Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) vince válasza flymi (#18) üzenetére


vince
őstag

Szerintem a minimális kelengyét vegyétek meg előre, a többit majd ráértek menet közben, ha valóban* szükség lesz rá. Mi azt az elvet követtük, hogy a nagyobb tételekből (kiságy, pelenkázószekrény, babahordozó, babakocsi, etetőszék) uniszex színkombinációt vettünk és mindent szigorúan használtan, de teljesen újszerűeket persze. Elég komoly összegeket el lehetne tapsolni, ha mindenből újat vesz az ember, mi úgy ítéltük meg, hogy az igényeinket bőven kielégíti az is, amit már bejárattak előttünk. Szépen ki is szolgálta mindegyik a három gyerekünket (egy fiú és két lány, a legkisebb most lesz 3 éves).

* természetesen mindenki meg szeretné adni a legjobbat a születendő gyerekének, de erre sajnos vastagon rájátszanak a gyártók, kereskedők és egy csomó olyan dolgot megvetetnek a leendő szülőkkel, amire valójában semmi szükségük nincs sem nekik, sem a kicsinek. Példákat direkt nem írok, mert ami nekem haszontalan, az másnak lehet fontos és fordítva, ezért írtam, hogy lőjetek be egy minimál szintet, ami mindenképpen szükséges, a többit meg majd igény és tapasztalat szerint, akár kölcsönkérve az adott eszközt és kipróbálva vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.