Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) aramis00


aramis00
tag

Mmarkt -ban szerintem mindenki megtapizhatja! Legalábbis a pécsiben már van. Piros és kék is élőben... Anyagminősége egyértelműen gyengébb az E71-nél, de ezen nem is annyira lepődtem meg. A hátlap "mattított" kicsit gumis tapintású, nem túl szép. Az előlap "kerete" sem E szériához méltó, de hát ez van. Ami a kinézetén jelentősen különbözik még az E71-től, hogy jóval vastagabb. Viszont felfedeztem egy előnyt (legalábbis számomra az lenne), hogy a billentyűk valamivel nagyobbak (a qwerty). Ami szinte fel sem tűnik ránézésre. Csak akkor lehet észrevenni, ha egymás mellett van a két teló (MM-ben pont így van). Ill. természetesen akkor, mikor elkezdesz pötyögni rajta. Ekkor egyből érezhető, hogy nagyobbak a billentyűk. Csak egy hangyapöcsnyivel, de pont annyival nagyobbak, hogy könnyebb és kellemesebb rajta gépelni. A billentyűzet anyaga is másnak tűnik, de ezt lehet csak én érzem így. Nekem az E63-é gumisabbnak tűnik, érzetre is más pötyögni, mint az E71-en. Ezért most még nehezebben fogok dönteni szerintem a 2 teló között (E71 vs. E63). Egyik felem a minőség és a tudás felé húz (E71), másik felem meg a használhatóság felé (nem kell a GPS, és jobb lenne ez a billentyűzet). Eltekintve az árkülönbségről is nehéz a döntés! Ismét elmondható, hogy a gyártó -szerintem nem véletlenül- nem alkotott tökéleteset!
Aki teheti, nézze meg, mielőtt dönt...
ui. Ja, próbáltam a GY-SZ stb. duplabetűs keresést, nem megy ebben a telóban sem!
ui.2. QuickOffice-ben lehet létrehozni is dokumentumokat. Ez nem tudom 100% azt jelenti-e, de úgy tűnik szerkeszteni is lehet vele?!? Aki már próbált külső doksit ezzel szerkeszteni, esetleg erősítsen meg benne! THX
Bocs a hosszú post-ért.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.