Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

ez érdekesnek igérkezik

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) ClioRS válasza .bableWes (#1) üzenetére


ClioRS
őstag

Szerintem hátulról iphone-os kinézete van :U

(#3) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Remélem, hogy:
- nem kell rá annyit várni,mint az M8-ra
- itthon is forgalomba kerül (a garancia miatt)

Nem kevés energiát öltek az M8 szoftjába, most meg kidobják az ablakon. Kár, viszont valahol érthető.

(#4) Inarus válasza ClioRS (#2) üzenetére


Inarus
addikt

Szerintem meg HTC-s a háta... :P

(#5) ClioRS válasza Inarus (#4) üzenetére


ClioRS
őstag

Biztos?

[ Szerkesztve ]

(#6) Inarus válasza ClioRS (#5) üzenetére


Inarus
addikt

Jah. Biztos. Én legalábbis biztos vagyok benne. :))

Amúgy meg nem mindegy? :DDD

(#7) amanoba


amanoba
őstag

nem egy megkapó külső, valamivel feldobhatták volna..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) littlelion21 válasza ClioRS (#5) üzenetére


littlelion21
addikt

Ezt hogy sikerült belőle kihozni... :F

(#9) BloodRay


BloodRay
veterán

Kicsit olyan semmilyen, de azért kíváncsi leszek az árára és hogy lehet-e majd felénk kapni hivatalosan.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) madstunt


madstunt
addikt

fúúúj ez is ihone másolat mint minden más érintőkijelzős telefon. az ellenkezője nem is értem hogy fordulhat meg a fejetekben :( , hisz az apple találta fel az érintőkijelzőt

(#11) ClioRS válasza littlelion21 (#8) üzenetére


ClioRS
őstag

Nézd meg azt a kis kameraszerű lyukat, amin megtörik a fény, illetve a tetején található bekapcsoló gombot ;)

(#12) SZ4B válasza madstunt (#10) üzenetére


SZ4B
tag

tiszta szerencse, h. a Meizu előbb készült el mint az iPhone :)

szigNÓ

(#13) Inarus válasza ClioRS (#11) üzenetére


Inarus
addikt

*sírva fetrengős :DDD

(#14) Norbi21


Norbi21
senior tag

Elég rossz minőségűek a képek. A hátlap elég jellegtelen számomra. De a telefon legalább illeszkedik az android trendhez.

(#15) kaller1 válasza ClioRS (#11) üzenetére


kaller1
veterán

Menjetek már ezzel az iphone klón hülyeséggel... :U
Nem igaz, hogy nem lehet ezen a marhaságon túllépni.

.::> <::.

(#16) littlelion21 válasza ClioRS (#11) üzenetére


littlelion21
addikt

jóvan'...

(#17) madstunt válasza kaller1 (#15) üzenetére


madstunt
addikt

Ez nem a Kínai WM és Ndroid telós trollok játszótere! Mindjárt előjösz avval hogy az iPhone elött is volt érintős divajsz de nem értem miért szajkózza még mindig mindenki ezt mikor egyértelmű hogy csak a M$ által pénzelt emberek által ferdített történelem része ez is.

Sok összefüggés van a microsofttal kapcsolatban amúgyis de ez a legdurvább hogy hamisítják a történelmet hogy evvel is szegéény Stevenek tegyenek keresztbe.
Mellesleg tudtad hogy annyi Ősi varázserejű kegytárgy van a pentagon pincéiben mint ahány wc Bill Gates rezidenciáján? Rideg egybeesés mi, lehet hogy nem véletlen... És arról hallottál hogy Balmert klónozták mert mi almapártiak merényletet követtünk el ellene egyszer?

SZ4B Meizu troll ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#18) kaller1 válasza madstunt (#17) üzenetére


kaller1
veterán

Mit szívtál? :F :U

.::> <::.

(#19) Inarus válasza kaller1 (#18) üzenetére


Inarus
addikt

Szifont. :DDD

Mostanában így ironizál a legtöbb szifon topicos hszében. Legalábbis remélhetőleg ironizál és nem gondolja komolyan... :DDD

(#20) kaller1 válasza Inarus (#19) üzenetére


kaller1
veterán

Majd meglátjuk, az i9000-et mennyire fogják szifon klónozással gyanúsítani. ;)
Lehet semennyire, mert az nem kínai? :)

.::> <::.

(#21) Inarus válasza kaller1 (#20) üzenetére


Inarus
addikt

Na igen, ez a "szép" hagyomány is kezd kihalni, lassan már nagyobb mobilgyártók készülékeit nem is illetik "iPhone koppintás" - jelzővel. A kínaiak meg persze biztos mindig másolnak... :U

De az i9000-es hátlapja is iPhone-ra emlékeztető lesz, mert lesz rajta lyuk a kamerának... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) madstunt válasza kaller1 (#18) üzenetére


madstunt
addikt

ilyet

Majd meglátjuk, az i9000-et mennyire fogják szifon klónozással gyanúsítani
nyilván az hisz érintős,be lehet kapcsolni,és működik. mindhármat levédette már szent cégünk

[ Szerkesztve ]

(#23) Mr.Csizmás válasza ClioRS (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mivel téglalap alakú és lekerekített sarkú, mint általában a tapitelefonok 99%-a. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24) Norbi21 válasza madstunt (#22) üzenetére


Norbi21
senior tag

Mekkora volt ez a link :DDD

(#25) plus44


plus44
veterán

Szvsz, semmire sem jók a képek, a teló meg nagyon érdekel.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#26) Peterson_ válasza madstunt (#22) üzenetére


Peterson_
addikt

Ezért pokolra jutsz!

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#27) madstunt válasza Peterson_ (#26) üzenetére


madstunt
addikt

az FBI úgyis eltesz majd láb alól mert túl sokat tudok az összeesküvésről az MS-el :DDD

(#28) chubii


chubii
senior tag

Hát kíváncsi leszek rá.... bár akármilyen is lesz, iPhone lesz a köv. telóm :DD

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#29) #16820480


#16820480
törölt tag

sajnos nem olyan bíztató a dolog, amikor utoljára olvastam, akkor ilyen október körüli időpontot írt a kiadásra JW. mondjuk ráérek, nem olyan régen költöttem egy valag pénzt telefonra, nem kell azt olyan gyakran cserélgetni, megvárom az M9-et...

(#30) Peterson_ válasza madstunt (#27) üzenetére


Peterson_
addikt

Akkor én mit szóljak a [link]jelenések almás könyve idézet miatt? #87
Elégetnek máglyán
:DDD

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#31) Murderer69 válasza #16820480 (#29) üzenetére


Murderer69
őstag

Úgy Úgy ott a pont ;)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#32) madstunt válasza Peterson_ (#30) üzenetére


madstunt
addikt

mint wannabe iphonetroll én fogom meggyújtani az első gyufát :DDD

(#33) ClioRS válasza kaller1 (#15) üzenetére


ClioRS
őstag

Már bocs, de nem azt mondtam, hogy iPhone klón. A hátulja olyan szerintem, mint a 2g-é. Ez nem azt jelenti, hogy az egész telefon az.

(#34) #16820480


#16820480
törölt tag

na, itt egy értelmesebb fotó az M9-ről (a képernő még ps, de amúgy rendes fénykép):

és még néhány infó róla: [link]

nekem nagyon bejön. ha matt hátlapot kapna, az lenne az igazán királyság.

(#35) Inarus válasza #16820480 (#34) üzenetére


Inarus
addikt

Szépre sikeredett. :K
LOL, látom a linkelt fórumon leragadtak az iphone-szerű és a samsung-koppintás témánál. :DDD

(#36) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

El kell ismerni tényleg bejövős! :C
Annó, még a 3Gs előtt én is vaciláltam az M8 és az iPhone között... :DDD

Vigyázat! Mindjárt jön majd valamelyik vérwinfan és megmondja, hogy semmi innováció nincs benne ;]

Semmit sem írok alá!

(#37) #16820480 válasza Inarus (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, az igaz, hogy a gombelrendezés követi a SGS filozófiát (egy fizikai, két érintőgomb), meg a forma kicsit i4, de amúgy szerintem nagyon szép és letisztult az összhatás, nagyon várom már.
őszintén szólva hiányzik az M8, de akkor már inkább ilyet vennék, mert nagyon sok doloban előremutatóbb. (illetve más szemszögből nézve: egy i4 androiddal és egy gyönyörű kezelőfelülettel)

bmwk1200s: lehet, hogy innováció a szó szoros értelmében nincs, de nagyon jól összeszedik a megfelelő tudást, és elég jó áron csomagolják. ez nekem teljesen jó :)

[ Szerkesztve ]

(#38) Inarus válasza #16820480 (#37) üzenetére


Inarus
addikt

Ha angol nyelv megoldott, lehet hogy engem is érdekelni fog. Elég jó ára volt az előzőnek is (mondjuk tartotta is rendesen... ;] )

Milyen kijelző lesz benne?

(#39) #16820480 válasza Inarus (#38) üzenetére


#16820480
törölt tag

angol nyelv már az előzőben is volt, csak néhol érdekes lett a fordítás. de a meizume fórumon egész jól összedobták maguknak a srácok a nyelvi fájlt.
a kijelző egy 3,54"-os 960x640-es TFT lesz elvileg (a TFT-t csak tippelem, konkrétan nem említik sehol). bár eredetileg 3,6"-ost mondtak, de ez nem olyan vészes különbség.

ha igaz, akkor 2499 kínai yuan áron fog érkeni a 8 gigás változat. ez most 82 ezer huf a gyenge forint miatt.

(#40) bmwk1200s válasza #16820480 (#37) üzenetére


bmwk1200s
őstag

De van! Azzal, hogy anno a ce6.0-ra egy olyan rendszert csináltak, messze túl mutattak azon, mint amit bárki csak feltételezni mert...
Ha jól tudom, most android alapokon dolgoznak, de nem fogadom el (na jó, ha ész érvekkel meggyőznek akkor igen :DDD ), hogy nem innováció az, amikor egy remek hardverre egy fantasztikus gui-t fejleszenek...ismétlem, fejlesztenek! Nem CTRL+C, CTRL+V! :C

Semmit sem írok alá!

(#41) #16820480 válasza bmwk1200s (#40) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, ez mondjuk igaz. a GUI teljsen saját fejlesztés, és most ugyanazt csinálják meg android 2.2 alapon, amit régebben ce6.0 alapokon. amúgy nekem nagyon bejön, olyan apró okosságok vannak benne, hogy néha csak néztem (pl. sms-eknél az oldalra csúsztatás egy szálon törli azt, meg a képernyőzár is nagyon praktikus, stb.)
majd ha lesz ilyenem, akkor tolok róla egy tesztet :) bár talán addigra már Bogék is talán megkaparintják.

(#42) Inarus válasza bmwk1200s (#40) üzenetére


Inarus
addikt

Mondjuk ez jogos. :K

(#39) sheratan:
"csak néhol érdekes lett a fordítás"
Így értettem én is. Egy normális fordítás jó lenne. Nem kérek nagy dolgot, nem kell nekem magyarul dumálnia... :DDD

Ha kb ugyan annyira lesz fasza gui androidra is, akkor azért az szép fricska lesz pár megoldásnak... :))

[ Szerkesztve ]

(#43) Inarus válasza #16820480 (#39) üzenetére


Inarus
addikt

Kifutottam az 5 percből
Lehet már tudni, hogy ezekből a specifikációkból mi a biztos?

szerk.: a kijelzőt és az árat már beszéltük.

[ Szerkesztve ]

(#44) #16820480 válasza Inarus (#43) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, nem tudom, hogy az androiddal mennyire lesz hackelhető (a régi rendszerben nagjyából megkaptad a wimo hackelhetőségét), de amúgy kb egy nyelvi fájl cseréje kell hozzá. szóval nem olyan vészes. mármint ha ilyen homebrew megoldás lenne a normális fordítás. de majd jelentkezem hozzájuk lokalizáció managernek dolgozni, és akkor lesz felőlem magyar is :D

ami a specifikációkat illeti: az 1GHz-es Samsung S5PC110 proci (ismerős a SGS-ből és A4 néven az új szifonból) marad, 512MB ram, android 2.2-re épülő mymobile kezelőfelület, 960x640 pixeles 3,54"-es TFT kijelző (multitouch meg minden), egy tonna audió és videóformátum támogatása, és egyedi (a/v) lejátszóprogramok, új wlan chip, gps és 3g, valamin állítólag új audióchip is kerül majd bele (valami texas instruments cucc), a hdmi-ről nem tudok biztosat, eleinte nagyon ellenezte a ceo, de aztán úgy tűnik, hogy lehet mégis lesz. illetve teljes market kompatibilitást, valamint a meizu alkalmazásbolt elérését is ígérik.

[ Szerkesztve ]

(#45) Inarus válasza #16820480 (#44) üzenetére


Inarus
addikt

Szépen hangzik, remélem a jórésze bejön - főleg ennyiért (bár a hdmi-ről úgy gondolom per pill, hogy nekem marhára felesleges), de egy dolog fura: csak 3G, vagy a 3G = HSDPA is?
3D terén mi a helyzet?
Bocs, ha sokat kérdezek... :P Elkezdett megint komolyan érdekelni a cucc.

"de majd jelentkezem hozzájuk lokalizáció managernek dolgozni, és akkor lesz felőlem magyar is"
Végülis... Mindenki jól jár... :D

[ Szerkesztve ]

(#46) joey04 válasza #16820480 (#44) üzenetére


joey04
titán

ez a meizu olyan mint az első iphone, meg az android az elején. nem igazán nyerte el a tetszésem de mostanra a kedvenceim. ez is ütősnek ígérkezik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) #16820480 válasza Inarus (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem ennek a nagy része bjön. bár vannak ilyen utolsó pillanati változtatások, mint például az android 2.2 vagy a képernyő felbontása. de ahogy nézem a paramétereket, az android 3 is fel fog menni rá (csak nem tudom ott mi lesz a saját gui-val).
hdmi jelenleg még nekem sem kéne, bár ha már lejátszik HD anyagokat (mkv-t is), akkor illene tudja kitenni valami mérets megjelenítőre.
a 3G szerintem hsdpa is egyben, nem hiszem, hogy lehetne még olyan chip-et kapni, ami ne támogatná, bár pont Kínában eléggé gyatra a hálózat, nem hiszem, hogy ott ki tudná használni. viszont elvileg több verzió is lesz belőle: egy a kínai fejlesztésű td-scdma hálóra és egy wcdma hálóra.
a 3D-ről nem tudok semmit, erről nem nagyon írtak külön, de szerintem biztos nem gyenge. bár azt azért nem hiszem, hogy egy az egyben megkapja az SGS gyorsítóját, de szerintem 530-as chip simán lesz rajta, vagy 535-ös jobb esetben.

(#48) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Örülök, hogy egyetértetek velem. :B :K

Arról esetleg valami hír, hogy nálunk is megjelenik e hivatalosan?
Elnézést, ha már írva volt és nem voltam elég figyelmes... :D
Tényleg durva lesz ilyen hardverrel és gondolom abban is biztosak lehetünk, hogy remekül lesz optimalizálva... :R

Semmit sem írok alá!

(#49) Inarus válasza #16820480 (#47) üzenetére


Inarus
addikt

:R Köszi az infókat.
Bár egy darabig még biztos jól elvagyok a mostanimmal, de gyanítom, mire egy ilyen összeállítás lecsurogna - akár használtan - a 60k környékére (ami számomra egy jó ideje meghúzott határ), addigra rég beszerzek egy m9-et, ha hozza az elvárásokat. :))

(#50) #16820480 válasza bmwk1200s (#48) üzenetére


#16820480
törölt tag

sajnos ezt sem nagyon fogják forgalmazni szerintem külföldön, tehát inkább csak ilyen ebay és hasonló források lesznek majd, mint az előzőnél. egylőre úgy néz ki, hogy túl nagy falat a cégnek az, hogy nemzetközi eladó és support hálózatot építsenek ki.
az lenn durva, ha jobban lenne optimalizálva a szoftver, mint a google sajátja :D még a véégn visszavásárolják a 3.0-hoz ezt a meizu-s gui-t... :))

Inarus: ehhez jóformán már annyi elég lenne, hogy erősödjön kicsit a forint... jelenleg egy kínai yuan az 32-33 forint körül mozog. a válság előtt, amikor kint voltam, akkor 23-24 volt. ez azért nagyon nagy különbség...

OFF: kezdek úgy beszélni, mint AS a samsungokról :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.