Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fincher


Fincher
csendes tag

Ez olyasmi lesz mint a CoD Elite/ BF3 Premium? Úgy látszik ez is el fogterjedni, mint a DLC-zés.

RISE

(#2) Gomez86


Gomez86
őstag

Hat azert 1-2 info johetne meg a jatekrol meoltt azokrol kezdunk beszelni hogy miert fizessunk tobbet...

Foleg ugy hogy ez nem annyira egyertelmu mint a 3-ra a 4. resz amikor tudtuk hogy a recept ugyan az csak mindenbol kicsit tobb lesz...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) haxiboy


haxiboy
veterán

Hogyan kell sok pénzt lehúzni :

1. Adjuk el a játékot 20.000 Forintér
2. Csináljunk gyüjtői változatot néhány extrával dupla áron
3. A játék megjelenése napján tegyünk fel jó drágán egy DLC-t akinek van még pénze úgyis megveszi
4. Vegyünk ki néhány dolgot a játékból, aztán havidijér visszatesszük
5. Ha vesztünk a játékban automatikusan gyulladjon ki a Játékkonzol ezzel támogatva a microsoftot :) :W :W :W

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4) cbr688


cbr688
senior tag

Azért egy kicsit többet is kaphatnának...ez a plusz nekem 100ft-ot nem érne, megveszem a collectors-t aztán kész....

(#5) Beri78


Beri78
őstag

majd csak bővítik ezeket az extrákat :o

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#6) Gomez86 válasza haxiboy (#3) üzenetére


Gomez86
őstag

1. 9000 volt az elozo resz
2. 11.000-12.000 volt a gyujtoi
3. az elso dlc ingyenes volt az elorendeloknek
4. ilyenrol nem tudok. max a porsche dlc-t lehet idetenni, de ott licencelesi gondok voltak
5. ?

Szoval van olyan amikor igaz amit irsz, de par topikkal arrebb. mondjuk CoD, vagy ilyenek...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7) syl5


syl5
őstag

PC-re mikor jön? :DDD ;]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8) haxiboy válasza Gomez86 (#6) üzenetére


haxiboy
veterán

Próbáltam kicsit körbeirni mire gondolok, nyilván nem valós adatokat írtam csak a hasamra ütöttem. De felbosszantott hogy még meg sem jelent a játék, már azon gondolkoznak mivel tudnak még több pénzt leakasztani. :W

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) Misály válasza haxiboy (#8) üzenetére


Misály
addikt

Forza 4 limited 1 ezressel volt drágább mint a normál verzió. És az előrendelés se dobott az áron. Nem tudom mennyi idős vagy, de 97-ben pl egy warcraft 2 deluxe-ért kaptál pár extra füzetet szép rajzokkal, de a játékon belül semmit. Most legalább ténylegesen kapsz valamit a plusz pénzért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.