Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rumos14 válasza Mulderpapa (#50) üzenetére


rumos14
nagyúr

hát ilyen bumszlit biztos nem vennék, rendesen kidundorodik a hátsó része.

(#52) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Na megérkezett a szinkron kábel, amit rendeltem.Szép gyári műanyag FSC-s dobozban érkezett, tehát biztos gyári.2900 Ft-ért szerintem megérte.
Első dolgom az volt, hogy upgradeltem WM 6.0-ra, eddig csak pozitív tapasztalataim vannak.Van benne jó pár kiegészítés, ami a WM 5-ből hiányzott.
Akinek 4GB-os sima SD (tehát nem SDHC) kártya kell, Noodra fórumtárs tud szerezni 4k-ért 133X-os sebességűt.Másolásnál szerintem elég gyors, én 10 Mb/sec-el tudtam rá másolni.(bár most, hogy upgradeltem, vehettem volna SDHC-s kártyát is :) )

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#53) rumos14 válasza Mulderpapa (#52) üzenetére


rumos14
nagyúr

usb host-os? azért elég olcsó.
na a wm6 nekem sztem már ki fog maradni, én már "csak" használom a gépet, nem buherálom :B
az a kártya igen gyors! az én 4gigás nem HC-s kártyám sztem fele ennyit sem tud.

(#54) RnJ


RnJ
tag

Sziasztok, épp vásárlás elött állok. Mio 560 és FSN560 között vaciláltam, de szertim marad az FS, mert nagyobb a felbontása a képernyőjének.

Valaki meg tudná mondani, hogy bluetooth kihangosítóként lehet-e használni?

Köszi

(#55) davidsf1


davidsf1
csendes tag

szisztok

segítséget kérnék. nem az eslő pda-m ez az N560, korábban Mio P520-om volt. azzal nagyon egyszerűen rácsatlakoztam az otthoni wlan hálómra. de ezzel nem megy!!!! nem tudom megoldani, ez az ec2 kikészít. minek akar ez tárcsaszámot kérni?? hol él ez az őskorban??? rátalál a hálózatra, de előjön egy hibaüzenet, hogy csak egy db hotspotra tud csatlakozni. amit a profilban korábban töröltem. és hiába hoztam létre ujat, megadtam neki még az ip címet is, nem csatlakozik. a mio csak kérte a hálózati kulcsot-mert amúgy wpa2 psk módban fut otthona net, megadtam neki, és már ment is a böngésző!

ezzel nem tudom ráálllítani!!és ez megőpríit. kérlek segítsetek! debrecenben van valaki akinek N560-ja van és megtudná mutatni is? vagy ő mag állítaná be az lenne a legjobb és meg nézném.

dobi dávid

(#56) jocek13 válasza davidsf1 (#55) üzenetére


jocek13
tag

szia az e2c-t soha ne használd mivel uj még sok mindent nem telepithettél ami fontos lehet rajta kéne csinálni egy resetet és utána csak simán kapcsold be a wiwfit elvileg alul van a képernyő alján kis ikon a béuetooth mellet ha lát hálózatot felugrik amiket lát ott választassz és már rajta is vagy soha ne használd az e2c-t!!!!!!!!!!!!!

(#57) SCarecrow


SCarecrow
csendes tag

Sziasztok!

Most szereztem be egy ilyen készüléket, és egy régi 5.X-es Winmobil ketyeg rajta....amit frissíteni szeretnék.
A kérdés az lenne, hogy a frissítés során kötelező jelleggel benne kell hogy legyen a masina a bölcsőjében? (ugyanis azt nem kaptam hozzá :S...és a volt tulaj sem tud a hollétéről :S)

Tehát enélkül is megoldható a frissítés fullon töltött aksival, adatkábelen? Vagy felejtős?

Várom a mielőbbi válaszokat, ide, vagy akár a farkas666@gmail.com-ra.

Köszi előre is

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/hsz_25156-25156.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.