Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rankesz


rankesz
veterán

Papíron bomba gépnek tűnik, kérdés milyen lesz szoftveres téren

(#2) sdd2


sdd2
veterán

Ez nagyon ütősen hangzik, akár még az S3-at is padlóra vághatja a Tegra 3-as megoldásokkal együtt. :DDD Ahogy rankesz kolléga is mondta, kérdéses a szoftver milyensége.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#3) Beri78


Beri78
őstag

várjuk :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#4) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Kerdes, hogy vajon ebbe vegre tesznek e allapotjelzo ledet?:)

(#5) hunter84


hunter84
aktív tag

4"-os méretben venném, vinném, dugnám. :D

(#6) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Na meg ugye remelhetoleg ez mar wolfsonnal jon:)

(#7) falijja válasza rankesz (#1) üzenetére


falijja
őstag

szoftveresen nem rossz idén már az lg....a 4x-ről is csak jókat írnak ...inkább az a kérdés mi lesz rajta mert ha ics na gáz még ha szmut is akkor is.....

(#8) uki


uki
aktív tag

Erőben lehet lenyomja az S3-at, de eladásokban esélye sem lesz. Olyan marketinget csapaott a Samu az S3 mellé, amit még Cupertinoban is megírigyelhetnének.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#9) butyek


butyek
senior tag

Még ha a legerősebb is lesz, akkor is csak pár hónapig, mert jön majd megint egy "minden eddiginél erősebb hardverrel felvértezett" új telefon.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#10) p06 válasza butyek (#9) üzenetére


p06
senior tag

:D

Jőn majd az LG 4X++ mert ha így folytatják akkor évente 4-5 ugyanazon kategoriájú telefon jön ki és nem zászlóshajó lesz hanem hadosztály, mindig minden frissítésnél jön új :) ( 4.1.1-4.1.2-4.1.3) :DD

(#11) ThorsHUN válasza p06 (#10) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Szerintem itt az a baj, hogy nagyon gyorsan akart minden szereplo piacra lepni es alkalmaztak a mukodo megoldasokat... osztan meg a qualcomm picit erosebb megoldassal tud a piacra lepni, mint a tobbiek, csak senki sem varta meg most meg johet az uj zaszloshajo...

(#12) tipuka válasza ThorsHUN (#6) üzenetére


tipuka
addikt

a fejemből vetted ki a gondolatot :DDD
ha wolfsonnal jönne ki, garantált esélyes lenne nálam az eddigi infók alapján (pláne, ha jó anyagból is van a háza)

(#13) p06 válasza ThorsHUN (#11) üzenetére


p06
senior tag

Hát igen, de gondolom az LG-is tisztában volt azzal, hogy mikorra jön ki a qualcomm megoldása, és vár 3-4 hónapot nem adja ki a 4X-et és ezzel űt be a piacra, de, hogy a 4X után adja ki ez pl. nekem kicsit unszimpatikus lépés a saját vásárlóikkal szemben, hacsak megnézzük azt a gyakorlatot az összes gyártónál, hogy a zászlóshajó kap elég komoly szoftveres támogatás, a tronról lelökött pedig elég nagyy csúszással, és maga az LG eddig (remélem mostmár nem), nem remekelt eddig a csúcsgépével sem szoftveres tekintetben.

Szerintem :)

(#14) Rotate


Rotate
veterán

milyen szép S2 :) fizikai home gomb nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#15) ThorsHUN válasza Rotate (#14) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Marmint iphone... merhogy "ugyanugy" neznek ki:P

(#16) ramrit


ramrit
tag

Reméljük ezen az erömüvön már nem fog laggzani a rendszer:-) De garantált a fél napos üzemidö. Ez csak szvsz :-)

felecsd'el

(#17) CabalX válasza p06 (#13) üzenetére


CabalX
aktív tag

A 4X kicsit késve jelent meg az MWC-s bejelentés után és nem is votl jó ideig elérhető, sőt most sem az nagyon. Kiváncsi vagyok ez a teló a bejelentés után mikor lesz ténylegesen kapható (na és mennyiért).

Ahogy te is írod így az LG magának csinál konkurenciát 4X vs Optimus G, és lehet hogy a 4X így picit lassabban fogja kapni a frissítések - az LG eddig sem volt kapkodós :U de úgy tűnik most már a supportra is ad.

Viszont ott a pozitív oldala is a kor(e)ai trónfosztásnak - lejebb nyomja az árakat.
Egyrészt a már így is legolcsóbb 4 magos 4X-ét, másrészt a konkurenciáét is - HTC is bejelentette hogy árat csökkent (bár tuti nem emiatt) és talán ha lesz verseny akkor az S3 ára is csökkenni fog, mindez pedig nekünk vásárlóknak, usereknek jó. :K

(#16) ramrit
A fél napos üzemidőnél azért sokkal jobbra számíts.
Egyrészt mert az új Qualcomm procik nem fogyasztanak annyi/nem melegszenek annyira mint a többi mostani 4 magos proci.
Másrészt meg több helyen is olvastam (pl itt ) hogy az LG új, saját akkutechnológiát fejlesztett és azt használ az Optimus G esetén, kapacitásról nincs hír, de több töltést bír mint a mostaniak.

[ Szerkesztve ]

(#18) bok92


bok92
addikt

Na ez nem rossz..De gondolom a hasonló specifikációval rendelkező Mi-2 telótól tripla annyiba fog kerülni... :U

(#19) Barnee88


Barnee88
tag

szerintem nagyon mindegy hogy néz ki, legjobb soc van benne, hd kijelző és 2 giga ram.
nekem ennyi kell a boldogsághoz.

az ui pedig már a 4x hd-n is nagyon jó volt, egy ideig még el is gondolkodtam, hogy lecserélem a one x-et rá.

(#20) Rotate válasza ThorsHUN (#15) üzenetére


Rotate
veterán

mindig elfelejtem, hogy a lekerekített sarkú téglalapot az Apple találta fel :D én butus :D

tipuka:

kétlem, hogy Wolfsonnal jönne, a Qualcomm azt hiszem a saját megoldásait szereti használni...

[ Szerkesztve ]

(#21) LLam


LLam
senior tag

hiba a leadben: kisebbig

Stay hungry!

(#22) Depression


Depression
veterán

A laptopom sem rendelkezik ilyen adatokkal.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#23) bagkri01


bagkri01
őstag

2Gb RAM :Y Azt a mindenit, ha jól lesz optimalizálva és jönnek a frissítések akkor mindent odaver a piacon.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#24) sdd2 válasza Depression (#22) üzenetére


sdd2
veterán

Neked mekkora a laptopod kijelzője? :DDD Bocs ezt nem lehetett kihagyni :)) Ettől függetlenül a laptopokban található processzorok nagyobb teljesítményűek.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#25) Dave-11


Dave-11
tag

Ezek a mai telefonok :D ( Lassam már erősebb lesz mint a gépem :DDD )

:D Semmi :D

(#26) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Az ilyesmi teloknak mennyi az áruk kb?

(#27) berbatov2 válasza bagkri01 (#23) üzenetére


berbatov2
senior tag

Kell marketing is hozzá

(#28) sdd2 válasza Silentfrog (#26) üzenetére


sdd2
veterán

Nem lesz egy olcsó cucc az biztos, én olyan 170K körülre tenném az árát, vagy még feljebb. A 2GB RAM, S4 Pro elég kuriózum, sőt 2GB RAM-ot még egy telefonban vagy táblagépben sem láttam.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#29) Silentfrog válasza sdd2 (#28) üzenetére


Silentfrog
veterán

Akkor nem én leszek a célközönség ha ilyen ára van.

(#30) sdd2 válasza Silentfrog (#29) üzenetére


sdd2
veterán

Sajnos én sem, pedig szívesen kipróbálnám majd, de ki is fogom valahogy :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Afenébe... LG-re kell gyűjtenem, pedig sosem szerettem ezt a márkát, de mostanában egyre szebb mobilokat készítenek..

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#32) Silentfrog válasza sdd2 (#30) üzenetére


Silentfrog
veterán

Szerintem kipróbálni is kár mert utána ha nem tudod megvenni csak fáj a szived érte! ;]

(#33) bok92 válasza sdd2 (#28) üzenetére


bok92
addikt

Itt már volt 2 giga ram meg s4 pro is ... ;) [link]

[ Szerkesztve ]

(#34) sdd2 válasza Silentfrog (#32) üzenetére


sdd2
veterán

Hát elkérem egy kevéske időre ha lehet, olyan 2 hétre minimum ;] De ha mellette van egy S3 akkor annyira nem fog fájni :)

bok92

Hát ezt sem tudom még megvásárolni és nem régi hír ahogy látom, még ebben a hónapban tették közzé. De a samsung, sony, htc, stb nem tett 2GB RAM-ot egyik telójába se.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35) falijja válasza sdd2 (#34) üzenetére


falijja
őstag

s3 -romnak van 2gb ram-os verziója...amerikai piacra szánt változata....(ha jól tudom)

(#36) Depression válasza sdd2 (#24) üzenetére


Depression
veterán

A laptopokban hiába van elvileg erősebb proci, ha ezekben célhardverek vannak a lényeges dolgokra. Pl. a laposok kifekszik az 1080p-től, ezek meg ilyen minőségben vesznek fel.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#37) rankesz válasza falijja (#35) üzenetére


rankesz
veterán

...2 magos Krait-al

(#38) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Nem tetszik.. A szögletesebb telefonjaik jobban bejönnek :K

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#39) mate317


mate317
tag

ez ilyen megalománoknak lett készítve? mi gyakorlati haszna van ennek?

(#40) Barnee88 válasza kiskaktusz (#38) üzenetére


Barnee88
tag

miért ez nem szögletes??

(#41) kiskaktusz válasza Barnee88 (#40) üzenetére


kiskaktusz
addikt

A lekerekített 4 sarok neked annak számít? :F

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#42) sdd2 válasza falijja (#35) üzenetére


sdd2
veterán

Igaz, de mint ahogy az ufó rankesz is említette az 2 magos, amivel persze nincs baj, de ez volna az első 4 magos 2GB RAM-al rendelkező telefon! Igaz most láttam S3 topikban hogy jön belőle egy 4 magos, LTE-vel és 2GB RAM-al szerelt változat. :)

Depression

Ebben igazad van. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#43) jooker82 válasza Rotate (#20) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor nemis a Prada :U :C

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#44) blade zte válasza sdd2 (#28) üzenetére


blade zte
őstag

Én speciel xiaomi m2-ben, és egy kínai tabletben láttam 2gb ramot(tényleg, nem csak ilyen kínai fecsegés, és már kapható is, nevét nem tudom)
Csak elmondom ismét a xiaomi m2-őt idézve(aminek csak a kamerája roszabb, az is s4 proci, ugyanaz a felbontás):370 dolcsi a gyártás, 313 dolcsiért adjákmajd lassan úgy 1 hónap múlva.Akkor azért kicsit túlzás az a 170ezer forintos ár(=700dollár).Eleve optimus 2x volt pl a legolcsóbb a sensation gs2, trión belül. Nameg 4x-et olyan max 130-ért láttam.

Oppo find 7 astro black

(#45) jooker82 válasza blade zte (#44) üzenetére


jooker82
nagyúr

Lte2 2GB RAM...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#46) falijja válasza blade zte (#44) üzenetére


falijja
őstag

Mivel lg nem lesz szerintem csak max 150 most is a 4x jelent meg legkésőbb de már most az a legolcsóbba a3-romból....

(#47) blade zte válasza jooker82 (#45) üzenetére


blade zte
őstag

Megjelnt már?

Oppo find 7 astro black

(#48) jooker82 válasza blade zte (#47) üzenetére


jooker82
nagyúr

(#49) blade zte válasza jooker82 (#48) üzenetére


blade zte
őstag

Magyarországon nem lehet hozzájutni.

Oppo find 7 astro black

(#50) jooker82 válasza blade zte (#49) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az egy dolog,de megjelent,mindennél előbb....vélhetően csak Koreában akarták értékesiteni azt....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.