Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Nem csunya, de nemis szep.
A 920 jobban tetszik

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) raub


raub
tag

Amennyi előről látszik belőle, az nagyon tetszik!!! Letisztult, ezüst és fém. Nagyon bejön!
Viszont a kamera rész, hát baromi ronda...

(#3) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Érdekes kivitel, látszik, hogy a Finnek nem szüttyögnek idén. :K

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#4) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Ronda-e vagy... :( Ideje lenne felvenni egy designer csapatot attól tartok...

(#5) Pacee87


Pacee87
aktív tag

71mm? Ne már, a S4 keskenyebb!

(#6) mtcob


mtcob
senior tag

Elölről jól néz ki, hátulról már kevésbe...

(#7) savoo válasza Keeperv85 (#4) üzenetére


savoo
addikt

Na ne röhögtess! :D

(#8) Tomcat


Tomcat
őstag

És a xenon vaku hol van? Vagy ezen nem lesz csak a 928-on? Ez így nem az igazi. Ha ez ilyen marad akkor még jó sokáig velem lesznek az N8-aim. :(

Tomcat

(#9) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hátlap ronda azzal a kidudorodással. Inkább legyen vastagabb valamivel, de akkor az összhatás is jobb szerintem. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#10) ZeGa01 válasza Keeperv85 (#4) üzenetére


ZeGa01
tag

Ezt úgy írtad, mintha a Nokia összes készüléke ronda lenne és egy ideje nem tudnának szép telefont készíteni, pedig szerintem legszebb telefonok náluk készülnek. Nem azt mondom, hogy mind szép, mert például a képen látható készülék nekem sem jön be.

(#11) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Nekem rögtön HTC teló ugrott be a hátlapról.
Ezt a kidudorodó kamerás megoldást kissé tovább kéne fejleszteni, mert nem túl egészséges, ha azon támaszkodik a készülék, mikor az asztalra le van rakva.

(#12) Pirosász válasza Cyberpunk (#9) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Jól fog az kinézni,ha kész lesz.Ilyesmire lehet majd számítani,a dudor kapcsán szerintem.[link]

(#13) stewe780


stewe780
őstag

Ritka ronda. A HTC kitüremkedése a szélen szerintem sokkal elfogadhatóbb. Ez túl középtájon a dudorral elég otrombának tűnik.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#14) Keeperv85 válasza ZeGa01 (#10) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem az összes ronda, csak a WP-s telók 80%-a... :U Ez meg pláne...

(#15) .:ZS:.


.:ZS:.
senior tag

Persze, lehet én emlékszem rosszul, de nem arról volt szó anno, hogy a Microsoft szabványosította, hogy microUSB csak a telefon alján lehet, hogy a kiegészítőket könnyebb legyen tervezni? Asszem a mostani készülékeknél is így van :U

(#16) Sn00k válasza Keeperv85 (#14) üzenetére


Sn00k
veterán

MAX a te szubjektív véleményed szerint...

3njoy the Lif3

(#17) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Tetszik. Mi az a 3 kis potty a hatlapjan lent?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18) Keeperv85 válasza Sn00k (#16) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ahogy az is az te szubjektív véleményed, ha neked tetszik ez a családgyufás doboz, baltával faragott "formaterv"...

(#19) FRENK1988 válasza wertigo1984 (#17) üzenetére


FRENK1988
veterán

vezeték nélküli töltés előkészitése

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#20) mightymo3


mightymo3
tag

A kitűremkedés valóban nem tetszetős, de valamit valamiért ha egy ilyen kamera kerül bele.
A telefon előlről nagyon tetszik, viszont ha egy ilyen csúcs készülékbe ami 4,5" és nem Fullhd akkor lehet majd szemrehányást tenni,(engem amúgy nem izgat a pixelháború) illetve ha ez szeptember vagy azután jelenik meg akkor illene az új Snapdragont bele rakni.

(#21) savoo válasza Keeperv85 (#18) üzenetére


savoo
addikt

Bezzeg a ZTE Grande X micsoda dizájnnal rendelkezik.. :P

(#22) wertigo1984 válasza FRENK1988 (#19) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszi eddig nem tudtam rajonni. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#23) Vassili_Zait válasza Keeperv85 (#18) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Egy ZTE GRAND X-nél nehezebb is szebbet tervezni ;]

(#24) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Amennyire kedveltem régen a Nokia-dizájnt, annyira nészülékek... Pedig látszik, hogy igyekeznek.

Nem a lényeg a fontos.

(#25) istnag


istnag
addikt

Azt hiszem jövőre meglesem a WP-t egy Nokia telóval. Remélem addigra kijavítgatják azokat a hibákat,amiket a 920-nál elkövettek és lesz még pár app is a marketen.

(#26) Ati3120


Ati3120
tag

Hát ő az a kameramodul olyan mint egy kinyomott pattanás :D ,és azt sem értem hogy miért nem lehet besüllyeszteni a készülékházba hogy ne sérüljön . Továbbá a lumiáknál megszokott unibody házat is kukázták hát ez így elégé nem bejövős . Még mindig a 800 as tetszik a legjobban ezek közül a 610 is szép volt szvsz. és kihoznák ezt csúcs modellnek :O ?

(#27) hkari válasza Ati3120 (#26) üzenetére


hkari
őstag

Mert nagy valószínűséggel nem fér bele a készülékházba...

(#28) mightymo3 válasza Ati3120 (#26) üzenetére


mightymo3
tag

Nem értem a kijelentéseidet, a kameramodult pont a készülék vastagsága miatt nem lehet belesülyeszteni, ez egy PW kamera és szintúgy ez is Unibody készülék, úgy érzem nem olvsstad a cikket.

(#29) nuke7


nuke7
veterán

ez egy htc design... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#30) Tomcat


Tomcat
őstag

Ez így egy félkarú óriás. Én egy "defacto" N8 utódot vártam WP8 kiadással nem ezt. :(((

Tomcat

(#31) istnag válasza Tomcat (#30) üzenetére


istnag
addikt

Ez miért nem jó annak? 3,5 kijelzővel már nem fognak csúcs modellt kiadni SZVSZ.

(#32) Ati3120 válasza mightymo3 (#28) üzenetére


Ati3120
tag

Olvastam a cikket és sehol nincs benne hogy unibody lenne ... szerinted ha van egy keret külön és egy hátlap akkor az unibody ??? Attól még hogy Pws attól meg még megoldhatnák esztétikusabban ott van pl. az N808 ott is kiáll de legalább nem így .Ha már nem fér bele mondjuk az amoleddel is spóroltak pár mm-ert az lcd-hez képest .

(#33) Tomcat válasza istnag (#31) üzenetére


Tomcat
őstag

Fémház, xenon vaku, szépképű és nagyobb méretű szintén AMOLED kijelző és kihegyezett fotós képességek WP8 alapokon. Én ezt vártam volna nem pedig azt amit a hírben lehet olvasni. Kár érte. :(((

Tomcat

(#34) taramta


taramta
csendes tag

Wááá... Megijedtem. Elölről nem rossz, de a hátlap... Úristen, remélem a design staff kap egy levelet, amiben szépen leírják nekik, hogy ez rohadt ronda. Egy kitüremkedés meg lehetett volna csinálni normálisan is, és nem lenne designelemnek sem utolsó. Merem remélni, hogy nem ezt adják ki.

(#35) joey04


joey04
titán

Jó ronda ez a hátlap. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) mightymo3 válasza Ati3120 (#32) üzenetére


mightymo3
tag

fixen beépített akku 2000mha... -> nem cserélhető Unibody!! egy 41 MP Pw kameráról beszélünk amit a 808 nem tom én hány cm-nél is kilóg.

(#37) Ati3120 válasza mightymo3 (#36) üzenetére


Ati3120
tag

Gondoltam hogy a fixen beépített aksi zavart össze de tévedsz, az unibody azt jelenti hogy egy darab anyagból van kiforgácsolva a készülék ház és nincsenek illesztések a L800.900,920 pl. unibody ez nem unibody ,ha már itt tartunk akkor a szöveg értésre is kéne gyúrni :
" a Nokia idén három Windows Phone 8 csúcsmodellel készül, melyből az „EOS” a 41 megapixeles PureView kamerájával, a többször látott Lumia 928 a hatalmas AMOLED megjelenítőjével, a „Catwalk” pedig a karcsú kialakításával és alumínium használatával kíván hódítani. "
A cikk címe pedig : Fotókon a Nokia Catwalk szóval ez a kamera NEM 41 megapixeles sajnos ...

(#38) satz18


satz18
őstag

Sztem sok olyan vásárlót fog ez a gép megmozgatni, akik eddig a nagy tömege miatt nem vette a 920-at. -47 g azért nem semmi egy telefonnál, főleg úgy, hogy semmilyen plusz kompromisszumot nem kell kötni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#39) mightymo3 válasza Ati3120 (#37) üzenetére


mightymo3
tag

Tudom mit jelent az Unibody... viszont nem hiszem hogy darabokból lesz összerakva egy aluminium telefon mert ha már fixen beépített dologről beszélünk!

(#40) Tomcat válasza Ati3120 (#37) üzenetére


Tomcat
őstag

Nekem is gyanús volt az a pirinyó apró luk amit "kamerának" próbálnak beállítani. Olyan mint a legtöbb nem fotós alapfeladatú telefonon található. :)

Tomcat

(#41) Ati3120 válasza mightymo3 (#39) üzenetére


Ati3120
tag

Mindegy szerintem hagyjuk :D Az a lényeg hogy ez nem unibody,és nem 41 Mp egyébként htc-nek is vannak fém unibody telói ott alkalmazna policarbonátot is hogy ne árnyékolja le az antennákat . Legközelebb ne gyanúsíts olyannal hogy el sem olvastam mikkor de :D de legalább értettem is hogy mit olvasok .

Tomcat: Szerintem ugyan az ami a 920-ban volt kamera az is Pw. de nem a 41 Mp miatt ...

[ Szerkesztve ]

(#42) mightymo3 válasza Ati3120 (#41) üzenetére


mightymo3
tag

Valóban nem következik 100%ig biztosan ha fix akkor az már Unibody. :R

(#43) nikilauda


nikilauda
senior tag

Remélem maradnak a 920 vonalon és nem fémből készül majd a keret. Mellesleg nekem a 808-am is tetszett. Egy hasonló kameramegoldással és a 920-hoz hasonló alakkal kiegyeznék. Bár már akkor 200 g felett lenne. (nem zavarna)

(#44) guppy_83


guppy_83
tag

...ismét leírom....többedjére... 948.... csak türelmesen!!!

...olyan még sohasem volt hogy semmi sincs...

(#45) virkir válasza savoo (#21) üzenetére


virkir
veterán

Khm... nem is egy árkategória lesz a kettő.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#46) Integrale válasza mightymo3 (#42) üzenetére


Integrale
veterán

Sony Xperia S-ben is fix az akkumulator, es megsem unibody, de azert magyarazd meg...

"Bad reklám is reklám too"

(#47) kelly416


kelly416
veterán

Jajj, de csúnya a kamera. A többi még jó is lenne. :(((

(#48) istnag válasza Integrale (#46) üzenetére


istnag
addikt

Azért abban igaza van,hogy 99%-ban, a fix akkumulátor, unibody házzal társul.

(#49) Keeperv85 válasza savoo (#21) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Amikor még a Nexus volt ebben a bundában, akkor senki sem fanyalgott miatta. :P

(#50) #85636864


#85636864
törölt tag

Az a kamera valami borzalmasan néz ott ki a hátlabon + még ki is dudorodik :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.