Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Belépő harmatgyenge hardver --- > 1099 euró kezdőár. :C:C:C

Üljetek le kedves Acer, egyes!!!!!!

(#2) hyperspace válasza XuChi (#1) üzenetére


hyperspace
őstag

Hát egy jó multimédia notinak lehet nem rossz. Milyen jobb ár/értékű notik vannak most a piacon?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3) XuChi válasza hyperspace (#2) üzenetére


XuChi
addikt

Nem lenne rossz, de nem 1099 euro kezdőárral!!!

Ha 600 lenne rögtön más lenne a véleményem!

(#4) Skyline15


Skyline15
tag

Ha van olyan aki megveszi a HP fém notebookját Celeron processzorral 120-130.000ft-ért, akkor ezt is megveszik. Ameddig nem gondolkodnak az emberek, hogy celeront nem kellene annyiért megvenni, adidg nem fog lejjebb menni az ára. 1 -1.5 év alatt sokat változott a noti piac i5 7200u -val szerelt gépet 120-130.000 ért tudtál venni, most jó , ha megkapod 170-180.000ft körül.

[ Szerkesztve ]

"- Nagyapa, Te hős voltál a háborúban?. - Nem de örülök hogy hősökkel szolgálhattam."

(#5) maximilian4 válasza XuChi (#1) üzenetére


maximilian4
addikt

"Üljetek le kedves Acer, egyes"

Mármint kedves it-ipar. Más gyártóknál is hasonló árak vannak, főleg ha félig-meddig új modellről van szó. Plusz nem csak laposok terén szabadultak el az árak sajnos.

Maxi

(#6) XuChi válasza maximilian4 (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Be kell látnom, hogy lassan az IT szegmens nekem totál "elérhetetlen" kategória lesz sajnos.

(#7) maximilian4 válasza XuChi (#6) üzenetére


maximilian4
addikt

Tényleg elég felháborító ami most az iparban folyik. Komolyan egy világméretű bojkott kéne, aztán hátha észbe kapnak. 8 giga ddr4 ram kisker ára 30k-tól kezdődik (és ez az ami nem a legolcsóbb igaz, de van sokkal drágábban is), videókártyák is drágulnak és még így is nő a kereslet. A gyártó meg pofátlanul meglovagolja. Vagy bojkott kell, vagy piaci szabályozás.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#8) Freiherr válasza maximilian4 (#7) üzenetére


Freiherr
őstag

Vagy jobb keresetek

XXX

(#9) maximilian4 válasza Freiherr (#8) üzenetére


maximilian4
addikt

Én ha havi millát megkeresem akkor sem szeretem ha hülyének néznek, és egy dologért indokolatlanul sok pénzt húznak le rólam. Amúgy nehogy azt gondold hogy csak csóró magyaroknak tűnt fel a dolog. Másokat is zavar ám.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#10) Freiherr válasza maximilian4 (#9) üzenetére


Freiherr
őstag

Igen, elvi okokból nézve igazad van, rááadásul nálunk még drágábbak a cuccok, mint a Föld naposabb részein.

XXX

(#11) Lacok válasza XuChi (#3) üzenetére


Lacok
őstag

Sajnos Gamer-nek titulált termékeknél elég erősen megszalad az a bizonyos ceruza a cégek részéről amint látjuk sok esetben teljesen indokolatlanul.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi az ,h legfeljebb 512 GB SSD támogatott? Ha én 1 TB akarok?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) XuChi válasza pusszycat (#12) üzenetére


XuChi
addikt

;] :D Akkor Te gazdag vagy, és neked másik gépet kell venni, nem ezt a "belépő gagyiságot" :D ;]

(#14) Vektast


Vektast
aktív tag

Pffff pont tegnap néztem hogy 600-650 dollárért már lehet kapni 1050 4gb laposokat Neweggen 8. gen i5-el meg ssd-vel MSI-től meg Dell-től.

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#15) rodrigez


rodrigez
senior tag

Jah, nálunk az öreg kontinensen ennyi... Ma reggel már több külföldi oldalon olvastam, ott persze 799$-os kezdőárat írtak... De utálom ezt:

"The Acer Nitro 5 will be available in North America in April with prices starting at US$799; and in EMEA in April with prices starting at €1,099."

(#16) maximilian4 válasza Vektast (#14) üzenetére


maximilian4
addikt

Kár hogy nem az USA-val alkotunk Vámuniót. Kár ezeken az árakon lovagolni. Mire itt van az asztalodon jön a 27% áfa, 3% vám, meg a méregdrága szállítási költség (meg posta esetén 3k-, dhl esetén 6k vagy 8k a vámintézésé', amilyé voltak rendesek lepapírozni, meg rászámolni a sarcot). Ha meg van cimbora aki néha napján hazajár és hajlandó beszerezni neked és még belefér a poggyászba, akkor ki kell használni.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#17) #36031232 válasza hyperspace (#2) üzenetére


#36031232
törölt tag

Q verziós 1060M-mel felszerelt i5-ös noteszt már kapsz 365e körül (konkrétan ezt), szóval ez ilyen áron (~330e) nem igazán..

[ Szerkesztve ]

(#18) Dhampir válasza Freiherr (#8) üzenetére


Dhampir
félisten

A keresetben benne foglaltatik a keresés, aztán vagy találunk vagy nem. :D

(#19) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ez így iszonyat drága. Ráadásul én megfogadtam, hogy soha többet nem veszek drága laptopot(Dell 17R-ben 4 és fél év után az alaplap beadta az unalmast).

Szerintem ahogy a konzolok elkezdenek majd a PC felé mozdulni valamilyen 60 FPS móddal és egér+billentyűzet támogatással, úgy lesz egyre jobb alternatíva a PC-sek számára is a konzol.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) Barnuss


Barnuss
tag

Nem vészes az ára az üzleti gépekhez képest, és ez mégiscsak erőmű vagy mii

(#21) XuChi válasza Barnuss (#20) üzenetére


XuChi
addikt

Erőmű ???? Ez a gép ??? Kicsit el vagy tévedve, de semmi baj :D :C

(#22) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Külsőleg a régebbi nitro jobban bejött,szolidabban nézet ki. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.