Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

ffs, h eladtam a Box-om :(((:W

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) FefeeX válasza anulu (#1) üzenetére


FefeeX
veterán

Amilyen hirtelen vetted, olyan hirtelen el is adtad? :D

(#3) lvnt


lvnt
őstag

Lehet menni majd egy 24 órásat is? ;]

(#4) HyP3b0y válasza lvnt (#3) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Biztosan, ha GT4-ben lehetett anno PS2-n akkor ezen miért ne ? :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#5) dilipok válasza HyP3b0y (#4) üzenetére


dilipok
veterán

sot a gt5ben is lehet ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#6) dunc


dunc
nagyúr

Hát igen a Forza nem hazudik !!! :R

(#7) HyP3b0y válasza dilipok (#5) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Csak azért hoztam példának a GT4-t, mert PS3-t és a GT5-t is csak próbakörútra tudhattam magaménak, nem néztem endurance versenyeket :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#8) syl5


syl5
őstag

Ez az, ezt biztos ki fogom próbálni! (majdnem egy éve porosodik a konzol...)
Gridbe is nagyon szerettem a Le Mans pályákat.

Amúgy van most valami értelmes grafikával rendelkező játék xbox/pc-re a grid-en kívül, ahol lehet Le Mans-ozni?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#9) dilipok válasza HyP3b0y (#7) üzenetére


dilipok
veterán

sejtettem :) nem is kotekedesnek mondtam :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#10) HyP3b0y válasza dilipok (#9) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Nem is annak vettem, csak úgy éreztem magyarázatot követel a hozzászólásom :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#11) Gzolo válasza syl5 (#8) üzenetére


Gzolo
senior tag

Úgy rémlik mintha a Shift 2-ben lehetne

(#12) KraRe


KraRe
aktív tag

Úgylátszik megint van oka xboxot vennem! :K
Eddig 3 xboxom volt.
1 Sima, amikor megjelent a forza, egy 360 amíg végigjátszottam a 2-t utána eladtam, aztán amikor megjelent a 3 megint vettem csak a forza miatt, szerintem most is ez következik. :C

(#13) maszi99


maszi99
őstag

Rühellem a szimulátorokat (épp elég élőben), de ezt kipróbálnám :K
Kár hogy pc-re nem jelenik meg :(((

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#14) Jeanne d'Arc

Nyálcsorgatós képek. Ez nem lesz semmi!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#15) sz4blya válasza syl5 (#8) üzenetére


sz4blya
csendes tag

GTR2 GTWeb 24hModdal épp a hétvégén toltam futamot, LMP2-es kocsival.

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#16) mephi666


mephi666
nagyúr

életem első előrendelt játéka :B ...valami azt súgja, hogy nem fogok csalódni (a múlt heti alpesi pálya és pár sör megadta a kezdő lökést előrendeléshez)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) maszi99 válasza mephi666 (#16) üzenetére


maszi99
őstag

Pár sör nálam is megdobja a lendületet :B
De azért annyira nem, hogy csak ezért vegyek box-ot :(

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#18) fasterware


fasterware
aktív tag

Nincs mit ragozni ez jó lesz, mert itt még a név kötelez, nem úgy, mint a nfs széria :DD

(#19) lvnt válasza fasterware (#18) üzenetére


lvnt
őstag

Az NFS-nek is ugyanúgy megvolt a neve annak idején. Persze nem a szimulátorok között.

(#20) hohoo


hohoo
senior tag

Szimulátor? Ne vicceljünk már :)
Amúgy a gt-ből kiindulva azért mosssák el a tájat minden képen, hogy a 2 lapból összerakott fák ne látszódjanak :)))

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#21) Mappa


Mappa
addikt

instant get :C

nem kötelező megadni

(#22) mephi666 válasza maszi99 (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

a box-hoz is kellett egy hasonló "végső lökés" pár hónapja, de ott már régóta érlelődött bennem az ötlet... végső soron nem bántam meg egyáltalán :K ...ez a forza4 pedig egy időre biztos felrakja jó magasra a mércét

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) banhammer válasza anulu (#1) üzenetére


banhammer
veterán

Majd veszel újat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#24) anulu válasza banhammer (#23) üzenetére


anulu
félisten

ne kísérts :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) maszi99 válasza mephi666 (#22) üzenetére


maszi99
őstag

Már épp ideje volt valami ütős autós játéknak, ami 1 kicsit azért más is :K
Pc-n mindent tudok, box-on meg csak játszani, arra a pár órára átugrok haverhoz ;)

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#26) kapeti07


kapeti07
senior tag

Azért remélem egy ilyen 24 órás futam közben lehet menteni ?!?

Xbox: kapeti

(#27) anulu válasza kapeti07 (#26) üzenetére


anulu
félisten

GT-ben nem. azért endurance. GT4-ben az összes 24h-t megcsináltam, egyedül :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#28) anulu válasza anulu (#24) üzenetére


anulu
félisten

amúgymeg, majd max akkor, ha 210 alatt lesz a CHF :O:W

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#29) Def26 válasza anulu (#27) üzenetére


Def26
félisten

:Y :C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30) mephi666 válasza anulu (#27) üzenetére


mephi666
nagyúr

hány hétig ment nonstop a ps2? :DDD ...és hány részletben csináltad a 24h-st? :B én a 4órást is inkább a bspec-re bíztam gt4-ben

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) anulu válasza mephi666 (#30) üzenetére


anulu
félisten

nem 2, hanem fat 60GB-os 3 :) és nem részlet, hanem úgy alakítottam az életem, hogy szombat déltől vasárnap kora estig tudjam tolni. 2 óránként mellékhely látogatás, 4 óránként cigiszünet is, félidőben rövid alvás + kaja :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#32) mephi666 válasza anulu (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem vagy gyenge :R én ps2-n játszottam, de azért sokkal nagyobb koncentrálást igényelt a játék, mint amikor mondjuk pc-n reggeltől estig fps-eztem... forza3-ban most is bizonytalan vagyok, hogy a hosszabb futamokba belefogjak-e... a 60km körüliek is fárasztottak azért rendesen... (de a 4. rész megérkezéséig szerintem le fogom nyomni: 3 acsi hiányzik még és idegesít :DDD )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) Misály válasza anulu (#24) üzenetére


Misály
addikt

Nem adom vissza!:DDDD

(#34) nokia párti válasza anulu (#27) üzenetére


nokia párti
őstag

Te jó ég. :Y
Nekem is letolhatnád az 5-ben, mert már csak az hiányzik. :DDD

(#35) Sundesz


Sundesz
őstag

Annyi kiegészítés nem árt, hogy az American Le Mans Series hivatalos játéka a Forza, ami nem egyenlő a Le Mans-al, ami Európában zajlik.

Hörcsög Powa'

(#36) HyP3b0y válasza anulu (#31) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Én volt, hogy a 6órásokat estére bekapcsolva hagytam mert 6-an indultunk a versenyen és az uccsó helyért is járt credit :D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#37) anulu válasza Misály (#33) üzenetére


anulu
félisten

jobb helyen van nálad, mint nálam volt. te legalább használod :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38) anulu válasza nokia párti (#34) üzenetére


anulu
félisten

5-ben még nekem is jópár :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#39) fasterware


fasterware
aktív tag

Én biztos nem kezdenék bele 24 órás versenybe mentés nélkül, azért 1 egész napig menjen a konzol, az durva, biztos nem válik az egészségére.

(#40) KraRe válasza fasterware (#39) üzenetére


KraRe
aktív tag

Ha megbetegszik ms bácsi meggyógyítja ;)

(#41) anulu válasza fasterware (#39) üzenetére


anulu
félisten

a konzol van értem, és nem én a konzolért (értelmes keretek között ofc). nemhogy 24 de 240 órát is röhögve ki kell bírnia egyhuzamban

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#42) Rics22 válasza anulu (#41) üzenetére


Rics22
tag

ezt még usertől nem láttam/hallotam!
tiszteletet anulunak! (nem dolgoztunk együtt ócsán? fa/fuvarral kapcsolatban...)

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.