Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lennier


Lennier
tag

Egyelőre el sem hiszem, hogy nem egy 5800 klón lesz... :)

(#2) gerilee válasza Lennier (#1) üzenetére


gerilee
aktív tag

Valóban örömteli, de azért szebb még lehetne... :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#3) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Most el kezdik tolni a Symbian 3 alapú mobilokat és nagyon remélem hogy jó lesz az új rendszer.

valami

(#4) Phili válasza Lennier (#1) üzenetére


Phili
tag

Pedig elsőre ránézésre az ugrik be :B

(#5) kaller1


kaller1
veterán

Az a dupla led villanó túl közel van az optikához, ebből semmi jó nem fog kisülni. :U

.::> <::.

(#6) Karma


Karma
félisten

Az eredeti forrás 404-et dob, egyébként (asszem) az Engadgeten úgy írták, hogy nem tudni, hogy milyen OS, és nem tudni, hogy kapacitív vagy rezisztív.

“All nothings are not equal.”

(#7) |AP|


|AP|
veterán

Hát ez szörnyen randa... már bocsánat :U

(#8) Quasi_modo válasza Karma (#6) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

No akkor nem tudunk semmit.
Ja és lehet, hogy nem is így fog kinézni... ;]

[ Szerkesztve ]

valami

(#9) =Mentor=


=Mentor=
őstag

GSM Arénán azt írják rezisztív, de remélem tévednek mert az nagyon gáz lenne a Nokiától, amúgy meg tényleg egy távol keleti semmitmondó dizájn....

http://www.gsmarena.com/nokia_c7-3394.php

(#10) D@niel


D@niel
addikt

Nokia Nokia.... :U

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#11) huszar90


huszar90
aktív tag

pff egy nagyon ronda mint valami kínai hamisítvány :U

(#12) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Akkor még inkább 5800 mint ez a szappantartó :N

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#13) EczkE


EczkE
addikt

Nem éppen finn dizájn. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#14) Napfénysüti válasza =Mentor= (#9) üzenetére

Ha ázsiából jön akkor nem gáz. :D

Amúgy tényleg elég szokatlan ezen a formán Nokia feliratot látni. :F

Més que un club!

(#15) Nordic


Nordic
Közösségépítő

A nokia számomra úgy leépült mint annó a motorola. Bűnronda telefonok hada, gyenge hardverrel..... :(((

(#16) CreMindES


CreMindES
csendes tag

A dizájn még hagyján mindenkinek más tetszik, és tenyleg felüdülés hogy nem 5800 klón. Mindazonáltal, a Symbian^3 tuti hoz előrelépést, de én még picit szkeptikus vagyok az előzetesen látott fotók és N8 videók alapján is, de reméljük a legjobbakat.

Üdv.: CreMindES

(#17) Misály válasza Nordic (#15) üzenetére


Misály
addikt

pff komolyan hova lehet meg fikazni a nokiat:D

most komolyan ezen mi a ronda? ez csak egy szaros telefon nem egy butor vagy egy festmeny, teljesen normalis alakja van es osszeszerelesre is normalisnak tunik.

az egyetlen fura dolog benne az a hatlap, nem nagyon emlekszem ilyen megoldasra nokiatol.

mindenesetre ha 250-280 euro kozott mozog az ara csinalnak egy utodot az 5800-nak amivel igencsak lehet nepszerusiteni a platformot ami talan a fejlesztok erdeklodeset is fel lehet kelteni...

(#18) csab2


csab2
veterán

Tény, hogy nem valami szép, de ezek az első fotók ilyen randák szoktak lenni. A sajtófotókon és élőben sokkal szebb lesz. Mondjuk szépségversenyt nem fog nyerni ha fejre áll akkor sem.
Én üdvözlöm, hogy végre nem 5800 klón. Kíváncsi vagyok a Symbian3 milyen, de félek, hogy számomra csalódás lesz.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#19) No-kia


No-kia
őstag

nah alakulgat , még végén lezs belőle vmi, bár a maemo-nak jobban örülnék, esetleg androidnak benne :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#20) hans87


hans87
tag

Le lehet hurrogni, de annyira nem tűnik vészesnek külsőre. 5800-nál jobban tetszik.
Én a Nokiát ismerve, inkább a házban lévő dolgoktól félek...

Nokia 5530

(#21) Misály válasza No-kia (#19) üzenetére


Misály
addikt

ez a masik amitol kivagyok, legyen android a nokiaban. soha nem lesz akkor meg minek irogatjatok? :W a masik amit nem ertek miert kell hasra esni az androidtol? ott lesz a meego ha annyira linux alapot szeretnetek telefonra meg symbian lesz ha leirjatok meg ugy 23ezerszer akkorse lesz maskepp... :(

ti elvezitek hogy hulyesegeket irkaltok?

(#22) joey04


joey04
titán

reméljük élőben szebb lesz, mert ez így baromi ronda

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) kaller1 válasza Misály (#21) üzenetére


kaller1
veterán

Azért ennyire nem kellene felháborodni, szvsz... :)

.::> <::.

(#24) Jadro


Jadro
veterán

Jujj ez nem túl szép. A vékonyságát viszont jónak találom.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#25) plus44


plus44
veterán

Egész szép, kár, hogy full műanyag :(((

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#26) No-kia válasza Misály (#21) üzenetére


No-kia
őstag

mondjuk azért hogy nekelljen 300 ezer oprendszerhez külön fejleszteni, talán, ha fejlesztő lenél neked is könynebb lenne egyre fejleszteni, mint 300-ra és most döntsd el hogy mire éri meg.stbstb

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27) madstunt


madstunt
addikt

kiváncsi lennék azokra akik egy n97 dizájnba mondjuk bele képesek látni egy 5800 formatervét olyan mértékben hogy klón jelzővel illessék :)

#22 joey: neked úgyis mindegy mer szar symbian fut rajta ergo úgyse vennéd :P

plus44 legyen méhviaszból? :U

[ Szerkesztve ]

(#28) joey04 válasza madstunt (#27) üzenetére


joey04
titán

az tény. de azért remélem megengeded, hogy rondának tartsam...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) Misály válasza kaller1 (#23) üzenetére


Misály
addikt

OFF

Hat ez most kicsapta biztositekot bocs, akarhanyszor nokia bejelent egy keszuleket, mindenki elkezdi hogy egesz jo csak androiddal kene, nem az faj hogy az android nepszeru mert legyen - en idegbajt kapok tole - csak nem ertem ezt az android-zombi kozosseget akik minden telefonon ezt akarjak latni, meg akkoris ha erre esely sincsen.
Innentol kezdve az egesznek semmi ertelme, csak valahogy novelje droidunk a hozzaszolasainak szamat.
Telleg ennyi erovel menjunk at egy apple topicba fikazni nulla hozzaertessel. Legalabb lesz sok hozzaszolasunk...

Gratulalok ezeknek az embereknek, es persze akinek nem inge ne vegye magara :)

ON

Akik szerint ez ronda reszletezze miert, mert en le tudom irni mi az ocsmany az 5800-mon.
Ez egy nagy kepernyo 3 gombbal kerek ivekkel es legalabb vekony semmi sem tori meg a kepet minden a helyen van (a kamera korulotti dombormu fura egyedul) nem ugy mint az elozo erintos nokiakon es vegre nincs az rohadt kava ami ala ugy gyulik a zsebpiszok hogy orom kikaparni.Szerintem egy olcso erintosnel teljesen elfogadhato ez a kinezet. Okosan vegyuk eszre hogy C szeria...

(#30) kaller1 válasza Misály (#29) üzenetére


kaller1
veterán

meg akkoris ha erre esely sincsen

Ezt azért nem kiabálnám el, láttunk már nagy cégeket behódolni a piacnak. :)

.::> <::.

(#31) Alexios válasza kaller1 (#30) üzenetére


Alexios
veterán

hát nem rémlik nekem, hogy a nokia kiadott volna olyan telót amin nem a saját oprendszere futott:D

(#32) kaller1 válasza Alexios (#31) üzenetére


kaller1
veterán

Nyugi, nekem sem. :D

Mod: bocs, de volt egy UIQ-os bérgyártmányban kapott buktafonjuk. ;)

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#33) Karma válasza Misály (#29) üzenetére


Karma
félisten

A kijelző alatti gombsor a ronda szerintem. A C szériában ez szinte már jellemző :F... A másik, hogy a kijelző feletti rész olyan torznak tűnik azzal a hangszóróval. Oldalról korrekt, hátulról meg elmegy.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#34) Misály válasza kaller1 (#30) üzenetére


Misály
addikt

Amennyiben ez megtortenik kapsz egy rekesz budweisert , android helyett ott van nekik a megoo, de leirhatom meg parszor.

Szvsz a nokia ott jar most ahol az ms jart a vista es a 7 kozott vergodik, en megszavazom nekik a bizalmat mert nem hulyek ulnek ott se. Es elkepzelhetonek tartom hogy egy ekkora termekpalettat nehezebb korszerusiteni, foleg akkor ha a low-end termekekbol van a fo beveteli forras.

Amennyiben tevedek kerlek javitsatok ki, ez csak spekulacio:)

(#35) plus44 válasza madstunt (#27) üzenetére


plus44
veterán

Nem, legyen fémből és némi műanyagból, vagy oké, legyen műanyagból (mondjuk, amilyen árban lesz, már a fém lenne az elvárt...), csak ne olyan szar minőségű, mint ami a Nokiánál sajnos igen megszokott.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem nem jön be. Olyan összedobottnak tűnik az egész. Lehet hogy a rossz képminőség teszi (volt már készülék ami az első képek alapján nem tetszett később meg "hirtelen" megszépült),majd kiderül ha bejelentik.
Remélem az E szériánál megtartják a már megszokott eleganciát.

SZERK: Oldalról nem csúnya .

[ Szerkesztve ]

(#37) Quasi_modo válasza Misály (#29) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ne aggódj, még lesznek egy darabig sokan akik leírják, hogy miért nincs Android a Nokiánál. (Úgy sem lesz) De lesznek olyanok is, akiket hidegen hagy az Android és a Symbiant szeretik. Engem hidegen hagy a divat meg a trend, ha az új Symbian jó lesz akkor a továbbiakban is maradok annál.

valami

(#38) madstunt válasza Ricardo (#36) üzenetére


madstunt
addikt

Olyan összedobottnak tűnik az egész.
egy pre production példánynak ilyesmit felhántorgatni...

(#39) Maxentius válasza madstunt (#38) üzenetére


Maxentius
addikt

Eldar Murtazin szerint igazi a cucc. :)

Ami pozitív: sztereó hangszórók, híváskezelő gombok (csak a megszokás miatt).
Ami negatív: azt még nem tudni, de több lesz, mint amennyi pozitív...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#40) Misály válasza Maxentius (#39) üzenetére


Misály
addikt

Ami negatív: azt még nem tudni, de több lesz, mint amennyi pozitív...

miert is?

(#41) Ricardo válasza madstunt (#38) üzenetére


Ricardo
félisten

Jogos :) Azért írtam oda hogy még változhat. nem írtam le teljesen.

(#42) HardRic válasza Misály (#40) üzenetére


HardRic
addikt

Mert a Nokia érintős telefonjainál már megszokhattuk.

(#43) plus44 válasza HardRic (#42) üzenetére


plus44
veterán

Erre építessz? Célszerűbb lenne megvárni, milyen is lesz valójában és nem dobálózni a nagyvilágba.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#44) Misály válasza plus44 (#43) üzenetére


Misály
addikt

hihetetlen...

(#45) csab2 válasza plus44 (#43) üzenetére


csab2
veterán

Nézd abban igazad van, hogy ez nem egy pozitív hozzáállás, de azt te is elismerheted, hogy a Nokia igen lemaradt az érintőkijelzős telefonokat tekintve. Ebben a kategóriában nyújtott teljesítménye eléggé harmatos. Az eddigi érintős telefonjai a legkevésbé sem innovatívak pl. Kivétel az N900, de azt a vonalat meg nagyon hanyagolják sajnos.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#46) plus44 válasza csab2 (#45) üzenetére


plus44
veterán

El, de ez semmit nem jelent. Itt az N8, ami az specifikáció alapján nem tűnik rossz ajánlatnak. Tekintve, hogy fém, kapacitív, stb. Majd ha kijön ez is, akkor lehet fikázni, ha szar, de addig inkább ne írjunk már le semmit, csak mert eddig nem álltak a helyzet magaslatán.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#47) kaller1 válasza plus44 (#46) üzenetére


kaller1
veterán

így van, látatlanban nem szabad ítélkezni.

.::> <::.

(#48) csab2 válasza plus44 (#46) üzenetére


csab2
veterán

Jogos, egyet is értek veled, de az, hogy az embernek vannak előzetes elvárásai a korábbi tapasztalatok alapján az is normális. Arról meg csak a Nokia tehet, hogy nem túl pozitívak ezek az elvárások.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#49) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Nekem tetszik, csak sajnos kicsit Samsungos, ne vegye már át azt a dizájnt, nekem nem tetszik. Nokia 100x szebb telefonokat csinál.
A symbian 3at meg helyes hogy tolják csak jot fog tenni az árnak meg a progik mennyiségének is.

N8 várunk már!!! :R

(#50) Misály válasza Lotusomega (#49) üzenetére


Misály
addikt

most nezem vonalvezetesben elegge hasonlit a c3ra eleg csak hatulrol megnezni

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.