Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Szvsz ez inkább a 800-as sárga változata. Csak nem sütik el ismét ezt a design-t.

valami

(#2) Воланд


Воланд
titán

regi logo van rajta, szvsz 7.8 lesz az nem 8.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Peterson_ válasza Quasi_modo (#1) üzenetére


Peterson_
addikt

Ahogy mondod: Csak nem...
Szép a 800, de az ötödik verziónál kezd unalmas lenni.
A sok megszállott úgyis szétoltaná szegény Nokiáékat, mert ugye csak az Alma teheti meg, hogy évek óta egy féle, változatlan külsejű telefonnal van jelen a piacon ;]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#4) krystman


krystman
őstag

Kár ilyen híreket megjelentetni, ilyennek semmi alapja nincs ami egy közösségi oldalon jelenik meg.

(#5) Zedz válasza Quasi_modo (#1) üzenetére


Zedz
addikt

Ha az Applenak szabad nekik mért nem? :) Én még mindig kiegyeznék egy designal, szerintem remekül illik magához a wp-hez is.

(#6) BobTail válasza Zedz (#5) üzenetére


BobTail
őstag

N9-hez jobban illett :P Mindenesetre ha bejön ez a formavilág mindenkinek, akkor kisebb változtatásokkal, de miért is ne legyen ez a Nokia jövőbeli csúcsmodelljeinek névjegye?

(#7) belakiraly


belakiraly
tag

Én személy szerint örülnék, ha a 800-as design-jával jönne ki új WP8-as telefon. Ami szép az szép,

(#8) Einstvan válasza Zedz (#5) üzenetére


Einstvan
aktív tag

Talán lehet ez a sarkos, szögletes, alul-felül éles, fröccsöntött dizájnnal, követik magát a szögletes csempe rendszert? Igy harmonizál. Viszont kézben fogva a legkényelmetlenemm mobil amit idáig kiadtak.

(#9) vicze válasza Quasi_modo (#1) üzenetére


vicze
félisten

Még pár évig együtt kell élni ezzel a külsővel hidd el. (Apple-nek is bejött nem? :P)

@belakiraly: Mármint N9 design? ;)

[ Szerkesztve ]

(#10) Feri bácsi


Feri bácsi
tag

Hm, a kép alapján nekem úgy tűnik, hogy ez a 800-nál nagyobb telefon. Akkor talán 900, vagy esetleg valami új?

[ Szerkesztve ]

(#11) szunnyadopoc


szunnyadopoc
csendes tag

Senki sem vette észre? Ez egyáltalán nem a Lumia 800-as... nem is a 900-as, hanem valami új... hasonlítsátok össze velük. már csak a felső részén is látszik (Följebb van a kijelző, és a hangszóró nyílása az üvegre került, míg a 800-on a műanyag házon van. És a nokia logó is oldalra csúszott.)

"aki meg Ájfónt vesz, az meg is érdemli" ...éljen a samsung GT-E1182 :D

(#12) Sofian válasza szunnyadopoc (#11) üzenetére


Sofian
őstag

A "régi" windows logó akkor is gyanús...

(#13) catroot válasza szunnyadopoc (#11) üzenetére


catroot
veterán

Valszeg ez valami régebbi prototípus.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#14) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Dizájnilag nem nagyon változnak, ahogy elnézem. :U Persze lehet kamú.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

nem okozott meglepetést, olyan mint a többi nokia... :D

de jó nagy tepsi, hány collos lesz ?:O

(#16) butyek


butyek
senior tag

Nem vették még észre, hogy a windows-zal nincsenek kisegítve?

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#17) kisml


kisml
tag

dögunalom ez a design. az Apple legalább csak évente egyszer süti el kb ugyanazt a designt...a Nokia-tól pedig már ez a sokadik egy éven belül...szánalom

(#18) Lars válasza Feri bácsi (#10) üzenetére


Lars
őstag

Valóban nagyobbnak tűnik egy 800-asnál, vagy nagyon pici az a kéz, ami fogja :D
Elsőre nekem is a 900-as ugrott be.

(#19) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ez még kamunak is gyenge. Régi WP logó van a középső gombon, ez egy sima 800-as csak valahogy rámókolták már a 7.8-at (lehet, hogy developer telefon). Talán még egy kis Photoshoppal meg van támogatva, hogy kevésbé hasonlítson a 800-ra :)

#18 Lars: az arányok engem is megingattak, de kínai a csávó, lehet ilyen kicsi keze :) Meg a Photoshop is dobhat rajta ahogy mondtam. Ugyanez lehetett a kijelző/keret arányaival is :)

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#20) Lëw!


Lëw!
csendes tag

Szerintem is ez egy új készülék lesz, nagyobb, mint a L800. Ugyebár, ha lehet hinni a pletykáknak, 2 új wp8-as Nokia lesz szeptemberben, és véleményem szerint, ez az olcsóbb kisebb tudású készülék lesz, ugy kb. 4"-os kijelzővel. Én kifejezetten szeretem ezt a külsőt, ugyhogy vagy ez, vagy a másik lesz a következő telóm, már várom a bejelentést :)

(#21) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mind1 mi van a képen, reménynek jó lesz :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22) matchbox_


matchbox_
csendes tag

csak nekem tűnt föl lent jobboldalt az a még kivehető írás? "playberry" "android apple,iPad, blackberry"? :D én ezt nem tudom mire vélni :D

Nokia Lumia 710

(#23) catroot válasza kisml (#17) üzenetére


catroot
veterán

Kérdés:

ez piacra került?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#24) Lëw!


Lëw!
csendes tag

Ezt láttátok már:

[link]

Két hetes hír, de itt nem volt kirakva, pedig fontos :K

[ Szerkesztve ]

(#25) catroot válasza Lëw! (#24) üzenetére


catroot
veterán

Aki jár wp-s topikokba, azok látták. Sajna nem hozták le itt hírnek :(((

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26) Lëw! válasza catroot (#25) üzenetére


Lëw!
csendes tag

Ez alapján pedig elég várós a wp8 :)

(#27) Cyberpunk válasza Lëw! (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Linkeled még egyszer, mert nem jó?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) Lëw! válasza Cyberpunk (#27) üzenetére


Lëw!
csendes tag

Gondolom arra az errorra gondolsz ami bejön, frissíts rá, és utánna be fog jönni, azért mégegyszer belinkelem:

[link]

(#29) elpatkorado válasza Lëw! (#28) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Kösz a képeket, egész jók. Talán még WP telefonom is lesz valaha. :D

(#30) Cyberpunk válasza Lëw! (#28) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja jó kösz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) Lëw! válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


Lëw!
csendes tag

Szívesen :)

(#32) Lëw! válasza elpatkorado (#29) üzenetére


Lëw!
csendes tag

Hát folyamatosság szempontjából a wp a legjobb, amig használtam, egyszer akadt meg 0,01 másodpercig :D

A wp8-al tudás szempontjából is fel fognak jönni, nagyjából android szintre is akár (többmagos processzor, NFC minden mi szem-szájnak ingere), de a kettőt összehasonlítani hülyeség, mert annyira más a kettő.

(#33) r3dsnake válasza Sofian (#12) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Itt is a "régi" logo van. Lehet, hogy telefonnál marad ez.

Amúgy nagyon helyes, ha marad a dizájn, ne is változtassanak rajta. A nokia kiadta a legszebb formatervet, miért kéne lecserélni?

(#34) elpatkorado válasza Lëw! (#32) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Tudom, hogy nagyon gyors, tetszik is, csak nekem nagyon fontosak a játékok is. Droidon pedig mint tudjuk rengeteg játék van, és nagyon sok ingyenes. Példának amikor megjelent az Angry Birds Space droidon free, ios-on cash, wp-n meg később jelent meg. Tudom nem sok az az 1-2 dollár, de én szeretem, ha a vásárlót tartják szem előtt, és a droid ilyen. :)

(#35) Воланд válasza r3dsnake (#33) üzenetére


Воланд
titán

nem marad. fb-n (meg mindenhol mashol) azert van meg a regi, mert meg nem jelent meg a wp8.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36) Lëw! válasza elpatkorado (#34) üzenetére


Lëw!
csendes tag

hát androidon tényleg több a (z ingyenes) játék meg alkalmazás, de szerintem a marketplace is bővülni fog rendesen. Valószínüleg, nem lesz annyi ingyenes, mint androidon, de hát pl. nekem nem olyan fontos ez. Elég, ha van 1-2 játékom, amivel elütöm az időt néha, azt leszedem akár fizetősen, azt kész, nekem más szempontjaim vannak. Éppen telefonvásárlás előtt állok, ugyhogy azért is érdekel ennyire a téma. :)

(#37) r3dsnake válasza elpatkorado (#34) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A vásárlót tartják szem előtt, azért mert telenyomják az appokat reklámmal? :U

(#38) Cyberpunk válasza elpatkorado (#34) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem is, pont ezért vettem egy Vitát is. :K nekem nagy tepsim van (Note), de még ezen is felejtős a játék, max valami végletekig lebutított irányítású.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) elpatkorado válasza r3dsnake (#37) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Nem halok bele a reklámokba. Egyébként is, ha játszok kikapcs net+wifi és a reklámok el is tűntek.

Cyberpunk: Én is gondolkodok egy PSP-n, vagy egy Vitán. :K

(#40) Sn00k


Sn00k
veterán

Nekem így ránézésre ez a teló kissé nagyobbnak tűnik , mint a lumia 800...

3njoy the Lif3

(#41) Beri78


Beri78
őstag

szerintem jól néz ki, nem baj ha ezzel a designal jön a 8

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#42) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nagyszerű. Újrafelhasznált design :W

All→M8

(#43) blex válasza callmeakos (#42) üzenetére


blex
senior tag

amíg szép, addig mi a probléma? egyébként ne csináljunk már úgy, mintha bárki is mondta volna, hogy ez meg fog így jelenni..

(#44) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nekem tetszik bár tényleg csak valaki prototípus lehet... A fanyalgókat érdekes módon nem zavarja hogy Samsung évek óta ugyanazt a semmitmondó dizájnt nyomatja. Apple dettó nem változott szinte semmit évek alatt.

[ Szerkesztve ]

(#45) dali.78


dali.78
tag

zsebbe remekül elfér.
nagyon várom. remek os + nokia... tuti siker...

(#46) dali.78 válasza =Mentor= (#44) üzenetére


dali.78
tag

az van, hogy nem nagyon lehet hozzányúlni a design-hoz. amig voltak gombok, az más volt. de van egy kijelző, alatta egy-két gomb, aztán vége.
talán tényleg a samsung az, aki f*ssa magából a készülékeket, és a külsőn semmi változtatás.
az apple-nek egy telefonja van, ott elmegy, de egy olyan gyártónál aki "hetente" kidob 2-3 telefont, és mindegyiket láttuk már valahol régebben, az olyan unalmas lesz.

(#47) Cyberpunk válasza =Mentor= (#44) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor nem láttad még az SGS3-at.;) Ha neked az ugyan az, akkor gratulálok.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) callmeakos válasza =Mentor= (#44) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Samsung meg a Nokia nem ugyanaz.
Amit a Samsung csinál csupán annyi hogy az általa létrehozott formavilágot használja. Ezzel szemben a Nokia 1:1ben CTRL-C + CTRL-V.... És itt a baj...

All→M8

(#49) Воланд válasza callmeakos (#48) üzenetére


Воланд
titán

az n9-l800-l900 vonalon kb. pont annyi modositas van, mint egyes, a galaxy szeria ala tartozo keszulekek kozott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) callmeakos válasza Воланд (#49) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

pl?

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.