Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Nekem bejön... Asszonynak pont tökéletes lenne...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) Móci


Móci
addikt

Nem rossz kis gép, bár ja, nem olcsó. Kipróbálnám azért szívesen.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) ]Phobos[ válasza Móci (#2) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Jaja.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#4) szpal17


szpal17
őstag

Tényleg tetszetős ez a gép, de az ára egyből visszaránt a valóságba és marad az alkatrészekből való építgetés. :)

(#5) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Nem rossz gép ez sem, de itt egyben megragadom az alkalmat egy kérdésre.

Nekem egy olyan gép kellene, ami legalább 20"-os kijelzővel van egybeépítve, lehet akár atom proci is benne, sebesség lényegtelen, érintőképernyő fölösleges, csak a lényeg, hogy monitorral egybe legyen a pc, a lehető legolcsóbban. :K

Mondjatok erre lehetőségeket kérlek. :R

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6) zsopu


zsopu
tag

"alul pedig a rácsos burkolat alatt az 5 wattos, 5.1-es hangzással megszólaló hangszórók bújnak meg."

Huhhh mekkora PR szöveg!
2 cicergő sose lesz 5.1, de még a közele se!

(#7) FRENK1988 válasza Móci (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

Szerintem meg az árához képest elég jól felszerelt és jól használható eszköz lett. Nagyon nagy ellenségem volt ez a szegmens de most változni látszik a véleményem

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Elfogadnám, de az MSI még mindig nem tanult meg normális hűtést tervezni?

(#9) #19617792


#19617792
törölt tag

Tetszetős kis gép, anyumnak, bátyámnak pont jó is lenne, csak a sok matrica az elején ne csúfítaná el... :(

[ Szerkesztve ]

(#10) FRENK1988 válasza #19617792 (#9) üzenetére


FRENK1988
veterán

zsilett pengével le lehet szedni ;]
(#11) EarL 007: :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#11) #19617792 válasza FRENK1988 (#10) üzenetére


#19617792
törölt tag

Á, akkor inkább nekiesek a flex+csiszolókoronggal. ;]

(#12) Rickenstein válasza _Voyage_ (#5) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Mondjuk ez?

PS C:\>_

(#13) opr


opr
veterán

Lehet, hogy csak én vagyok ilyen "finnyás" de én pl. azonnal ideges vagyok, ha valaki tapizza a monitort, és rá is szólok, mindegy ki az ( pl. főnökre, hogy b@szd már össze).
Szerintem -főleg egy ilyen tükröződő felületen- undorító lehet akár 2-3 nap használat után is egy ilyen. Az meg, hogy a gépet naponta takarítsam... hát, inkább nem tapizom :DDD
De valszeg csak szimplán nem én vagyok a célcsoport

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14) _Voyage_ válasza Rickenstein (#12) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Na ja, de ez csak 19"-es. :F
Meg ennél olcsóbban jó lenne ha...:B :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#15) Rickenstein válasza _Voyage_ (#14) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Tudtommal az MSI Wind Top szériának ez a legkisebb, legolcsóbb tagja. Van 20"-os is, csak az 160eFt-nál kezdődik (AMD-s). Most ez a legolcsóbb all-in-one PC a piacon. Ha ennél is olcsóbb kell, esetleg tixózd rá a monitorodat a PC-dre :DDD

PS C:\>_

(#16) _Voyage_ válasza Rickenstein (#15) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:DDD
Anyámnak tervezek egy ilyesmi gépet venni, iMac-ra nincs pénz, de viszont 20"-t legalább szeretnék, 1680x1050 felbontás miatt. :)
Ezekszerint még kell várni egy ideig. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#17) eclipse006


eclipse006
őstag

Korrekt "kis" gép lett ez az MSI,tudásához mérten szerintem nem olyan vészes az ára,kicsit sok,de nem gáz :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#18) D1Rect


D1Rect
félisten

Mik vannak.
Macáll az eszem.

(#19) FixY67


FixY67
senior tag

Apple nem fogja beperelni őket szabadalomsértés miatt? :DD

...

(#20) stevve


stevve
nagyúr

Jó cucc. egy "high-tech" házban akár el is tud vezérelgetni mindent egy ilyen vagy kisebb érintős cucc. Én se nagyon értékeltem eddig a hasonlókat, de kicsit nézelődtem, belegondoltam nem rég és nagyon sok lehetőség rejlik ezekben.

(#21) daninet válasza #19617792 (#9) üzenetére


daninet
veterán

Én a laptopomat mikor megvettem, első volt hogy leszedtem róla minden matricát, csak a win serial száma van rajta meg a notié. Volt rajta rendesen. Nem értem minek teleragasztgatni. Tegyék a hátuljára ha annyira kell nekik.. Még jó hogy csak matrica...

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#22) Sn00k


Sn00k
veterán

NEkem bejön :)

Nem tudja valaki van erősebb vga-val is ? Vagy ez a full plafon , mert zaért a 9300 gt nem nagy durranás, és azért gaméznék is vele:)

3njoy the Lif3

(#23) Rickenstein válasza Sn00k (#22) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Az AE2200 Pro-ban ATI Radeon HD 4650 van.

PS C:\>_

(#24) #95561216


#95561216
törölt tag

Azért kibírnám, ha ezeket az egybegépeket videobemenettel is felszerelnék, és külön lehetne használni a gép bekapcsolása nélkül is. Mert fasza, hogy van benne tvtuner, ha a set-top-boxot, konzolt nem lehet rákötni.

(#25) Zebu


Zebu
addikt

2 hónapja szórakozok egy ilyen kütyüvel és nagyon jópofa szerintem!

Az igaz, hogy ez az érintőképernyő kényelmetlen.... legalábbis nekem... Akinek nem tetszik vegyen egy MS surface-t :)

[ Szerkesztve ]

(#26) stevve válasza Zebu (#25) üzenetére


stevve
nagyúr

"kinek nem tetszik vegyen egy MS surface-t"

Az nagyobb, mint az étkezőasztal. Nehéz lenne a konyhapulton tárolni. :DDD

(#27) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo lett a teszt.Tetszik ez a kutyu, de meg sokba kerul. Majd par ev mulva... :)

"There is nothing permanent except change"

(#28) wolfnet


wolfnet
tag

csak ennyiér kapok egy mac gépet is, és inkább az kéne ^^

Privátban érdeklődj! :)

(#29) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Én simán elfogadnám, irodába kegyetlen jó lenne :)

Üdv: Csabee.

(#30) #16939776 válasza wolfnet (#28) üzenetére


#16939776
törölt tag

nem hiszem hogy 1-2 év múlva is tökéletesen működne. lehet hogy én vagyok a maradi, de nem "Úgy" néz ki. így viszont nagyon sok érte a 250K

akkor jöhet a MAC! :C

(#31) Peter13


Peter13
senior tag

Ezekbe az egybeépített jószágokba tényleg muszáj érintőképernyőt tenni? Szerintem jobb lenne egy hagyományos panellel szerelni (full HD dícséretes), rendes, egyenletes háttérvilágítással (15% difi azért kínos), meg jobb hűtést beletenni (mert azért az ciki ha egy ilyen gép zörög, na).
A többi OK.

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#32) doddy


doddy
tag

Ha erősebb videókártya lenne benne, gondolok egy 5750re minimum, simán bevállalnám, nagyon teszik, és látok fantáziát benne :))

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#33) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ennyire gyenge ez a GeForce 9300, hogy még az aerot se tudja? Eléggé hülyén néz ki szerintem így az a Wind Touch-os felület, hogy alul meg ott értetlenkedik a tálca :U
Meg egy kis hibát is felfedeztem. Azt írjátok, hogy osztott memóriával dolgozik, de az összefoglaló táblázatban meg ez van:
NVIDIA GeForce 9300 256 MB GDDR3

Amúgy jó kis gép, bejövős :K

Everybody lies.

(#34) aram01


aram01
nagyúr

tetszetős darab :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35) mob_zzz


mob_zzz
aktív tag

Erős túlzás a "letisztult" jelző.

(#36) Prof01


Prof01
veterán

Jó cucc, tetszik. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#37) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Nem tudom mért van mindenki rákattanva erre az érintőképernyőre. Adott a géphez a vezetéknélküli bill.+egér meg a távirányító, akkor még ki fogja tapicskolni is? Meg gondolom azért valamivel olcsóbb is lehetne nélküle. Van a munkahelyen egy 14" tabletpc-m, fél óra használat után már valami iszonyat maszatos a képernyő, alig győzi az ember pucolni :D .

Laci

(#38) DriderG


DriderG
tag

Szerintem 250 000-ért drága. Egyébként az átlátszó műanyag plexi-keret elég ocsmány, főleg, hogy nincs talpa, mint az iMac-nak, hanem úgy áll, mint egy digitális képkeret... (ez az Asus-nál sem tetszett)
150 000-ért lenne korrekt az ár... Persze értem én, hogy távirányító, meg TV tuner, de akkor is max. 160k, ugyanis ez egy nagy képernyős ION-os laptop.

[ Szerkesztve ]

(#39) cucka válasza Barthezz2 (#33) üzenetére


cucka
addikt

Ennyire gyenge ez a GeForce 9300, hogy még az aerot se tudja?
Az aero-t egy integrált intel gma950 is tudja.

Amúgy nekem tetszik ez a gép, picit lehetne olcsóbb, meg van 1-2 esetlen részlet a dizájnt tekintve, de azért rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#40) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Nagyon jól néz ki csak hát az ára...
Talán 5-6 év múlva elérhetőbb áron lesz.

(#41) Champipi


Champipi
senior tag

Technikailag OK a cucc, de ránézek, és egyből az a sűrű-legótvarosabb design nélküli kínai gagyi érzés kap el. Az erőltetett fehér szín, a béna arányok, sajnos apple design-hoz van már szokva az én szemem. Nincs iMac-em, csak láttam már élőben. Ez ahhoz képest szánalmas ránézésre. Persze technikailag korrekt a full hd, a hdmi, a 640 gb vinyó, csak a design lenne kicsit jobb. Meg a demó videón direkt egy kicsi tv állványra teszik, hogy olyan érzés legyen, mintha ez a kis vacak ki tudna váltani egy 107 cm-es lcd-t, ez is vicces volt. Kiváncsi lennék, milyen gyorsan reagál az érintésre.

[ Szerkesztve ]

(#42) lajthabalazs válasza cucka (#39) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Ennyiből lehet venni egy 22"-os monitort, és egy belépő gamer notebook-ot, meg a közé való HDMI kábelt. És akkor az még hordozható is. Egy mini ITX-es 9400-as alaplappal pedig majd 100e-el olcsóbban is ki lehet hozni a dolgot.

A 22"-os érintőképernyőt pedig addig használja az ember, ameddig le nem szakad a válla.

(#43) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Tényleg egy igazi "All in One"... :K

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#44) nbg


nbg
senior tag

ermm... az ION veletlenul nem a 9400-as videokartyara epul?

Ket hulye kerdes:
- Beepitett mikije van?
- Tudom "csak" monitorkent hasznalni?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#45) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Nekem is bejön, szívesen elfogadnám.

(#46) Barthezz2 válasza cucka (#39) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A képeken mégis azt látni, hogy nincs aero..

Everybody lies.

(#47) cucka válasza Barthezz2 (#46) üzenetére


cucka
addikt

Ha jól látom, a képeken az MSI saját alkalmazása látható. Én simán el tudom képzelni, hogy az MSI által gyártott szoftver annyira szarul van megírva, hogy a win visszavált fapados üzemmódra. :D
Abban teljesen biztos vagyok, hogy a geforce9300 félkézzel megbírkózik az Aero-val. Pár évvel ezelőtt egy ilyen kártya simán középkategóriás, játékra alkalmas kártyának számított volna.

[ Szerkesztve ]

(#48) Barthezz2 válasza cucka (#47) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na mondjuk az meglehet :DDD
Bár szerintem ott se kellene lennie, és fullscreenbe kéne mennie az alkalmazásnak. Legalább is szvsz jobb volna :)

Everybody lies.

(#49) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Egy slot-in-rs DVD íróval jobban nézne ki, meg praktikusabb is lenne.

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#50) lajthabalazs válasza BioNiCMaN (#49) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Az új notebookom slot-in-es. De ha választhattam volna, tálcásat kértem volna, ez a billentyűzetről vezérlés kicsit életidegen. No meg bontani kell az egész gépet a DVD-meghajtó cseréhez, és a tapasztalat az 3 meghajtó után, hogy az egyike az első alkatrészeknek, amit cserélni kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.