Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Thusor válasza bkercso (#35) üzenetére


Thusor
őstag

Persze, meg mehetnék a nagyokhoz is, Syngenta, Monsanto vagy Kite ahol pénzt kereshetnék. De mint fent írtam, engem a mezőgazdaság kutatási oldala érdekel, nem a nemesítés vagy vetőmageladás. Pontosabban a növény és környezet kapcsolata, egymásra gyakorolt hatásuk. Hogyan alkalmazkodik a növény a környezethez. Ennek molekuláris genetikai (epigonetikai) háttere. Ez sajnos keményen alapkutatás, amivel semmilyen ipar nem foglalkozik. Az ipart csakis az alkalmazott (ipari) kutatás érdekli, amiből pénzt tud szinte azonnal csinálni. Az én kutatásaim meg majd egyszer (több évtized) múlva juthatnak el az alkalmazott kutatásig. Ugyanakkor alapkutatás nélkül nem lenne semmilyen ipari kutatás sem, hisz ez mindennek az alapja, csak ezt nem becsülik meg.

Ahogy írtad, el lehetne menni pénzt is keresni, de ott amit csinálnék nem lenne ugyanolyan lelkesítő, mint amit jelenleg csinálok, ugyanakkor alulfizetett pénzért.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.