Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) mephi666


mephi666
nagyúr

ez azért "kicsit" morbid... van szerződésed, stb, innentől nem követelhetnek semmit... megtettél mindent, zongorázzák le és kész... nem lepődnék meg, ha azt mondanák, hogy: "fizesd be és majd x hónap alatt jóváírjuk az összeget, mert úgy egyszerűbb lenne, blablabla"

én kb. 2006-ban intettem be a vodáéknak... le akartam cserélni végre az angol-portugál meccs alatt bezúzott kijelzőjű siemens mt50-esem... bementem hozzájuk és kinéztem egy olcsó alcatelt, amit ilyen 90ft-ért hirdettek... vittem közüzemi számlákat (közöttük ilyen 40-50ezres gázszámla időben fizetve), jött az elbírálás, amire azt mondták, hogy nem felelek meg és 15ezres kötbért kellene fizetnem, amit x hónap alatt majd jóváírnak... persze előfizetésre ment volt volna mellé a telefon... itt mutattam be nekik és átmentem a fal másik oldalára a pannonhoz... ott előfizzel asszem 5600-ért elhoztam egy samsungot és ebben az összegben benne volt az első havidíj meg a telefon... semmi számlát sem kértek... azóta is maradtam náluk... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.