Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem olyan rossz ajánlat, Kíváncsi vagyok milyen a kijelző minősége. Amennyire emlékszem a Samsungnál a TFT panellel sem szokott komoly gond lenni.

(#2) RaveForce válasza Ricardo (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

háát változó a 2évvel ezelőtti S Duos, S Duos2, Core Duos modellekben nagyon szép kijelző volt, ahhoz képest egy grand neo-ba, core2-be eléggé középszerű került, bár az árához jobban passzol, de ha anno tudtak felsőbb osztályú kijelzőt pakolni bele, fájó h visszafele fejlődnek ezen a téren alsó kategóriában

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#3) Kékes525


Kékes525
félisten

A ár/érték arány megfelelő, ráadásul szépek is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ezért az árért sokkal jobbat lehet kapni Kínában, ha már oda szánják.

(#5) Örni


Örni
senior tag

A "7" mit akar jelenteni?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#6) bAtt001


bAtt001
addikt

ez így kevés lesz kínába ennyiért, xiaomi, meizu nagyon sokkal jobb készülékeket ad ilyen áron... a szoftverfrissítés fogalmát meg gyorsan felejtse el aki ezt megveszi :D

(#7) kakuk.tamas válasza Örni (#5) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Azt, hogy ez a hetedik lenyúzott S6 formaterv. Várható még On16493027 is.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) MeGabee válasza Fejvadi (#4) üzenetére


MeGabee
senior tag

Na ez sajnos tök jogos.Ráadásul mire ideérne cseppet megnőne az ára is....

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#9) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ennyiért jók lennének itthon is.... :)

B.Cs.

(#10) Fejvadi válasza MeGabee (#8) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Így van. Ideérve még drágább lenne és még rosszabb ajánlat lenne. Egyetértek veled.

(#11) haxiboy


haxiboy
veterán

Ez mi??

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#12) tjb007


tjb007
nagyúr

A Galaxy On7-ben Snapdragon 410 van akit esetleg ez érdekel.

(#13) kakuk.tamas válasza tjb007 (#12) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Te miért nem vagy még szerkesztő/korrektor? Már rég megszolgáltad ezt a posztot.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Most a Samu még korrekt árakat is adott a fenti készülékeknek.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#15) janeszgol válasza tjb007 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Sejtettem, de nem mertem megkérdezni itt, nehogy hülyének látszódjak. (Amúgy sem tudok eltájékozódni a sok SoC között.) De kérdem én: a drágább modellbe került az S410, nettó 56 ezerért (idehaza lenne kb 80k), míg az Exynos került a kisebbikbe? Az mennyivel jobb, mint az S410?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Ennek miertelme?? galaxy a5 a hardvere kb. oke joval olcsobb csak pofatlansag hogy 42e ft a5 meg 110e volt...

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#17) Csapoati válasza Zsidaaj (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az AMOLED-es és fém házas volt azért. Mondjuk akkor sem érte meg az árát persze.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) MeGabee válasza Csapoati (#17) üzenetére


MeGabee
senior tag

Meg mire ideérne,ez is lenne 70-75K.Ahhoz képest elfogadható az A5 felára....

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#19) RaveForce válasza Zsidaaj (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

az A5 egy 2014-es készülék, ugye nem kell mondanom a mobiltelfóniában 1 év mennyire hosszú idő... már csak árak szempontjából is plusz a prémium szegmens, anyagban, kijelzőben.. semmi érdekes nincs ebben, sőt

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) tjb007 válasza ghiottone (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezek csak becsült árak, nem a Samsung adta meg.

(#15) janeszgol

Az Exynos 3475-ben minimálisan erősebb GPU (~5-6%) van, ennyivel jobb (viszont Cortex-A7-es magok vannak benne szemben a 410 Cortex-A53-asaival, szóval ennyivel meg gyengébb).

(#21) janeszgol válasza tjb007 (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Értem. :R

Tényleg nem is néztem, hogy ebben az Exynosban A7-es procik vannak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) ghiottone válasza tjb007 (#20) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sejtettem :B , de így elsőre még nem annyira elrugaszkodottak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#23) #13110016


#13110016
törölt tag

TFT? Hát, azért kiv. lennék egy tesztre.
Az ár korrekt.

(#24) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Attól tartok nálunk az On5 drágább lesz az adók miatt..pedig ha nettó 42e lenne itthon ,egyből mennék megvenni! Pont az igényeimnek megfelelő tudásban és főleg kinézetben.

A J5 és Grand Prime tetszenek nagyon, de mindkettő 54 - 59e ft környékén vannak, ami nekem sok. Na majd talán ez. De ár/érték arányban nagyon jónak tünnek.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#25) MeGabee válasza iNfAntRy (#24) üzenetére


MeGabee
senior tag

42e nettó+27%áfa=53340 HUF :K Mehetsz a J5-ért :C

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#26) iNfAntRy válasza MeGabee (#25) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Hát igen, az is nagyjából ezeket tudja, de azért picivel jobb :)

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.