Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chapel


Chapel
addikt

"A korábbi videók alapján elmondható, hogy az új rész is fantasztikus lesz..."

Finoman enyhe elfogultság érződik ki szavaidból...értem én hogy "biztos" ;) de azért már videókból is leszűrűnk előre véleményt? :D

Képeken azért sokkal durvábbnak tűnt a látvány, de biztos ez is adja majd esőben, sok autóval stb. :)
1080p és 60fps. Igen, ennek alapnak kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Húúúú de várom már 22-ét :D
Xbox One Day 1 Edition, Forza Motosport 5 Limited Edition, és Asssassin's Creed IV: Skull Edition Yeeee :D
A Forzába kapásból bele lehet tolni több száz órát, és akkor még a multiról nem is beszéltem, AC4 single-je meg van 80-100 óra, és még abban is ott van extraként a multi. Legyen már meg ááá

(#3) oriic válasza Chapel (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Finoman enyhe elfogultság érződik ki szavaidból...értem én hogy "biztos" ;) de azért már videókból is leszűrűnk előre véleményt? :D"

Egyik résszel sem játszottam huzamosabb ideig, de eddig az összes Forza rész siker volt. Ez is az lesz a videók meg azok véleménye alapján akik kipróbálták a játékot.

Live-Die-Respawn

(#4) daneel92


daneel92
tag

emiatt a cím miatt irigylem az xboxosokat, de nagyon :\

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#5) Chapel válasza oriic (#3) üzenetére


Chapel
addikt

Értem én, meg érted Te is ;)
Nem lesz konzolom, de az a pár cím amit irigylek, azokból ez az egyik!

btw: Frankó az új avatár ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6) oriic válasza Chapel (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#7) mikka07


mikka07
tag

Jól néz ki ,de annyira nem nagy szám én személy szerint inkább ps4-et veszek majd , 2007 óta van xbox 360 és 1 éve ps3 konzolom .Szerintem grafikailag ezt a játékot majd a gran turismo 7-el kell összehasonlítani, ha megjelenik ps4-re .Az ac4 black flag-et pedig bőven elviszi egy egy közepes pc egy erősebb vga kártyával xbox360 kontrollerrel tv -re kötve ugyanugy játszható mint konzolon mert multipaltform ahogy a cod ghosts is(a ps4 és xbox one portot kapják a pc-sek is) ugyhogy szerintem kicsit korai még megvenni bármelyik nextgen konzolt érdemes kivárni az árcsökkenést..

[ Szerkesztve ]

(#8) krx21


krx21
nagyúr

Jó ez a Forza, de most ezen videók alapján nem eset le valahogy az állam...
Személy szerint én PS4-et veszek, de ezt a címet nagyon sajnálom... Biztos, hogy egy nagyon egyberakott, remekül játszható autós játék lesz, mint az elöző részek... De a videók láttán megkockáztatom, hogy a következő GT PS4-en jobb lesz... Valahogy a GT-ben több "varázslatot" éreztem mindig is és a vezetési élmény, a fizika szerintem jobb volt... (persze ott is sok kritikát lehet mondani...)
Bár ilyet kijelenteni azért nem érdemes, mert az nem is tudjuk mikor lesz, de hogy lesz az biztos...
Persze addigra ott fog figyelni, ha nem is máshogy de hírben a Forza 6... :DDD

(#9) Steven válasza DaemonX (#2) üzenetére


Steven
addikt

húú ez annyira kockául hangzik :D muhahaha :C

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#10) eddie17


eddie17
addikt

A kezdeti lelkesedésem abbamaradt hamar.
Még mindig annyira steril, hogy az hihetetlen. Persze jobban néz ki, oké. De én nem érzem, hogy ez egy igazi next gen folytatás. Ugyanaz mint a négy, csak szebben. Ja azért szélvédő már van. Hurrá.
A 2. rész óta játszottam vele, nagyon nagyon sok időt foglalkoztam mind 3 résszel. Ezért belepofázhatok. :D

(#11) DaemonX válasza Steven (#9) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Kit érdekel :D Játszani akarok xd

(#12) dunc


dunc
nagyúr

Sorry de ez nem szebb mint a 4. :U Egyre jobb hajazok a ps4 re.................

[ Szerkesztve ]

(#13) DaemonX válasza dunc (#12) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Grat hozzá ha te ennyi alapján döntesz egy konzol vételéről XD

(#14) mikka07


mikka07
tag

"Valahogy a GT-ben több "varázslatot" éreztem mindig is és a vezetési élmény, a fizika szerintem jobb volt... (persze ott is sok kritikát lehet mondani...)"ott a pont! Én az összes gran turismoval játszottam 1-5 ig van benne valami ami kűlőnleges a forza is jó csak az másképp .A gran turismo fizikáján lehetne még csiszolni és lehetne benne normális törés(tudom az autogyártok miatt nincs benne)a legjobb lenne a ps4 xbox kontrollerrel(szerintem xbox kontrollere sokkal jobb mint a ps-é) ,de ez nem lehetséges.A microsoft ezzel a mediabox dologgal nagyon mellé fog nyulni mert egy konzol alapból játékra való a kötelezö kinect még elmegy(mondjuk én eddig is megvoltam nélküle) de a többi media feature felesleges szvsz.

(#15) DaemonX válasza mikka07 (#14) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Szerintem a Gran Turismo a 3. részig volt jó.

(#16) mikka07 válasza DaemonX (#15) üzenetére


mikka07
tag

A 1-2-3 volt a legjobb a 4-el nem sokat játszottam kicsit bonyolult a menü rendszere az 5 a negatív kritikák ellenére szerintem jól sikerült,viszont az online modja katasztrofális a psp-s gt botrányosan rossz(a grafikája jó) nincs benne auto tuning egyebek a gt6 még kijőn ps3-ra majd meglátjuk milyen lesz.

(#17) DaemonX válasza mikka07 (#16) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Szerintem a PSP-s GT-nek a grafikája is hulladék. Több, mint 150 játékot vittem végig PSP-n az alatt a 3 és fél év alatt, amíg rendelkeztem vele, és állíthatom, hogy sokkal de sokkal szebb autós játékok jelentek meg rá, ráadásul még a GT előtt. Ez pedig nem kifogás, hogy 800 autó van benne, mert ettől ugyanúgy lehetne ütős a grafikája, ha már a játék maga hulladék.... Max többet foglalt volna.

(#18) Ps Vita válasza DaemonX (#13) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nyugodj meg,emellett is rengeteg sok érv áll a PS4 mellett,jóval több mint az XOne oldalán:)

(#19) DaemonX válasza Ps Vita (#18) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Én nem vagyok gyerekes kis fanboy vérpistike, hogy azon vitatkozzak hogy melyik a jobb. A kekszboksz nincs vagy a penésztésőn négy. Nekem rohadtul mindegy ki min játszik. Viszont az attól még tény marad hogy a gran turismo hulladék volt psp-n. És tojok rá, melyik konzol mellett mennyi érv áll, engem a játékok érdekelnek. PS4-et is fogok venni jövőre mielőtt még elkönyvelsz engem mocskos xboxosnak XD

(#20) dunc válasza DaemonX (#13) üzenetére


dunc
nagyúr

Imádom a Forzát, X360 am van, PS3 nem jött be, de egyre több szól a PS4 mellett! Nem csak ez alapján döntök!

(#21) mikka07 válasza dunc (#20) üzenetére


mikka07
tag

Nekem 2007-ben amikor megvettem nagyon bejött az xbox360 nem is akartam másik konzolt aztán egy éve sikerült elcserélnem két hangfalat+erősitőt amit nem használtam egy tiszta uj ps3-ra.Előszőr nem tetszett ,de hamar megszoktam és most már bátran kijelentem hogy szerintem jobb gép a ps3(egy hete lett 3 ledes xboxom ) minőségileg(grafikában nincs eltérés a két gép között szvsz)a ps3 -on érződik a japán mentálitás a menüje is furcsa volt az xbox-hoz képest puritán egyszerű nem olyan harsány szines mint xbox.Sokal halkabb lejátszik blurayt ingyen multi persze az xboxot lehet flashelni nálunk azért van majdnem minden konzolosnak xbox legalábbis akiket én ismerek azoknál igy van.A psp más kategoria szerintem jó készülék én is árulom az enyémet jó áron adom karcmentes még se kell senkinek mindenki mobilon játszik én is probáltam a samsung s4-en játszani szerintem érintőképernyőn gta-val játszani legalább olyan rossz mint laptopon touchpaddal codozni.A forza jó játék az xbox one-ról meg kiderűl hogy milyen majd ha jönnek rá ütösebb játékok is és össze lehet mérni a ps4-el.

(#22) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

360-ra nem fog megjelenni? :U

(#23) krx21 válasza Gabesz1019 (#22) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem...

(#24) xenom0rph válasza DaemonX (#2) üzenetére


xenom0rph
őstag

Te azt a 80-100 órát honnan szedted? :DDD max 12 óra a szingli, 30 meg ha nagyon mindent megcsinálsz

halahala

(#25) DaemonX válasza xenom0rph (#24) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

1. Hivatalos Ubisoft-közlemény.
2. Tesztek (magyarok és külföldiek egyaránt)
3. Játékosok elmondása alapján
4. Következtetés az óriási tartalmi pluszt alapul véve.

Egy AC 30-40 óra alatt lazán kimaxolható volt eddig, ezzel tisztában vagyok. De itt más a helyzet.

(#26) mikka07 válasza DaemonX (#25) üzenetére


mikka07
tag

"Egy AC 30-40 óra alatt lazán kimaxolható volt eddig, ezzel tisztában vagyok."én beletettem vagy 200 órát és nincs kimaxolva 100%-ra csak a story mod simán 15-20 ora volt az ac3-ban alaphangon ha videokat is megnézed a küldetéseket is hibátlanul akarod megcsinálni akkor jóval több+rengeteg mellékküldetés.Simán elképzelhető akár 300 óra játék is a 4-ben ha valaki nagyon rákattan.

(#27) DaemonX válasza mikka07 (#26) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Azért nem kellene össze-vissza beszélni, mert ahogy látom, itt mindenki azt csinálja. Ahhoz nagyon bénának kell lenni, hogy csak 200 óra alatt tudd végigvinni. 160 óra alatt kifulloztam a Skyrim-ot (vagy legalábbis 95%-át), ami az útóbbi idők egyik legtöbb contenttel teli játéka. Ez alatt értsd, hogy elértem a max szintet, minden stat 100-on volt, majdnem minden questet megcsináltam, stb-stb, + összes dlc, unique itemek, stb. És ez egy irgalmatlan sok tartalommal teletűzdelt rpg.

Jó ,persze én hardcore gamer vagyok, van 10 év tapasztalat, meg van a hátam mögött 500+ végigvitt játék, de 200 óra csak akkor kell a végigvitelhez, ha 1: nem tudsz játszani 2: olyan dolgokkal töltöd a játékidőd jelentős részét, amik nem tesznek hozzá a továbbhaladáshoz.

(#28) krx21 válasza DaemonX (#27) üzenetére


krx21
nagyúr

Ezt úgy íród, mintha a 160 és a 200 óra között olyan nagy különbség lenne...
A "nagyon béna", "nem tud játszani" és a "hardcore gamer", "10 év tapasztalat" között csak 20%-van??? :F
Te várj, ez nem is autó verseny, akkor nem mindegy ki mennyi idő alatt játssza végig? ;]

Én ismerek egy beteg embert aki 7 éve játszik, minden nap a WOW-al... :C Nem tudom hány óra... ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) DaemonX válasza krx21 (#28) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Figyeltél te a kommentre? Végigolvastad egyáltalán?
Az előttem hozzászóló azt írta: neki 200 óra kellett az AC3-hoz. Én meg azt írtam: nekem 160 óra kellett a SKYRIMHOZ, amiben van legalább 50x annyi tartalom. Fogod már? :D
Még tisztábban: nekem az AC3 kimaxolása 35 óra volt, neki 200.

(#30) krx21 válasza DaemonX (#29) üzenetére


krx21
nagyúr

Értem én... De mindenki máshogy játszik, nem időverseny ez... :U

(#31) DaemonX válasza krx21 (#30) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Nem is arról volt szó, hogy versenyzünk, csupán a kommentre válaszoltam. Mert még régebben írtam, hogy 80-100 óra az AC4, szóval megérte előrendelni. Erre valami okos azt írta, hogy biztos csak 30 óra. Erre reagáltam, hogy az a régi részek esetében volt úgy. Erre meg megint írta valaki más, hogy 200 óra volt neki anno az AC3. Na mindegy.

(#32) krx21 válasza DaemonX (#31) üzenetére


krx21
nagyúr

oké. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.