Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nakos1212


nakos1212
senior tag

Csodás, akkor már csak a Firefoxban kell majd a hardveres gyorsítást offolni, hogy ne hibázza szét a képet a vadiúj proci, ezaz :D

(#2) Abu85 válasza nakos1212 (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az nem driverhiba. A Firefox implementációjában van a bug. Egyik gyártó sem javítja, mert azt akarják, hogy a Mozilla javítsa ki. Nem akarnak olyan kiskaput rakni a Mozilla miatt a driverbe, ami szabálytalan rendszerhívást követel a meghajtótól.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) adamssss válasza Abu85 (#2) üzenetére


adamssss
veterán

Ez az a bug ami azt okozza, hogy win10 alatt néha teljesen szétesik a FF GUI? Minden fehér és csak akkor jelennek meg az ikonok amikor fölé húzom a kurzort, aztán megmaradnak.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4) velizare


velizare
nagyúr

játékokat érintő hibajavításoknál jó lenne tudni, hogy azok igp-re vonatkoznak-é.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) nbg válasza velizare (#4) üzenetére


nbg
senior tag

erm.. az Intel gyart dgpu-t is?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#6) nakos1212 válasza Abu85 (#2) üzenetére


nakos1212
senior tag

Egy AMD Radeon r9 380-on, és egy NVIDIA gtx 960-on remekül működik, nem tudom hogy lehet a Mozilla hibája, ha csak egy gyártó terméke allergiás rá.

(#7) FatMonster


FatMonster
tag

Ezek ojan lényegtelen dolgok, hogy nem is értem miért fektet energiát bele az intel. Ezt is megtudná oldani nyers erővel vagy egy kis dotációval.

[ Szerkesztve ]

A hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) Rojik válasza FatMonster (#7) üzenetére


Rojik
tag

Miket? Azokat, hogy a játék nem fut/lefagy/hibásan fut a driver miatt?

Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

(#9) FatMonster válasza Rojik (#8) üzenetére


FatMonster
tag

Ja nem, azt nem. OMG. Én kérek elnézést. Még pont időben javították a driver-t, most már biztos Skylake-t veszek. :K

A hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) imikee


imikee
tag

ubuntu 14.04 lts alá nem lesz olyan intel driver amivel a diablo3 is menne??? kép csak nagy feketeség van. persze az új ubuntu alá van de az meg ugye nem hosszú ideig támogatott. i3-4170 igpvel :( köszi intel

[ Szerkesztve ]

...

(#11) AxBattler


AxBattler
félisten

...a Haswell lapkák mellett már csak és kizárólag a Windows 10 operációs rendszer támogatott.

És ennek már megint mi értelme van? :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) Grodd válasza velizare (#4) üzenetére


Grodd
tag

Nem , azokra nem vonatkoznak, csak i740-re ;]

(#13) kromatika válasza AxBattler (#11) üzenetére


kromatika
veterán

Mily szimpatikus,vásárló tisztelő,felhasználó barát viselkedés az Inteltől.Bravó :C

(#14) RECSKA válasza AxBattler (#11) üzenetére


RECSKA
veterán

Fejlodesnek hivjak. Tudom, hogy jo volt a windows7 ( mindig is utaltam ;) ), de ideje nyugdijazni. Mindenben jobb a 10... ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15) AxBattler


AxBattler
félisten

Igazad lehet, de szvsz nem ez a módja az átcsábításnak, hanem pl. kínáljanak kedvező, kelet-európai árszínvonalú családi OS-csomagokat.

Mellesleg az Intel driver-nek ne legyen már köze egy OS terjedéséhez.

De nem baj, ezzel csak azt érik el, hogy mihelyt lesz egy kicsit is jobb, vagy akár csak hasonló teljesítménnyel, fogyasztással bíró architektúra a piacon (pl. az új AMD), úgy hagyom ott az Intel cuccait, mint kutya a...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) kemotox válasza AxBattler (#15) üzenetére


kemotox
addikt

Szegeny intel, remelem azert meg lesz mit enniuk :D

(#17) AxBattler válasza kemotox (#16) üzenetére


AxBattler
félisten

Látom, nem jött le, hogy mit akarok mondani. :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) shteer válasza AxBattler (#15) üzenetére


shteer
titán

Az OS terjedéséhez nincs köze, a régi OS (nem)támogatásához viszont van.

..szerintem jónak tűnik

(#19) vinibali válasza imikee (#10) üzenetére


vinibali
őstag

a Linux-os intel driver szinte folyamatosan fejlődik, de az Ubuntu kernele a kiadást követően már nem ugrik szintet, így változást apt-get nem fog hozni.
illetve ha valami nem megy, akkor célszerű lenne disztribúciót frissítened, ha mindenképp maradnál a *buntu vonalon, akkor legalább 15.10-re, esetleg egy korai kiadású, de szintén LTS 16.04-re is válthatsz!

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#20) AxBattler válasza shteer (#18) üzenetére


AxBattler
félisten

Sajnos, hogy kapnák be a nagylábujjam! :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#21) Anász


Anász
tag

Feltettem ezt a beta drivert próbaképp, a chrome konkrétan meghalt tőle. :C

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#22) imikee válasza vinibali (#19) üzenetére


imikee
tag

SZia!

Megnézem a 16.04-et azon megy e.

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.