Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Reklámokban (se) mostanság nem nagyon erős a Samsung. :U (SZVSZ!)

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) f(x)=exp(x) válasza GALARDO (#1) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nem hát. :U
De mért jobb készülékekkel hasonlítja össze a milliárdos tabjait? A telefonról már nem is beszélek. :P

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ah, sose szerettem a mas markakat alazo/veluk osszehasonlito reklamokat. Egy termek onmagaban is allja meg a helyet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) kispecek


kispecek
aktív tag

Ott a kapacitiv ceruza ;]

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#5) kiki89 válasza Csapoati (#3) üzenetére


kiki89
aktív tag

Ahogy mondod. Ez olyan antipatikus lépés a Samsungtól.

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#6) NoMagix


NoMagix
addikt

ezek a reklámok nem a mi értelmi szintünknek készültek... a nagy ámerikában másképp kell megközelíteni a dolgokat...

(#7) AS


AS
félisten

Cool az uj windows p Android mahazine ux :P

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) sanyijedi válasza NoMagix (#6) üzenetére


sanyijedi
őstag

így van.. kint az összehasonlító reklámok mennek.. azzal próbálkoznak.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#9) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Nekem tetszenek:) vagyis vicces, hogy meg mindig az Apple termekekhez merik magukat. Az osztott kepernyonek nem latom ertelmet, illetve az akksi idorol sem beszelnek a reklamban..
IPhone reklamnal meg azzal vakitajak a nepet, hogy a kosarmeccset erdemes telefonon nezni... En mar csak rohogok a Samsungon. Persze kell a reklam mert US market share-t tekintve a Samsung nem eleg eros iPhonehoz kepest..

A Samsungos troll az Apple boltbal reklam utan ezen mar csak rohogok:)

Erdemes ezt osszehasonlitani mondjuk az Apple karacsonyi reklamjaval, illetve a legujabbal..

[ Szerkesztve ]

(#10) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Legjobb a Tab-os reklám vége. Jót nevettem rajta :D

(#11) Csapoati válasza Touch-ko (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze kell a reklam mert US market share-t tekintve a Samsung nem eleg eros iPhonehoz kepest..

Ez így van, bár teljesen természetes dolog, hisz az Apple ugye hazai cég arrafelé. Dél-Koreában meg 65%-on áll a Samsung az Apple 3%-ához képest. Csak hát ugye az USA jóval nagyobb felvevőpiac, így ott kell nyomulni. Mondjuk ilyen reklámokkal szerintem sok mindent nem fognak elérni, de ez legyen az ő bajuk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) AS válasza Csapoati (#11) üzenetére


AS
félisten

Elég rosszul tudod. Usában népszerűbb a Samsung . ott is piac vezető . Iphone Japánban a legnépszerűbb .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Csapoati válasza AS (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor lemaradtam, nemreg meg az Apple vezetett. De ez smartphone only?

Szerk.: kozben rakerestem, ezt talaltam: http://www.cultofmac.com/262680/apple-tops-samsung-latest-u-s-smartphone-marketshare-charts/

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Bone123 válasza AS (#12) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Dehogy népszerűbb a Samsung. Guglizd be, h "Apple US market share 2013"

P.S. amúgy vicces a reklám, mert azt mondja a csákó egyszerre két dolog futhat a képernyőn, miközben az új osztott képernyős mód négyet is tud, sőt, ablakban további 16 is mehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Nagyképű reklám. Nem szimpi.

(#16) dreamdancer válasza Bone123 (#14) üzenetére


dreamdancer
őstag

A Samsung nem érzi, mennyire ciki, hogy a legnagyobb telefongyártóként még mindig az Apple a "mérték" a számukra?

A Note 3-at (bármilyen phabletet) meg odarakni az i5S (bármilyen kompakt teló) mellé, majd elmondani, hogy wow, hát ez NAGYOBB, kábé a hülyeség Mount Everestje, mintha a méret minőségi kategória lenne. Ezen az alapon a 7"-os Fonepad meg a Note 3-at alázza le. (Nem.)

Amúgy is rühellem az összehasonlítgató reklámokat, csak a kellő részrehajlás szükséges a szempont kiválasztásában és be lehet bizonyítani, hogy az egyik mennyivel jobb már.

Nem a lényeg a fontos.

(#17) Touch-ko válasza AS (#12) üzenetére


Touch-ko
őstag

"With more than 120 million smartphones sold in the U.S. in 2013, Apple's iPhone accounted for nearly half of those, taking a 45 percent share in its home market last year, new data released by the NPD Group on Thursday reveals. "

(#18) Bone123 válasza dreamdancer (#16) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Ezeket a reklámokat profi cégek készítik komoly felmérések után, úgyhogy ha az amerikaiaknak ezt a bugyuta "nagyobb képernyőn oszt jobb LeBron-t nézni" nyomják, az azt jelenti, h a potenciális vásárlórétegnek ez az értelmi szintje.

Persze tényleg jobb LeBron-t 5,7"-on nézni, mint 4"-en, bár én nem nézem semmilyen "-on sem. :)

(#19) halkow


halkow
őstag

és hol a link?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#20) dreamdancer válasza Bone123 (#18) üzenetére


dreamdancer
őstag

Amennyi elkefélt, eredménytelen, bebukott reklámkampányt csináltak a "profik", pl bő éve valami hasonlóval próbálták a Lumia 920-at eladni, nem sok sikerrel.

Azabaj, hogy a megrendelő sokszor túl határozottan piszkál bele a reklámcégek munkájába, akkor születnek az ilyen reklámok. (És szvsz az egészben az a fájdalmas, hogy a Note 3 valóban egy csúcsphablet és nem bonyolult egy jó reklámmal elmondani, miért is kiemelkedő.)

Nem a lényeg a fontos.

(#21) Gambas válasza AS (#12) üzenetére


Gambas
tag

+1

(#22) Crafter32


Crafter32
őstag

Jók ezek a reklámok. Ezek hatására elszaladnék inkább Iphone venni. Az iphonenak már nem is kell reklám. A samsung kifizette helyette :))

(#23) halkow válasza halkow (#19) üzenetére


halkow
őstag

mert nekem sehol sincs ezt a ....

Alcatel onetouch idol2s the king

(#24) macskea válasza Touch-ko (#9) üzenetére


macskea
őstag

Nem mérik, összemérik. Ne keverd össze, mert még valaki azt fogja gondolni hogy fanboy/hater vagy. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#25) macskea válasza dreamdancer (#16) üzenetére


macskea
őstag

Bár a kommented első fele demagóg faszság mégis ki kell hangsúlyoznom, hogy mennyire egyetértek a második és harmadik félével. :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#28) Touch-ko válasza macskea (#24) üzenetére


Touch-ko
őstag

Merik, osszemerik... Serintem ez csak neked okozott problemat..
Tudod mire gondolok, ez a lenyeg.

(#29) Wave86


Wave86
tag

Látszik, hogy a reklám nem az EMEA számára készült, nagyon szájbarágós, hasonlítgatós.
Az EMEA-ban csak a termékre fókusználnak, az ide szánt Note 3 reklám fantasztikus! :P

(#30) ipacs92 válasza Bone123 (#18) üzenetére


ipacs92
csendes tag

Oké oké de egy 40"-os tv-n mennyivel jobb lenne már kosármeccset nézni.. Ha már ebből a szempontból hasonlítjuk össze a két terméket, szerintem elfért volna még ott egy tv is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.