Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a spac-től egyel balra a gomb nincs rajta az E71en, ezér vékonyabb akkor a space..

DE: lágyabb gumiból készült billentyűzete kényelmesebbnek használatot biztosít, mint elődje. minek az utódja ez akkor? :F

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#2) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Teljesen jó ötlet, egy olcsóbb qwerty-s telefon, kiváncsi leszek a mo-i árára.

http://instagram.com/_doublez_

(#3) KPistike válasza Magnum_ (#1) üzenetére


KPistike
aktív tag

Bár kinézetében E71-re hajazik, tudása alapján inkább E61i utódjának tudom elképzelni. Persze, ezt az alapján, hogy a korábbi E71 tesztről készült cikk az E61 utódjának emlegette a tesztelt készüléket.
Azaz ez nem feltétlenül jelenti, hogy igazam van, ez szubjektív véleményem :)

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#4) Magnum_ válasza KPistike (#3) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én ugy érzem, az a mondat elkapkodott. E61i utodja az e71 -szerintem- és ez pedig az E71 alá pozicionált,olcsobb készülék,bár annyival nem hiszem, hogy olcsobb lesz, igy feleslegesnek tartom, csak az Eseries-ről mostanában kialakult pizitiv véleményt fogja kicsit megtépázni. szerintem.

I humbly and respectfully decline™

(#5) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Nekem kifejezetten tetszik csak az a bruttó 64.000 ft-ot sokallom!

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Valahogy a kiejlzőn megakadt a szemem, kicsinek érzem a telefonon. :) Ha ilyen qwerty-t szeretnék(de nem akarok, mert csúny és felesleges), akkor Blackberry-t céloznék meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Au első cikkben írtátok hogy nem lesz 3G, aztán a topicban kiderült hogy a Nokia szerint lesz. Most megjelent ez a hír, és itt is azt írjátok hogy nem lesz. Akkor most hogy is van ez?

(#8) Mazsika


Mazsika
őstag

nekem nagyon bejön ez a tella.. csak nem nagyon vágyok qwertyre! de még lehet az lesz! :D

Dáccsika

(#9) Magnum_ válasza Mazsika (#8) üzenetére


Magnum_
nagyúr

akkor jó

I humbly and respectfully decline™

(#10) <NewL> válasza Mazsika (#8) üzenetére


<NewL>
addikt

Mi van veled deme? Ez senkinek sem jon be:D hsz gyujtogetsz?:D

There's an app for that

(#11) Napfénysüti válasza Ricardo (#7) üzenetére

Pont erre gondoltam :)

Amúgy kövezzetek meg de nekem bejön tudásra ez a telefon és szerintem az ára is korrekt. Bár nálunk gondolom drágább lesz és úgy már lehet nem éri meg.

Més que un club!

(#12) Magnum_ válasza Napfénysüti (#11) üzenetére


Magnum_
nagyúr

E71et akkor is jobban megéri... persze nem reklámozni akarom,igy is rengeteg van már :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#13) Napfénysüti válasza Magnum_ (#12) üzenetére

Lehet valakinek nem kellenek annak a plusz funkciói vagy nincs rá pénze. De természetesen az jobb készülék ;)

Més que un club!

(#14) Jadro


Jadro
veterán

Legkésőbb a tesztnél kiderül hogy van-e 3G. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15) Mamuska


Mamuska
őstag

Ezeken a képeken még gagyibbnak tűnik, meg ezzel a színnel el lehet temetni. Sokkal, de sokkal olcsóbbnak kéne lennie, hogy valaki ezt vegye, és ne az e71-et. A 3,5 jacket azért én is hiányolom az e71-ből.

(#16) Magnum_ válasza Napfénysüti (#13) üzenetére


Magnum_
nagyúr

aki iylenben gondolkodik, akkor inkább megvenné (hacask nem kell névre irt számla és nem ö akarja kibontani elöször) használtan pl az E71et.... csak hogy kicsit kötözködjek :P ;] :DDD

Mamuska: én is hiányolom a 3,5es kimenenetet.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#17) Napfénysüti válasza Magnum_ (#16) üzenetére

Nem kötözködés,abszolút igazad van. Bár van olyan aki mindenképp új telefont akar venni. Bevallom őszinténtelefonból én se vennék használtat. :)

Més que un club!

(#18) (An)Dante


(An)Dante
őstag

A Nokia valahogy nincs a toppon a bejelentésivel kapcsolatban..

384 kbps 3G van, HSDPA és GPS nincs!

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#19) Magnum_ válasza Napfénysüti (#17) üzenetére


Magnum_
nagyúr

na, irok Neked ide is :P ÉN kötözködök, nem Te :DDD amugy én is szeretem elsőként kibontani az adott telefont. (magmnak használtan még nem vettem.)

I humbly and respectfully decline™

(#20) Napfénysüti válasza Magnum_ (#19) üzenetére

Na ugye :DD

Úgy látom mi több helyen is megtaláljuk egymást :DDD

Na tényleg van benne 3G is annak akinek kell.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#21) Magnum_ válasza Napfénysüti (#20) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:C

I humbly and respectfully decline™

(#22) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

inkább e71, ennek szerintem semmi értelme nincsen :S

(#23) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez tényleg lelombozó. Nekem nagyon tetszik a 2006-os üzleti trió, amiből már megvan az E61 és decemberben meglesz az E60 is.
Sőt, az E71 egy gyönyörű és remek megkoronázása a sorozatnak.
De ez az E63... :U
Nem kell.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#24) válasza RandomGosu (#22) üzenetére



aktív tag

kituugya.
ebbe van ami több/jobb mint az e71-be de viszont vmi nincs is benne.
kiváncsi leszek rá :)

Már 16 éve itt :)

(#25) Magnum_ válasza (#24) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a 3,5es jack valoban több/jobb... más?

jjjajj ne, megint kezdödik Dé ámokfutása :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#26) Magnum_


Magnum_
nagyúr

itt már kapható bár csak 18k-val olcsóbb a 71nél....

I humbly and respectfully decline™

(#27) Ricardo


Ricardo
félisten

Itt 62.000

(#28) Jadro


Jadro
veterán

Szerintem elég jó ez a 20k-s árrés. Van akinek nincs szüksége GPS-re és elég a 3G, annak teljesen jó lehet. Persze ha megfelelő az anyagminőség.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#29) Dare2Live válasza Jadro (#28) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

meg akinek nem tetszett a komoly/elit fémes/fémes szín és "játékosabb" piros/kék színt akar.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#30) Magnum_ válasza Dare2Live (#29) üzenetére


Magnum_
nagyúr

aki ebben a kategoriában gondolkodik, nem tudom, milyen arányban fordul elő az, aki inkább a pajkosabb-játékosabb feelinget részesiti elönyben :))

mod: azért a pécsi mini-poszting-tali király.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#31) Jadro


Jadro
veterán

A qwerty azért nem túl elterjedt a felső kategória alatt így szerintem jó kis kombináció ez a telefon. Mondjuk a színek kicsit rikítóak. Viszont ha szolgáltatóknál is megjelenik jó áron rabsággal, akkor sokaknak jó választás lesz.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#32) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ma Volt "szerencsém" találkozni egy E63-al. Borzalmasan gagyi érzést kelt. :(
Ha valakinek igénye, akkor dobok fel néhány fotót erről a borzalomról...

(#33) runner 125


runner 125
nagyúr

..nézegttem infókat erről a készülékről,sztem ha már vkinek a full qwerty-s E széria jön be,inkább E71-et válassza,több mindent tud-annyival többet meg megér. :K
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#34) Jadro válasza eldiablo (#32) üzenetére


Jadro
veterán

Jöhetnek a képek! Igazából mondjuk kézben tartva dől el a dolog úgyis.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#35) Ricardo válasza runner 125 (#33) üzenetére


Ricardo
félisten

Feltéve ha van is annyi pénze az illetőnek.
Véleményem szerint van létjogosultsága a telefonnak, de Jadróval értek egyet. Kézbe véve dőlnek el a dolgok a vásárlást illetően,. Hiába néz ki jól a képeken ha botrányos az összerakás és/vagy az anyagválasztás.
"E" széria lévén talán nem lesz vele gond.

(#36) Magnum_ válasza Ricardo (#35) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem átküldte Eldiablo a képeket, de sajna a képekröl üvölt a silány hátlap.. deazért persze megfognám, csak..

I humbly and respectfully decline™

(#37) Ricardo válasza eldiablo (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem is jöhetnek a képek ;)

(#38) Jadro


Jadro
veterán

Inkább dobd fel egy képtárba vagy valahová és akkor mind megnézhetjük jól! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#39) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Eme modellnek nem szabadna az E szériában lennie. Sejtem, mi motiválhatta a legyártását, akartak adni az sms-bajnok ifjúságnak egy teljes qwerty-s modellt. Csak miért pont az E-ben? Épp az a jó a kedvenc mobil családomban, hogy komoly megjelenésű, meggyőző szolgáltatás kínálatú modelleket ölel fel. Ránézek bármelyik E-re és tudom, mit fogok a kezembe venni, minőséget és tudást.

A modellekre jellemző apró, egyedi hibák egyiknél sem zavaróak. Mind jó eszköz.

Jaj, miért kellett az E családot felhígítani?!? Mért?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#40) Viktor0610 válasza Algieba (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván azért, hogy szélesebb körben elterjedhessen a Nokia E-szériája.

Samsung Galaxy A54

(#41) Magnum_ válasza Viktor0610 (#40) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én egyetértek Algiebával, inkább 6xxx nevet kellett volna adni neki,és hadd terjedjen a qwerty, az E, meg N meg 8xxx széria szvsz mást képvisel. eddig nem volt példa tudtommal hasonlo downgrade-re.

I humbly and respectfully decline™

(#42) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

[link]

(#43) Ricardo válasza eldiablo (#42) üzenetére


Ricardo
félisten

Most már nagyon várom milyen lesz élőben.

(#44) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

[link]

[link]

Még kettő. :))

(#45) Jadro


Jadro
veterán

Így képek alapján tényleg nem tűnik olyan meggyőzőnek, de lássuk majd kézbevéve. Egyébként ennek hová dugták a mikrofon nyílását? E71-nél az alsó peremen van, de még a telefon elején. Itt nem látok ilyet.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#46) Magnum_ válasza Jadro (#45) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem az alján.

I humbly and respectfully decline™

(#47) Ricardo válasza Jadro (#45) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez egy olcsóbb változat, csatlakózóra nem futotta :D

A képek valóban nem meggyőzőek, de találn a szín miatt. Majd kiderül.

(#48) aramis00


aramis00
tag

Mmarkt -ban szerintem mindenki megtapizhatja! Legalábbis a pécsiben már van. Piros és kék is élőben... Anyagminősége egyértelműen gyengébb az E71-nél, de ezen nem is annyira lepődtem meg. A hátlap "mattított" kicsit gumis tapintású, nem túl szép. Az előlap "kerete" sem E szériához méltó, de hát ez van. Ami a kinézetén jelentősen különbözik még az E71-től, hogy jóval vastagabb. Viszont felfedeztem egy előnyt (legalábbis számomra az lenne), hogy a billentyűk valamivel nagyobbak (a qwerty). Ami szinte fel sem tűnik ránézésre. Csak akkor lehet észrevenni, ha egymás mellett van a két teló (MM-ben pont így van). Ill. természetesen akkor, mikor elkezdesz pötyögni rajta. Ekkor egyből érezhető, hogy nagyobbak a billentyűk. Csak egy hangyapöcsnyivel, de pont annyival nagyobbak, hogy könnyebb és kellemesebb rajta gépelni. A billentyűzet anyaga is másnak tűnik, de ezt lehet csak én érzem így. Nekem az E63-é gumisabbnak tűnik, érzetre is más pötyögni, mint az E71-en. Ezért most még nehezebben fogok dönteni szerintem a 2 teló között (E71 vs. E63). Egyik felem a minőség és a tudás felé húz (E71), másik felem meg a használhatóság felé (nem kell a GPS, és jobb lenne ez a billentyűzet). Eltekintve az árkülönbségről is nehéz a döntés! Ismét elmondható, hogy a gyártó -szerintem nem véletlenül- nem alkotott tökéleteset!
Aki teheti, nézze meg, mielőtt dönt...
ui. Ja, próbáltam a GY-SZ stb. duplabetűs keresést, nem megy ebben a telóban sem!
ui.2. QuickOffice-ben lehet létrehozni is dokumentumokat. Ez nem tudom 100% azt jelenti-e, de úgy tűnik szerkeszteni is lehet vele?!? Aki már próbált külső doksit ezzel szerkeszteni, esetleg erősítsen meg benne! THX
Bocs a hosszú post-ért.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#49) Jadro válasza aramis00 (#48) üzenetére


Jadro
veterán

Bizony, vastagabb 3 mm-el. Egymás mellé téve gondolom ez jól látszik. 2mm-el szélesebb is az egész, gondolom ebből adódóan a billentyűk is egy hangyányit szélesebbek. A képekről nekem az jött le hogy nem annyira gumisak a gombok, de olvasom hogy ez tényleg így is van. Kár hogy ez E széria lett, szerintem sem idevaló. Megyek karácsony után megnyomkodom MM-ben én is. Addig már nem merészkedek a bolt közelébe, mert még eltapo9snak. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#50) <NewL>


<NewL>
addikt

megjelent az ujmobil kinálatában
2 év gyári garanciával 60K ... ez az annyira nem is rossz :B

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.