Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) muratomi1


muratomi1
senior tag

A samsungnak miért kell folyton az apple cuccait leszarozni? Kb ez a videó is arról szól hogy mennyivel jobb egy alapvető dolog a samsungban mint az apple készülékein. Pláne hogy a felhasználói fiókok támogatása az az androidon alapból benne van, nem értem mi köze ennek a samsungnak ő csak "egy" gyártó.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#2) sanyijedi válasza muratomi1 (#1) üzenetére


sanyijedi
őstag

külföldön ez bevett szokás, hogy így reklámoznak.. nem csak a samsung, más is.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Fuh, mekkora szar ez az iPad egy Samsung Galaxy TabPro 10.1 Style Mega Lite-hoz képest...

Jah bocs, mégse...

Néhány éve még nem hittem, hogy lesz olyan cég, ami unszimpatikusabb lesz a szememben, mint az Apple, aztán mégis lett... :B

Minden szavam magánvélemény!

(#4) xperiasigi válasza muratomi1 (#1) üzenetére


xperiasigi
őstag

Anno a lumia reklamok is ugyan ezt csinaljak es sok mas gyarto is

Iphone 6s

(#5) Peterson_ válasza sanyijedi (#2) üzenetére


Peterson_
addikt

A National Georgraphicon szoktak menni egész kultúráltak, azokban nincs is fikázás.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6) halkow


halkow
őstag

semmit nem ér 30mp-es film

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Meaningful innovations :DDD :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8) vittorio7


vittorio7
őstag

Jó hiteles összehasonlítás 31mp-ben. Remek reklámok.

[ Szerkesztve ]

(#9) banhammer válasza vittorio7 (#8) üzenetére


banhammer
veterán

Nem geekeknek készülneka reklámok hanem halandó embereknek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Szerintem egy tablet szemelyes targy, nem megosztani van, mint egy DVD lejatszo, vagy egy TV..

A Samsung megint kitett magaert. Mikor latunk vegre egy normalis reklamot toluk?

[ Szerkesztve ]

(#11) C$abi válasza banhammer (#9) üzenetére


C$abi
aktív tag

Sok ember azonban inkább hisz és bízik az Apple-ben, mert jóval előbb és innovatívabban kezdték a táblagépgyártást és a modern okostelefongyártást, mint a Samsung, de ott volt az Apple-nek a vásárlók által gerjesztett hype is, ami megint azt ébresztette a "tudatlan" vásárlóban, hogy Apple-t venni jobb és menőbb.
Ez a reklám meg egyenesen nevetséges, nem is tudom, hogy mi is a lényege, még akkor is, ha ott van fölötte. :DDD

(#12) muratomi1 válasza xperiasigi (#4) üzenetére


muratomi1
senior tag

Azokat se értem de amúgy nokia fan vagyok ahhoz képest hogy note2 van nálam.. (majd egyszer nokia)
Szóval Elnézem nekik, viszont a samsumgbol rohadtul elegem van. És amilyen hülyék az emberek ezért fognak ilyen tabot venni.
Sanyijedi: kretének mind.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.