Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordTech


LordTech
tag

Az irány kiváló! :R Várjuk a megvalósitást!

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#2) CimbiX válasza LordTech (#1) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Es az integralt navigaciot, es a többit is mind :)

(#3) MerLinh


MerLinh
senior tag

háh na végre a rejtett wlan elérés már nagyon hiányzott

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#4) cerlux2008


cerlux2008
csendes tag

Ha alapból ilyen lett volna a WinPho7 mint amilyen a Mango-val lesz, szerintem nagyobbat üthetett volna.

(#5) mate317


mate317
tag

Még így is le van maradva az android és az ios-el szemben, ami gáz. Wpn, multitasking nuku, holott ez alap. Az egész rendszer olyan, mint a win. media center: szép, gyors, funkcionális, de a windowshoz képest egy feature az egész, nem teljes mértékben használható dolog.

(#6) stevve válasza cerlux2008 (#4) üzenetére


stevve
nagyúr

Lerágott csont, Volt egy bő fél éves űr és amint lehetett piacra dobták. Így is termel és nem csak veszteséget és közben lehet fejleszteni. Ez is egy stratégia, még ha ez sokaknak nem is tetszik. A nagy halaknál nem újdonság ez.

(#5) mate317:
A multitasking témába ne menjünk bele. Lesz jobb, de van most is, ha nem is a klasszikus módon. Fáj, de kár mindenhol előadni. VPN-t telefonon igen szűk réteg használ, elhanyagolható veszteség, de majd biztosan lesz. Lemaradva nincs, maximum van rendszer, ami bővebb felhasználhatóságot ígér és azért ez korántsem csak egy feature... :)

[ Szerkesztve ]

(#7) oO7 válasza mate317 (#5) üzenetére


oO7
őstag

bocsi, deeeee... biztos nagyon hiányzik a VPN, hogyha le sem tudod írni...

(#8) Lall válasza oO7 (#7) üzenetére


Lall
veterán

Így tanították az oskolába. Beböfögni meg be kell valamit miért is szar a WP7 és miért űberfasza a droid.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9) oO7 válasza Lall (#8) üzenetére


oO7
őstag

én nem akarom ezzel bántani... csak már most az utóbbi időben viszonylag sok helyen láttam ezt a VPN dolgot sok különböző embertől, és nagyon úgy tűnik, hogy ez megint egy ilyen trollhullám, hogy valami hihetetlenokoshozzáértőguru kitalálta, hogy nincs benne ezért szar és akkor most ez lett az aktuális fikatéma... "nemtudom miaz, de nincs benne szóval szar"...
dehát... láthattunk már ilyet kicsit korábban

[ Szerkesztve ]

(#10) kcsa válasza oO7 (#7) üzenetére


kcsa
veterán

kb. szó szerint ugyanez jutott eszembe a kommentet olvasva...

(#11) mate317 válasza oO7 (#9) üzenetére


mate317
tag

Elírtam, van ilyen. Tudom, hogy írják, minden nap használom szinte. Örülj, hogy neked nem kell, és wehetsz windows hetet:)

(#12) oO7 válasza mate317 (#11) üzenetére


oO7
őstag

jó boccs mondom nem kifejezetten neked céloztam bántásként... még ha úgy is tűnik... oké hogy 1000 emberből van 2 akinek erre szüksége van... csak a probléma ott kezdődik hogy amint valami "ms gyűlőlő" szektában elkezdik hajtogatni, hogy nincs benne akkor ugyanezen 1000 emberből 2 jogosan mondogatja, hogy hát talán esetleg kéne, és még legalább 100 troll meg csak azért hogy mert végre lehet valamiért fröcsögniük... és mint írtam, ezt a VPN -es dolgot egész eddig nem láttam és mostanában (az utóbbi 1-2 hétben) meg jó pár helyen...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.