyik legszarabb és legérdektelenebb MWC a számomra.

(#25) BatchMan válasza Sofian (#22) üzenetére


BatchMan
senior tag

Formaterv ;] Szerinted?
(fél fehér szappantartó króm kerettel :D

(#26) raper


raper
senior tag

Van ahol már biztosra veszik, hogy az S IV lesz bemutatandó alany. [link]

S a 4-es szám a főcímen is utalhat erre.

(#27) Sofian válasza raper (#26) üzenetére


Sofian
őstag

Egyébként én arra számítottam hogy nem S4 lesz mert a 4-es szám ázsiában nem kóser... :D

(#28) dani993


dani993
senior tag

Be kell mutatniuk az SIV-et nehogy a One letarolja a piacot előttük...

(#29) raper válasza Sofian (#27) üzenetére


raper
senior tag

Ha sok pénzről van szó ott is kóser. :)

(#30) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Nekem kicsit "hamarnak" tűnik ez az időpont.Tavaly május 3.-án mutattál be az s3-at.Azóta 10 hónap telt el.Túl felgyorsultak az események,de remélem ez a termékeken nem fog érződni.

(#31) #01696768


#01696768
törölt tag

Most nem azért, de ùgy csinàltok, mintha nem lehetne màs hàtlapot kapni rà. Megértem én, hogy ha az ember vagy egy többszàzezres telefont, igazàn elvàrhatò lenne, hogy erre màr ne kelljen költenie, de ez még sztem egy darabig nem ìgy fog müködni. Körülöttem rengetegen rohangàlnak szifonnal, és hiàba ért egyet a tech közvélemény abban, hogy micsoda prémium készülék, az emberek 60-70%-a itt (is) valamilyen gumitokkal hordja. ös ùgy bizony nem néz ki jobban, mint az én S3-am a szexi fém hàtlapjàval, söt.

Leesett az àllam, milyen jòl összeraktàk a ONE-t, de HTC-t ismerve biztos simàn lehet, hogy sìrva fakadok majd a videòkon, olyan csiga lesz hasznàlatban. Meg ugye nekem kell az SD hely is. Szòval ahelyett, hogy azt vàrnàm, majd kijönnek a kìvül-belül tökéletes telòval, megoldottam magamnak. Aztàn egyszer csak ràjön valaki, hogy mekkora biznisz lenne egy online custom okostelefon àruhàz. Kivàlasztod a hàzat, összerakod a belsöt, nyilvàn nem végtelen szenàriòbòl, de màris olyat kapsz, ami Neked jò. Màr alig vàrom. ;)

(#32) Cyberpunk válasza #01696768 (#31) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na ha valamit betiltanák, akkor ezek a gumibugyik, meg szilikon tokok lennének. Ritka gusztustalanul néznek ki.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) #01696768 válasza Cyberpunk (#32) üzenetére


#01696768
törölt tag

+1 de a foltos/tükrös/matt fòliàkat is szeretem szifonon làtni, ez kb olyan, mint Heidi Klumot beöltöztetni csùnya Bettinek.

Nade. Sràcok, megvan az idözìtés oka. ;] (Bàr még a smiley se kell, nem hiszem, hogy tévedek.)

(#34) FragMaster válasza buda002 (#10) üzenetére


FragMaster
addikt

Majd ezt még meglátjuk, szvsz "dobozban" van még a végleges dizájn, mint tavaly az S3 esetén :)

Cyberpunk: minek mennének vissza a pentile-ra a note2 után?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#35) Cyberpunk válasza FragMaster (#34) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mert szerintük nagyobb az élettartama. Persze én is az RGB-nek örülnék.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#36) Mészi2 válasza #01696768 (#33) üzenetére


Mészi2
tag

Szerintem igenis tévedsz a Samsung nem foglalkozik senkivel csak az Apple -el.
Ha jó a marketing a Samsungnál akkor addig még az SIV mini is meg fog jelenni.

(#37) bajaki válasza DS39 (#5) üzenetére


bajaki
őstag

Nekem is ez szúrt szemet először. Kíváncsi leszek az S IV-re. Meglátjuk mit alkotott a Samsung. :U

(#38) FragMaster válasza Cyberpunk (#35) üzenetére


FragMaster
addikt

Éppen ezt küzdötték végre le tudtommal a note2 különleges rgb kialakításával (nagyobb, más elrendezésű kék alpixelek). Ha nem ezt, hasonlót vagy ne adj isten jobbat alkalmaznak akkor nyeljenek sünt :DDD

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#39) prolad


prolad
őstag

Kíváncsi vagyok az új dizajnra,remélem jobb lesz mint amit az s3 hozott ( bár note 2 az külsőre jó lett).

(#40) Zsoltesz93 válasza prolad (#39) üzenetére


Zsoltesz93
tag

Kinek a pap... :D

"A marketing az az eszköz, amelyhez akkor nyúlunk, ha rossz a termékünk."

(#41) Luck Dragon

Már látom magam előtt hogy a bemutató elején elkezdik a kis apróságokkal hogy ez és ez még kap ezt és ezt, majd jőnek a mini 3-ace 3 , és a végén a csattanó, a Glaxy S4 :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#42) Sofian válasza Luck Dragon (#41) üzenetére


Sofian
őstag

Attól félek, hogy az "Episode 1" megnevezés nehogy valami PlayStation 4 szerű bemutató eredményezzen.... :D

(#43) Apika válasza BloodRay (#4) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én is kíváncsi vagyok, hogy előállnak-e valami újítással...

(#44) DeathAdder


DeathAdder
veterán

SGS3 -ról kiszivárgott képek is helyesek voltak annó a bemutatás előtti 1-2 hétben, ahogyan a Note2 képei is.

(#45) Sofian válasza DeathAdder (#44) üzenetére


Sofian
őstag

Erre gondolsz.. ? :D

(#46) DS39 válasza bajaki (#37) üzenetére


DS39
nagyúr

szokás szerint jön a hardveres, és méretbeli növekedés. kicsit unalmas már ez, hogy egy csúcshardvernek tepsinek kell lenni, kötelezően. nem azt mondom hogy koppintani kell az Apple-t, de beletörne a foguk, ha 4"-ba sűrítenék mindezt? :U

[ Szerkesztve ]

(#47) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Ez lesz az első év, amikor remélhetően a samesung hívők is széles körökben belátják majd, hogy a HTC One nem kevéssel sikerült jobban.

(#48) Sipi458 válasza Stanley-B. (#47) üzenetére


Sipi458
tag

De gondolom az iphone5s jobb lesz(szerinted), mint az s4, nem kicsit vagy troll :)
Én nem vagyok Iphone hater és only Samsung fan se, de te viszont nem kicsit vagy elvakult :) (ez nem csak erre a cikkre vonatkozik, mindig osztod a samsungot)

[ Szerkesztve ]

(#49) Stanley-B. válasza Sipi458 (#48) üzenetére


Stanley-B.
őstag

HTC-ről és Samsungról volt szó konkrétan, de azért én vagyok a troll :D...

[ Szerkesztve ]

(#50) Sofian válasza Stanley-B. (#47) üzenetére


Sofian
őstag

Várjuk már meg azt az S4-et... Utána lehet erről vitatkozni. Felesleges már előre flame-elni... Lesz majd elég az S4 bejelentés után bőven..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.