Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Szerintem az lenne a legjobb, ha megírnád a cikket mindenféle szubjektív dolgok nélkül, majd a saját tapasztalataidat pedig új oldalakra tennéd, ahol kihangsúlyozod, hogy ezek "szerinted" dolgok.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) GAI válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

igen, a vásárlási tanácsokat mindenképp külön oldalra teszem, meg a végeredmény is mindig külön oldalon van... meg amúgy is szinte minden új oldalra fog már kerülni mert olyan hatalmasak a grafikonok, hogy 1 oldalra csak 1 teszt fog kiférni :)

(#3) zolee5016


zolee5016
őstag

Érdekes ötlet de féltelek is.......
Ha leírod a tutit rögtön lesz egy két júzer aki neked ugrik hogy gondolog,hogy az ő szeretett ,megóvott ,szivem csücske karija nem ér annyit! :D
De tényleg..vannak akik annó új ár utáni 75-90%-os áron adnák ma is a portékájukat .Igaz nem éppen a megjelenés másnapján megjelenő árakra gondolok......(pl gtx 460-ak 33-36k-ért :O ) újan is ebben az árban voltak..az én két Evgám 38 k volt persze darabonként.
I
De hajrá....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4) GAI válasza zolee5016 (#3) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

igen, pont ilyen fenntartásaim vannak nekem is :)

(#5) zolee5016 válasza GAI (#4) üzenetére


zolee5016
őstag

Tudom ez nem a jelenlegi használtpiac-os topic,de most ki a hülye..aki 36 ért 460-at árul,vagy aki 38-40-ért 480-at. ezt csak a későbbi lehurrogók miatt böktem ide

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.