Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pet007


pet007
aktív tag

Nem ertem, hogy ha mar volt korabban ilyen jellegu problemad veluk, akkor miert oket valasztottad megint. Nincs mas lehetoseg?

(#2) Lauda válasza pet007 (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Multkor letorolte a bizonyitekot, hogy torott volt a tv. Mikor megkerdeztem miert meg en voltam a rossz.

(#3) Syl


Syl
nagyúr

Válaszd a FedEx-et. Ők jobban vigyáznak a csomagra ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) Lauda válasza Syl (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Legalabb nem lopta el. ;]

(#5) erik88


erik88
aktív tag

Én kinnt dolgozok a DHL-nél és ha valamit elrontok akkor ez nem így működik mint itt. Bepanaszol és szo***k, mint az állat :( Itt nálunk nagyon komolyan veszik.

(#6) Gigi01


Gigi01
őstag

Én tegnap jöttem haza melóból,pirosat kaptunk,előttem egy dpd-s autó.Amíg jött a vonat,a tag kiszállt,gondolom előkészíteni a következő csomagot,az időt kihasználva.
Hát nem kellett volna.A csomagok össze-vissza,hát mondom ez fasza.Ami csomag a kezébe került,megnézte,és nem az kellett,határozott mozdulattal eldobta oldalra. :O
Ha nem látom,nem hiszem el.Szerintem minden futárszolgálatnál van ilyen nyomorék,de persze vannak normális futárok is!

(#7) x_o_n válasza erik88 (#5) üzenetére


x_o_n
veterán

Na ja,ott sok külföldi dolgozik,sokszor olyan jön aki egy kukkot sem tud Németül :)De tény hogy nincs gond,mivel a konkurencia is nagy figyelnek.

(#8) GAbre válasza Lauda (#2) üzenetére


GAbre
veterán

Milyen tv?
Én nem emlékszem,h megkérdezted,még mindig fenn vannak a képek/bizonyiték.
pet007:
Azt nem gondoltam,h megse jön egész nap vártam otthon maradtam.

Avatar

(#9) ncc1701 válasza Gigi01 (#6) üzenetére


ncc1701
veterán

Mindenki így dobálja, ezért kell marhára becsomagolni.

(#10) Lauda válasza GAbre (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Nem baj ha nem emlekszel, ott van a blogodban.

(#11) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Nálunk szinte mindenki a céghez rendel ami kell neki, mert munkaidőben az összes odaér. Egyikkel sem volt még semmi probléma. Azt viszont mindig halljuk, hogy le vannak terhelve, még hány cím van és milyen későn ér haza. Valószínű én sem állítanék élére meg pakolnék sorba mindig minden csomagot, mert az sok idő.

(#12) ivana válasza CounterBoci (#11) üzenetére


ivana
Ármester

Nem véletlenül hajtanak úgy a futás furgonok mint az őrültek... ;]

Nekem eddig a legjobb tapasztalataim a postával vannak, de ott is postacsomagot kell kérni, aztán van idő érte menni. Illetve a foxpost csomagautomata se rossz. (Aki dolgozik annak mondjuk tényleg jobb a céghez kérni aztán lemész érte, de egyetemistaként ez nem játszik...)

(#13) erik88 válasza CounterBoci (#11) üzenetére


erik88
aktív tag

Sajnos ha baj van akkor csak a hajtás miatt... Nem keveset dolgozunk ott se és nagyon nincs türelmünk be sakkozni a kocsiba patika állapotba minden csomagot és is mikor sietek akkor csak bedobom oldalra de ezek egy sima karórát is képesek becsomagolni egy laptop dobozába. Nekem speciel soha nem esett kát a csomagba akárhogy bántam velük :)

(#14) nemlehet válasza ivana (#12) üzenetére


nemlehet
őstag

Le kell kenyerezni a portást aztán átveszi neked :D Legalábbis én így oldottam meg amikor minden nap be kellett járnom. Egyik épületben portás néni volt őt bonbonnal, Merci csokival, a másikban meg a bácsit pár üveg borral. Úgy is unatkozik egész nap :D

Amúgy itthon a fogyasztóvédelem nevetséges. A magyar hatóságok egyszerűen nem hajlandóak semmit csinálni, a törvényalkotás szarik a kisemberre, kb mindennek az a vége, hogy vidd polgári perre, ami tekintve, hogy alsó hangon 2 év kissé nevetséges pár 10k forintért.

Szóval ha már ugyan úgy összetöri a futár én inkább kínából szoktam rendelni, mert egyszerűen pl aliexpressen sokkal nagyobb arányban születik valami elfogadható megoldás, mint itthon. De a paypal sem rossz dolog, mert már több olyan refundot is megítéltek nekem amit nem hittem volna, mert az eladó szart a dologba.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) CounterBoci válasza ivana (#12) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Nekem a postás dobott egy elég merészet. Úgy néz ki a telephely, hogy kapu, aztán olyan 50m-re van az üzem. Egy procit hozott épp, és leb@szta a kapuban a betonra szó nélkül. Pedig van csengő, kaputelefon, egyébként is nyitva van mindig a kapu. Kutya van, de az nincs kiírva. Egyébként csak akkor harap ha olyanja van. :DDD
Valami helyettesítő volt, azt is megtanultuk, hogy ha nem a megszokott emberünk jön az autóval nem rendelünk semmit. Szoktak szólni a futárok, hogy ha szabin lesznek, mert akkor általában nem abban az időben fog odérni az autó.

(#16) #31600896


#31600896
törölt tag

Vettem jófogáson egy hifit, amit a GLS derék 160 centis embere hozott ki a vállán, a hifi kb 20 kiló. Mikor kicsomagoltam azt hittem felrobbanok. Mind a két hangfal törést szenvedett el, ami ezután már csak tovább porlik, a hifi meg kaphatott egy kemény ütést, mert behajlott az alu oldallemez, de még a váz is elferdült. Itthon szétszedtem, lám a VFD kijelző üvegjének a sarkából is letört egy kis darab. 25K kárt csinált nekem ez a gagyi futárszolgálat. Felvettem velük a kapcsolatot, de nem is reagáltak.

(#17) erik88 válasza #31600896 (#16) üzenetére


erik88
aktív tag

Nem szabad ennyiben hagyni... addig küld a panaszt amíg ki nem jönnek :R

(#18) Narxis


Narxis
nagyúr

Nagy értékű tabletet rendeltem és GLS hozza. Kibonthatom fizetés előtt? Majd megpróbálok erősködni...

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.