Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lecs@


Lecs@
addikt

Ajjajj.... Ez de sz@r lesz. Jöjjön már ! :B :C

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2) Kirrr


Kirrr
aktív tag

az a gomb! :DDD

(#3) Lecs@ válasza Kirrr (#2) üzenetére


Lecs@
addikt

Kíváncsi lennék milyen telefonod van :U

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#4) edwinballa


edwinballa
csendes tag

galaxy note I? vagy iPhone 6 plus kocka gombbal? vagy egybegyúrták a kettôt

(#5) Kirrr válasza Lecs@ (#3) üzenetére


Kirrr
aktív tag

aláírásom, de egyelőre szervizben...

[ Szerkesztve ]

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Semmi izgalmas úgy kinézetileg. Ja hasonlít egy bizonyos készülékre. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) daniel909


daniel909
addikt

Randa de legalább..... Randa....

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Milyen király lenne, ha magyar nyelv is lenne benne... :) :) :)

(#9) Lecs@ válasza INGJOKE (#8) üzenetére


Lecs@
addikt

Az új Flyme OS Android azt hiszem 28 nyelvű, elvileg magyarral is.

512 GB

(#10) Cyberpunk válasza INGJOKE (#8) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Miben korlátoz a hiánya? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) INGJOKE válasza Lecs@ (#9) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az hatalmas király lenne, lehet rendelnék is egyet Kínából...

#10) Cyberpunk

90 %-ban semmiben, de ha már flagshipet veszel, akkor had értsek már minden kis biz-basz beállítást... :)

(#12) Lecs@ válasza INGJOKE (#11) üzenetére


Lecs@
addikt

minden +1 :K

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#13) Cyberpunk válasza INGJOKE (#11) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Manapság kötelező az angol nyelvtudás, ha érvényesülni akar az ember, főleg az internet világában, és a munka esetében is. Ráadásul egy okostelefonnál nem nagy cucc azt a kevés beállítás, elnevezést megtanulni. Annak tükrében meg különösen, hogy ma még a legtöbb app nem tud magyarul.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) sheep válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


sheep
addikt

+1

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#15) Lecs@ válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


Lecs@
addikt

Legtöbb app nem tud magyarul ? Nafene. Kb 100 appot használok, és mind " tud " magyarul. Amelyik nem, az szinte alap hogy tudja az ember mi micsoda.

" Manapság kötelező az angol nyelvtudás, ha érvényesülni akar az ember "

Micsoda újdonságok ezek megint. Nem magam de rengeteg jó barátom, és ismerősöm nevében kijelentem : Ez egy nagy hülyeség amit ide írtál. Nem beszélnek angolul, és nagyra vitték az életben.

Lehet te is az angoltudásoddal nagyra viszed, ezt nem kérdőjelezem meg.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#16) INGJOKE válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én nem így gondolom... ha külföldre megyek akkor elvárható, hogy én beszéljek az ő nyelvükön, de ha ők jönnek ide akkor ők beszéljenek a mi nyelvünkön. Az appok nagy részét a hülye is megérti angolul, az nem nagy cucc... egyébként meg had legyen saját véleményem a dologgal kapcsolatba...

(#17) Lecs@ válasza INGJOKE (#16) üzenetére


Lecs@
addikt

Szerintem jobban jársz, ha ráhagyod. Egyébként teljesen igazad van.

512 GB

(#18) Cyberpunk válasza Lecs@ (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ácsi nem azt írtam, hogy nincs magyar nyelvű app! Kiforgatod a szavaim.

Semmi sem kötelező, csak képletesen írtam. Te dolgod beszélsz e idegen nyelvet, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) Lecs@ válasza Cyberpunk (#18) üzenetére


Lecs@
addikt

Bocsi kiforgattam. :U Értelmezd ezt : " ma még a legtöbb app nem tud magyarul " Segítek értelmezni amit írtál : az appok nagy része angol nyelvű véleményed szerint.
Olyan nagy szókiforgatás nem volt.
Ebben a hozzászólásomban hol írtam ezzel kapcsolatban ? " Ácsi nem azt írtam, hogy nincs magyar nyelvű app! " Ki a szókiforgató jelen esetben ? Írtam én ilyent, hogy te azt írtad nincs magyar nyelvű app ? Ebben a mondatban hol van ilyen ? " Nafene. Kb 100 appot használok, és mind " tud " magyarul. Amelyik nem, az szinte alap hogy tudja az ember mi micsoda. " :F

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#20) Cyberpunk válasza Lecs@ (#19) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Marhára nincs igazad! Tény, hogy arányait nézve sokkal több olyan app van, ami nem tud magyarul. Az csak egy dolog, hogy az általad használtak tudnak, az jó örülök neki. :) Arról meg nem tehetek, hogy szövegértelmezési problémáid vannak jól láthatóan. :U

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) Lecs@


Lecs@
addikt

Csak folytatod, csak folytatod, mint mindenhol teszed. Olvasd kérlek értelemesen, mert mindenki fogja...

Idézek tőled ebből a hsz - ből : " ma még a legtöbb app nem tud magyarul "

Idézek tőlem ebből a hsz - ből : " Kb 100 appot használok, és mind " tud " magyarul " - ugye ebben a hsz - ben anyit írtam, az appok amiket használok szinte mind magyar nyelvűek. Egy szóval nem írtam neked, hogy TE azt írtad nincs magyar app. Olvasd a hsz - t....

De te erre mégis ezzel jöttél : " Ácsi nem azt írtam, hogy nincs magyar nyelvű app! Kiforgatod a szavaim. " Mint ezt már leírtam, ilyent nem is írtam. De te írod rám, hogy kiforgatod a szavam.

Ezt reagáltam. Ugye mert nem is írtam, amivel te rágalmaztál. Tehát kiforgattad a szavam.

De persze kontraként neked még kellett valamit írni : " Arról meg nem tehetek, hogy szövegértelmezési problémáid vannak jól láthatóan. "

Picit kérlek újra nézz magadba, hogy min vitatkozol, és hogy ki forgatja ki kinek a szavait, és kinek vannak szövegértelmezési problémái. Minden itt van kész tényekkel, hogy újra te csinálod , gerjeszted a vitát, úgy hogy nincs igazad. Remélem sokan olvassák. Így álljon le veled " vitázni " az ember. Hajrá ! :( :U
Várom természetesen támadásod, nincs miért védekeznem, és nem is reagálok írásodra.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22) INGJOKE válasza Lecs@ (#21) üzenetére


INGJOKE
veterán

szerintem neked van igazad és a punk a gyökér...

(#23) Cyberpunk válasza INGJOKE (#22) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem kell egyetérteni, de legyökerezni sem kéne! Nekem amúgy tök mindegy, viszont a tényen nem változtat, hogy arányait nézve kevés a magyar nyelvű applikáció. Ismétlem arányait! Részemről itt vége a "vitának".

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) Lecs@ válasza INGJOKE (#22) üzenetére


Lecs@
addikt

Az arányait nézve szó / szavak sehol nem olvashatóak természetesen. [link] Na mint írtam, hagyni kell őt.

Na itt a vége. Jó a Topik. Most még ő megy majd miattad személyeskedés indokával, és törlődik újra a vita tárgya, amit ő gerjesztett...

ui : nem. Elraktam emlékbe :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#25) Cyberpunk válasza Lecs@ (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A "legtöbb" a kulcs! Viszont ezt már nem magyarázom, hogy mit is jelent ez a szó. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) Mályki


Mályki
aktív tag

Nekem sima Meizu Mx4 em van...Hát van mit kalapálni rajta hogy gyors és jó legyen...egy Sasmgung Galaxy 4 és egy Nexus 5 gyorsaságban porig alázza..(igaz csak az appok betöltését néztem de nekem ez bőven elég volt ) :))

K.M.

(#27) SpZ válasza Mályki (#26) üzenetére


SpZ
senior tag

Érdekes fejlemény. Nekem is sima 32 gb os verzióm van. Galaxy s5 sebességét biztos hogy hozza tapasztalataim szerint. Egy reset lehet jót tenne a telódnak.

(#28) Lecs@ válasza Mályki (#26) üzenetére


Lecs@
addikt

Galaxy 4 ? Az a laggbánya ? Itt a páro kezében tudom mit írok, és volt is már nekem. Nem vagyok benne biztos, hogy neked van Meizud ne hari...

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.