Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Egy sem kell, kevés az USB port rajta! ;]

De amúgy nagyon jól néz ki, nekem az árcédula miatt nem kellene. ;)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) opr


opr
veterán

690 dollar, 2 db memslot. No comment.

Amugy hogy lehet valami 150% aranytartalmu? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3) Chaser válasza Televan74 (#1) üzenetére


Chaser
titán

"A három éves garanciával érétkesített "
ezt elírtad

nos, ebben az esetben nem hiszem, hogy szükséges lenne háztartásonkénti korlátozásra ;]
ez iszonyú rétegtermék, pontosan tudják, örülnek ha annyit eladnak hogy egy-két új verdára fussa belőle ( :

szerk:
opr
ez maxi tuning lap, semmi más szerepe nincs, az utolsó mhz-eket is kicsikarni egy 5950x-ből és a ramokból
maxi tuning pedig két modullal fog menni
az a vrm ami ott van kb kiszolgálna egy 32 magos cpu-t is röhögve :)
pl msi-nek is van két dimmes tuning lapja, b550 unify, csak "némileg" szerényebb árcédulával - és nyilván szerényebb vrm-mel -

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4) Alogonomus


Alogonomus
őstag

jóféle videokártyáiról

A New World fiaskó után bő egy hónappal azért ezt esetleg nem kellett volna most belefogalmazni a híradásba. ;]

(#5) opr válasza Chaser (#3) üzenetére


opr
veterán

Ha kizarolag tuning a cel, akkor ok, bar tegyuk hozza, akkor is be lehet kotni 4 slotot, aztan a tuningos majd csak ketto modult rak bele es kesz.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6) Synthwave válasza opr (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Comment: extrém tuninghoz teljesen felesleges a négy, mivel csökken a húzhatóság. 64 GB meg kb. mindenre is elég egy egyszerű halandónak.

tl;dr: Minek rakjanak rá négyet, mikor a célközönség úgysem fogja használni, illetve mekkora legyen a lap? Az elforgatott térrésszel már így is E-ATX.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) Synthwave válasza Alogonomus (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Attól még jófélék.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) exedoc


exedoc
senior tag

Nem rossz. Jól is néz ki. 17 karátos? Az igen. Fázisos, bocsánat. Az ár miatt félrecsúszott a gondolatmenet. :DDD Amúgy 2-vel több USB lehetne rajta, de ne legyünk maximalisták.

(#9) opr válasza Synthwave (#6) üzenetére


opr
veterán

Tehat ha egy negyslotos lapba teszel ket modult, akkor az roszabbul fog viselkedni, mintha egy ketslotos lapba teszel ket modult?
A 4 slot ertelme nem az, hogy a vilag osszes memoriajat be tudd tenni egy konzumer lapba, az marhasag. A 4 slot ertelme az, hogy azt a memoriamennyiseget, amire viszont szukseged van, azonos teljesitmeny mellett olcsobban tudod 4 modulbol megoldani, mint ketto nagybol, plusz extra megbizhatosag es redundancia, illetve ha mas nem, kesobbi bovithetosegben is pontokat nyer.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Írna valaki bővebben erről? "150 százalékos aranytartalmú Socket AM4 foglalat"

(#11) Laraxior


Laraxior
titán

leginkább jóféle videokártyáiról...

Aha, foleg a 30*0 szeria sikerult kulonosen jóra... Hja, nem is. :DDD

A designt nem vittek tulzasba a fiuk, kb egykutya a Z590 Darkkal. Perszeami jo, azon nem kell valtoztatni. :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12) Chibass


Chibass
tag

Thunderbolt 4 csak Intel lapokban van?

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#13) Thrawn válasza antikomcsi (#10) üzenetére


Thrawn
félisten

A szokásosnál több aranyat használtak fel hozzá, egész pontosan 150%-ot.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14) antikomcsi válasza Thrawn (#13) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ja, hogy így kell érteni.
Ha eddig 1 kiló normál foglalatba 10 deka aranyat tettek, akkor ebbe a foglalatba 15 dekát?

(#15) ughhh válasza antikomcsi (#14) üzenetére


ughhh
senior tag

Igen parasztvakítás :D
Húzzák a f@szukra nettó 700 -ért :C

(#16) GAbre


GAbre
veterán

Ne vicceljünk gyerekek....
700dollár=200ezer Ft
Eu-ban =250ezer Ft +evga exkluzívnak is kell lenni :D És még bolt ifelárakról nem is beszéltünk...
Ennél még az ASUS ROG CROSSHAIR x570 is féláron van :D
[link]

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#17) icp1970


icp1970
senior tag

2 db memslot. :Y ennyiért?

(#18) Synthwave válasza opr (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugye azt belátod, hogy egy 700 dolláros, végletekig niche deszka esetében MENNYIRE elhanyagolható a négy olcsóbb modul?

Továbbra is egy extrém tuninglap, és a négy modul semmivel sem redundánsabb vagy megbízhatóbb, mint kettő (hacsak nem arra gondolsz, hogy lehal valamelyik, és kiveszel kettőt, de az lol). Ezen az alaplapon semmi értelme a 4 DIMM slotnak.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19) Synthwave válasza icp1970 (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen.

Olvass kicsit visszább!

-----------------------------------------------------------------------------------

(#11) Laraxior: Az előtte lévő ötvenhat másik széria meg az volt. 56 > 1.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) opr válasza Synthwave (#18) üzenetére


opr
veterán

Akkor mar csak azt magyarazd el, hogy miert vagytok benne ennyire biztosak, hogy kizarolag extremtuningosok fogjak venni?
Mi az, ami miatt Pistike, aki amugy tele van level, es a legjobb cuccot akarja, de annyira nem ert hozza, azt fogja mondnai, hogy ilyet nem vesz, mert <..........> ?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#21) ledgeri válasza icp1970 (#17) üzenetére


ledgeri
nagyúr

& #9 opr
A memóriatuning egyik eleme a bekötések, áramkörök zajfelvétele is. Ha kevesebb az ott lévő antennaként is funkcionáló, de kihasználatlan ér, akkor az jobb. Nem véletlen, hogy a mult év egyik legjobb memóriatuningos lapja egy ITX lapka volt, kettő slottal, dual channelhez. Ez nem szerverlap TB mennyiségű memóriához, ez tuningos lap.
Nem egy Scania nyerges.... ez egy karbonos Lotus...

#20 opr pistékére tervezzünk tuti lapot, vagy arra aki ilyet azért keres, mert tudja mit akar teljesítmény oldalról? Pistike meg csak azért is megveszi, mert valaki azt mondta, hogy ezzel gyorsabb lesz az alap memóriája... :W

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#22) Synthwave válasza opr (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De clueless Pistikének mi köze van ahhoz, hogy mire való a lap?

Semmi. Az EVGA mérnökei egyértelműen nem őt célozták, így a Pistike hibája lesz, ha nem olyan alaplapot vásárol, amire valóban szüksége van. Ha meg elvan 64 GB 4GHz+-os RAM-mal, akkor örömébódottá.

Amúgy ha lenne öt talicskányi Deákom, én is vennék ilyet, és nem extrém tuningolnék (csak finoman), mindössze jól esne, hogy ez van a gépházban. De nem is kérném számon a DIMM slotok mennyiségét, mert pontosan tudnám, hogy mit vásárolok és miért.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) opr válasza ledgeri (#21) üzenetére


opr
veterán

A valaszod elso felet koszonom. Vegre egy valasz, ami konkretan elmagyarazza ertelmesen, mi ertelme van limitalni a memslotok szamat, nem csak osszevissza beszel.
Igy mar teljesen ertheto.

A valaszod masodik felere: Ma mar mindent Pistikere tervezunk. Autotol urhajon at pelenkaig mindent. Mert ugy lehet belole sokat eladni. Az alternativa az, hogy aruljuk 200*os aron, kinevezzuk limitalt kiadasnak es eladunk belole 200-ad annyit.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#24) TomiLi


TomiLi
addikt

Furcsállom, hogy sokan meglepődnek a két memória sloton. Más gyártó tuning lapján is volt már rá példa.
Én inkább azt sajnálom, hogy a középkategóriás lakpokon kivétel nélkül (kivéve ITX :) ) 4 slot van. Lehetne több két ram slotos mATX, ATX megoldás is, nem csak a legalsó és legfelső kategóriában.

Bogyóka

(#25) Armagedown


Armagedown
őstag

Jó hogy van rajta ps2 port, így lehet spórolni, 20 éves bolhapiacos billentyűzettel is működik. :D

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#26) Laraxior válasza TomiLi (#24) üzenetére


Laraxior
titán

Nagy reszuknek fogalma sincsen a ket slot elonyerol, a memoria vezetekeleserol... Csak annyit latnak, hogy pff, 700EUR, es csak ket ramot tud beletenni. Holott nem is ők a celkozonseg.
Apuka se fikazza a Camarot, hogy csak ketuleses, nem fer el a csalad benne, meg a 6 zsugor asvanyviz ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#27) GAbre válasza Armagedown (#25) üzenetére


GAbre
veterán

Ha már spórolás.
Legalább elég csak 2 memóriát venni bele,nem kell 4et!
Ha már mindenkinek az a baja vele :))))
Bár ebben az árban igazán elfért volna +2 dimm....
De legalább adja az old-school fillinget azok b@szott nagy kondenzátorok a pci-e sinek között.Amilyeneket anno a 2000-es évek körül láthattunk alaplapokon :)
Lehet retro azért ennyi. :D
Hát a minőséget meg kell fizetni.Bár ez nem éppen magyar pénztárcához lett mérve...

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#28) Televan74 válasza Laraxior (#26) üzenetére


Televan74
nagyúr

Pedig az a hat zsugor ásvány mennyire fontos! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#29) Laraxior válasza Televan74 (#28) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem nem fontos, Asus Apex lapom van, ugyanugy "csokkent képességű" ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#30) Synthwave válasza opr (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Semmi össze-visszaság nem volt, vagy én nem tudom, hogy mit (vagy mit nem) olvastál.

Itt nem boldog-boldogtalannak készült átlagtermékről van szó, hanem egy jól meghatározott és igen szűk célközönségre fókuszálnak, és ott telibe is trafálnak. Plusz presztízs cucc a vállalat részéről, aminél az árat tekintve nem is lenne reális cél a raklapok ezreinek eladása. Pisti a szezon, ez meg a fazon.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#31) Televan74 válasza Laraxior (#29) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ok. Ez számomra az abszolút értékelhetetlen kategória. És nem irigységből, mert nem az baj hogy neked van rá és te meg is veszed. Én ha úgy lennék, akkor sem. Bármennyire is jó lap, nem tömném drágán vett termékekkel a gyártók zsebét. :R

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#32) Synthwave válasza Armagedown (#25) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem is olyan rég még a jobb mechákon is volt PS/2, és a gyártó kifejezetten buzdított a használatára (lásd pl. SS 6Gv2), mert a port az USB-vel ellentétben nem sávszélességen osztozik, hanem interrupt alapú. Ha lenne ilyen a billencsemen, azzal használnám (ráadaásul egy USB aljzatot is felszabadít).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33) Televan74 válasza Synthwave (#32) üzenetére


Televan74
nagyúr

Mai napig rengeteg lapon ott a PS/2 - es port. Bár a rá épülő termék egyre kevesebb. De lehet kapni USB/PS2 adapter -t. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#34) Synthwave válasza Televan74 (#33) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudom, egyelőre még az a ritka, ha nincs.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35) Alogonomus válasza Chibass (#12) üzenetére


Alogonomus
őstag

A Thunderspy miatt azokban is biztonsági kockázat. Bár Intelnél már nem oszt nem szoroz az a plusz egy. ;]

(#36) Csavez™


Csavez™
veterán

Nagyon el van csúszva az evga, utolsóként dobják piacra a lapjaikat, de addig már mindenki bevásárólt más gyártónál, és küszöbön a nextgen., lásd z590, és az sem lett valami nagy szám.

(#37) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Csak fel evet kestek vele.... :DDD Es garantaltan semmi pluszt nem kapsz ezzel, mint egy B550 Toma -val, ami megvan 140EUR -bol. Erre az AMD generaciora tok folesleges pilyen specko lapokat kiadni. Lenyeges memoria OC veget er 3800MHz -nel, a CPU -t meg az PBO egyebkent is kimaxolja. Asus tudott egyedul guritani a hardware -es all core - PBO kapcsoloval.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#38) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Pillanatok alatt elfogyott és csak EVGA Elite Member vehette meg.

Várjuk a következő batch-et. :K

(#39) ledgeri válasza opr (#23) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R Örülök hogy segíthettem!
Ha érdekel és megy az pc-tech-angol akkor ajánlom Buldzoid csatornáját youtubon [ActuallyHardcoreOverclocking], megnézel egy két alaplap-éra/chipset alapú összevetőt, vagy memória összehasonlítót, és sokat tanulhatsz! Én nekem is így csorgott a tudás a fejembe.
(még most elkülséd előt jutott eszembe 2 dolog még:
Egyik, hogy OC-nál számít az, hogy a jelet milyen messze kell elküldeni, kevesebb slot-távolségnyira lévő memóriával gyorsabb, kisebb késleltetésű az információ csere;
Másik, hogy a 4 slot az csak dual channel [többségében], és ha mind fel van töltve akkor extra idő/energia/számolás, hogy felcímkézze a vezérlő, hogy most melyik modullal kommunikál egy channelen belül, az is veszteség.
Persze, akadnak feltöltött 4 slotos memóriatuning rekordok is, de azok csak alkategóriás eredmények. A memóriasebesség csúcsok dual channel ,1 modul/channel eredmények a fentiek miatt)

Másik -nem tudom hogy miért az autós példákkal jövök, de most ez kattant be: Esetünkbéli Pistike kategóriája egy M-es biturbó BMW kombi X drive-val. Azzal elmondhatja, hogy neki meglett a csúcs, és senki sem éri utol... ok, nincs ezel semmi baj. Ez egy Ariel Atom V8 alaplap, time attackra spec-elve. Ne várjunk el 4 űlést, és legkondit. arra ott a másik. :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#40) Synthwave válasza MPowerPH (#37) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Es garantaltan semmi pluszt nem kapsz ezzel, mint egy B550 Toma -val, ami megvan 140EUR -bol."

Egy hétköznapi user, hétköznapi felhasználással. Csak a pontosítás kedvéért.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) MPowerPH válasza Synthwave (#40) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tomaval nekiallnek LN2 -ozni is. Az egyeb hasznalatra meg mar vannak kint a piacon lapok dogivel. Kesoi probalkozas ez. Az arat nem irom, mert a csucs Asus meg Giga is ennyibe kerul.
EVGA azert szepen lepdel lefele. Selejtes Ampere kartyak tomegevel, magasan a legmagasabb a meghibasodasi ratajuk. Power balancing problema, ami a hibas VRM felepites hozadeka, es teljesen random jelentkezik. Intel vonalon hiaba lenne kompatibilis a Z490 a kov. CPU generacioval, EVGA -nal siman dobtak a regi lap tamogatasat, hasznalhatatlan a Rocket -el. AMD vonalra meg akkor hozzak az elso lapjukat, amikor mar mindenki bevasarolt, lassan tronfosztas lesz a CPU erosorrendben is.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#42) Synthwave válasza MPowerPH (#41) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Tomaval nekiallnek LN2 -ozni is."

Az egy dolog. Hogy rekordokat is döntögetnél-e vele, az egy másik.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43) Synthwave válasza eldiablo (#38) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Túl sok volt az elit Pistike. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44) Komplikato válasza Chibass (#12) üzenetére


Komplikato
veterán

Elvileg valamelyik új érkező Asus AM4 lapban mint ha lenne TB4, a Giga VisionD-ben csak 3.0 volt.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#45) eldiablo válasza MPowerPH (#41) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

"Tomaval nekiallnek LN2 -ozni is."
Ha csíped az autofellációt, csináld csak.
Soha többé nem állok neki sima konzumer lappal nitrózni. :N

#43, több van mint gondolnád. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) opr válasza ledgeri (#39) üzenetére


opr
veterán

Meg kellett neznem, de b@zdmeg tenyleg van Ariel Atom V8. Beszarok. Ezek beteg allatok. Elsore azt hittem poenbol irod, mondom nem, annyira senki nem beteg, hogy egy Ariel Atomba, ami kb egy moped motorral is netto elmeny es eletveszely, berakjon egy V8-at. Kishitu vagyok, az a helyzet. :DDD
Tudom, hogy valszeg az elso kanyarig maradnek eletben, de rohadtul kiprobalnam.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#47) opr válasza Synthwave (#43) üzenetére


opr
veterán

Kar, hogy nincs es soha nem is lesz ilyen statisztika, pedig lenne ra egy deakom, hogy legeslegjobb abszolut optimista teljesen irrealisan jofej esetben is maximum az 50%-a kotott ki olyannal, aki konkretan manualisan tuningolni fogja benne a vasat barmennyire.
Tehat nem "tuning", hogy megnyomja a gombot windowsban, hanem konkretan, tuning, plane ilyen LN2 extremtuning.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#48) #16939776 válasza Armagedown (#25) üzenetére


#16939776
törölt tag

Mindig van egy ilyen komment, és mindig le kell írni azt, hogy a PS/2 protokoll mint egy low level acces-nek minősül a CPU-hoz. Az USB vezérlőn keresztül kiadott bill. parancs meg előbb-utóbb vagy oda ér a CPU-hoz, vagy nem. ;]

(#49) siposz válasza #16939776 (#48) üzenetére


siposz
aktív tag

Ez tök jó, csak ps2 perifériákat nem lehet kapni.

(#50) MPowerPH válasza siposz (#49) üzenetére


MPowerPH
félisten

Atalakito?

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.