Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#183) KRSoos válasza Bog (#85) üzenetére


KRSoos
csendes tag

Sajnálom, hogy a videós tartalom ennyi energiát lekötött és a lelkesedés is alább hagyott, de persze megérthető. Hiába a nézettség különbség a mobilarena és a tech2 között, az előbbi csatorna minőségben, előadásmódban, de főleg szakmaiságban jóval előrébb jár a másiknál. A differenciát szerintem az adhatja, hogy eleve más a célközönség (persze ezt nem nekem kell eldöntenem), a MA csatornáját véleményem szerint azok nézik, akik imformatívabb tartalmat akarnak fogyasztani, míg a tech2-t a fiatalabb generáció érdekelődői. Esetleg még abból adódhat különbség, hogy az X, Y generációnak Bog szakmai tudása, míg a Z generációnak Laci fiatalsága hitelesebb (bocsánat, sokkal több pozitív, jelzőt nem tudok felhozni :/). A lényeg, hogy ha kisebb is a nézettség a mobilarena videóinál, attól függetlenül igény lenne a tartalom iránt, mert ennyire szakmai csatorna nem igazán van. Néztem eddig is Tech2-t, fel is vagyok iratkozva, de annyira nem jött át a kontent. Én drukkolok, remélem sok visszajelzés lesz, amiből tud fejlődni a dolog és én is adok még esélyt a Tech2-nek. Sok sikert!

''The situation is hopeless, but it is not serious.'' - Paul Watzlawick

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.