Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TomiLi


TomiLi
addikt

Második oldalon a vga táp csati nagyon ötletes!!!

Bogyóka

(#2) szab.tam


szab.tam
nagyúr

"Elsősorban azzal a céllal készült, hogy azokra a tárgyakra tapasszuk, amelyeket hajlamosak vagyunk elkavarni, elveszteni"

naja: férj, kutya, gyerek.
jó esetben mindhárom a kocsmában, ill. előtte, kikötve megtalálható. nem kell hozzá nyomkövető...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3) #83009024


#83009024
törölt tag

ha diamond pickaxe lenne instabuy lenne :D
lucky enchanttal még 2-t is vennék :D

(#4) Davs


Davs
tag

Stick N Find..WANT :D

(#5) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Stick-N-Find jó dolog, kulcsomra pénztárcámra raknék.
Akkor van gond ha a telefont is otthon hagyom/elvesztem/ellopják. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az a modding rohadt jól néz ki.

Live-Die-Respawn

(#8) korcsi


korcsi
veterán

"Míg az előbbi az általunk is tesztelt Dell UltraSharp U2713HM wide gamut színteret kínáló verzióját (U2317H) promózta"

U2317H?

Javítva, köszi! - [eszterencs]

[ Módosította: eszterencs ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#9) .mf


.mf
veterán

Jó ez a rovat, köszi! :C

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#10) Tripower válasza zoltanz (#5) üzenetére


Tripower
tag

Elhagyod és megkeresik helyetted a cuccaidat, szarügy ha még a kulcs is meg van és a lakásban meg bent a távirányító ami mutatja a radaron hol is laksz....végül is 30 m az nem rossz! :DDD

(#11) Angel1981


Angel1981
veterán

Jó kis cuccok! :)
Angry üdítőt ide, de gyorsan! :))

(#12) boeing


boeing
senior tag

Sör nyitó cool. :C

(#13) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Egyre jobb a rovat! :K A floppys dohányzó asztalka ötletes, pláne a rekesszel, nagyon geek! :DDD

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#14) Dany007


Dany007
veterán

Az a ragacs komoly cucc. Jó ötlet. Biztos sokaknak hasznos lesz...

Tetszik a rovat is. Tényleg mindenki talál magának valami érdekességet. Le a kalappal! Így tovább!

(#15) Loader


Loader
tag

A "Az GPU-k közötti átváltás (Enduro, PowerXpress, Optimus, Virtu, Dual Graphics) tudástár bejegyzés folytatása"-ra mutató link nem működik!

''Te! Hogyis van ez?''

(#16) BiP


BiP
nagyúr

Tetszik a rovat nagyon (bár ez a TGIF név nagyon szokatlan és -számomra- szerencsétlen, megint utána kellett néznem, mit is jelent).
Floppy-s asztal nagy teszik, elfogadnám. (figyeltek a részletekre is, kis nyíl, bevágások, stb)
Meg ez a Stick'n'Find is hasznos cucc, kb. mint régen a tapsra zenélő kulcstartó.

(#17) sing1ep1ayer válasza BiP (#16) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Asszony egy hét után felkötné magát, ha meglepném a Stick-N-Finddal. Minden reggel sípolva indulna munkába. :DDD

(#18) dezz


dezz
nagyúr

A 2. oldalon alulról a 6., bal oldali kép linkjében hiányzik a jpg elől a pont.

A Stick-N-Find egyik legnagyobb előnye a lopásgátlás lehet... Főleg, ha maga a telefon is sípolna (szerintem lehet is egy ilyen modulja a programnak, ami állandóan fut a háttérben)...

(#19) dezz


dezz
nagyúr

Ja, kimaradt:
"Ez lehet, hogy csak a pillanatnyi fellángolásnak és persze a madaras-malacos játék népszerűségének köszönhető, de még így is figyelemreméltó teljesítmény."

Azt se hagyjuk ki, hogy nem csak egy újabb cukortól csöpögő, műízű lötty, hanem állítólag egy igen kellemes, nem túl édes, friss gyümöcs íző itóka. (Többféle ízben!) Ha így van, akkor itt is alkottak. :R

(#20) aram01


aram01
nagyúr

olyan ragacs jó lenne nekem is,csak az a gáz hogy leginkább a telómat nem szoktam találni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21) VaniliásRönk válasza aram01 (#20) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ragaszd rá, akkor legalább a telefon nem érzi magát elveszettnek. :C

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#22) somogyib


somogyib
őstag

"pixeles szekerce" :C

Jajjj ezek a modderek! Amilyen ötletes, olyan otromba (mármint nem a modder, hanem a mű :D )

(#23) BiP válasza dezz (#19) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha így van, akkor pláne érthető, viszont ha rossza lenne, Finnországban akkor is népszerű lenne. Ott nagyon mennek az Angry Birds-ös izék. Mindegy, milyen formában.

(#24) sing1ep1ayer válasza aram01 (#20) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Akkor magadra dobj fel egy tappancsot és ha eltávolodsz a telefontól hallani fogod honnan sípol. :)

(#25) Gerisz


Gerisz
addikt

Csinálják már meg a stick 'n Find-ot Winphone-ra is, mert nekem ez nagyon kell :) (vagy 10db)

(#26) schawo


schawo
titán

Stickfindot ide, sokat. :C

Az életet alapvetően befolyásoló apró kütyü. Az életemből összesen már heteket töltöttem a különböző távirányítók, kulcsok, pénztárcák végnélküli keresésével, mostantól a kütyük keresnek engem.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#27) McDog


McDog
aktív tag

Még mindig hagyományos telefont használok, de ez a Stick-N-Find jó ötlet. :C

(#28) Sólyom szava


Sólyom szava
csendes tag

Egy ilyen stick'n'find kell a szemüvegemre... gyakran leteszem valahova, aztán nem találom, legfőképpen azért, mert a megtalálásához szükségem lenne szemüvegre :((( . A telefonom legalább zajongani tud, hogy megtaláljam.

Oh, és a rovat nagyon jó, csak így tovább :D

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie. There is only Passion.

(#29) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez a Stick-N-Find nálunk a családban is jól jönne! :K

(#30) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

AMD-t a tabletbe! :R

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) lujo10


lujo10
aktív tag

Egy sörnyitót bevállalnék :DDD

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#32) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

stickandfind rulz

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#33) KRi2


KRi2
aktív tag

Iskolakerülő gyerekre, félrelépő feleségre, ellopandó autóra, rakjunk mindenkire, és mindenre követő rendszert!

||| | || ||||| | ||| ||

(#34) r-chee


r-chee
őstag

Moddervilág egyik képénél (nyolc tűs alaplapi csati) lehagytatok egy pontot a nagyíthatóságnál.
Helyesen: kép

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#35) viraga


viraga
tag

Ez a Stick-N-Find szvsz jó nagy hülyeség, bár úgy látom egyedül leszek ezzel a véleménnyel. Még egy dolog, amibe elem kell (mindig a legrosszabbkor fog lemerülni), még egy futó program a mobilon ami eszi az akksit (így sem bírja semeddig). Nem lenne egyszerűbb azt a pár "állandóan" elvesző dolgot picit rendezetten tartani, és minimálisan odafigyelni rá? - főleg ha az ember lakás vagy kocsikulcsáról van szó... Egy akasztós szekrényke az előszobába és meg van oldva. Tv távirányító mégis hová "veszhet el"? Becsúszik az ülőke alá a kanapén, vagy ott van a tv mellett egy dvd tok alatt. Tényleg mission impossible megtalálni. Aki ezekre a dolgokra nem tud odafigyelni, vagy problémát okoz a megtalálásuk, az a mobilt ugyanúgy otthon fogja hagyni, akár van rajta Stick, akár nincs. Mellesleg ezek a dolgok még inkább ellustítják az embert, "á, nem kell odafigyelnem, rajta van a Stick." Aztán ha lemerül az elem, nem fogsz aznap munkába menni? :P

A floppy asztal nagyon tetszetős, párjának máris elképzeltem egy üveglappal lefedett kör alakút, ami CD-t mintáz az adathordozó felével. :)

[ Szerkesztve ]

(#36) Argos válasza viraga (#35) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ehhez csak annyit, hogy én találtam már meg az elveszett távirányítót, a hűtőben... :Y

Okosfón híján, nekem nem sokat érne ez a stick, de amúgy érdekes kütyü, de valszeg' az akksira biztos nem lesz jó hatással, ha folyamat fut.
Az asztal az musthave'!
A sörnyitó.... hát, nekem nem begyere. Meg amúgy is, a világon minden sörnyitó. ;)
Ouya és tsai remek cumók, fejlesszék csak gőzerővel.
Tudástár szemezgetés is jó - a GPU-s link rossz.

Klafa lesz ez a rovat!

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#37) somogyib válasza viraga (#35) üzenetére


somogyib
őstag

Nem vagy egyedül a véleményeddel. Ennek a bizgentyűnek én se látom semmi értelmét.

Bár egy dologban vitatkoznék:

"Tv távirányító mégis hová "veszhet el"?"

Nálunk a TV távirányító 'elveszett' és 4 hónap után találtuk meg (karácsonyi nagytakarítás) :D
Addig nyomogattuk a készüléken a gombokat... :)

(#36) Argos83: "a világon minden sörnyitó" :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#38) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Zsúfolt parkolóba meg jól jöhet egy a kocsiba is :DDD

A modding nekem nem tetszik.

A floppyasztal meg nagyon retró :C

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#39) proof88


proof88
addikt

Ezek a Tudástáras linkek most nem igazán mennek.

(#40) somogyib válasza Ł-IceRocK-Ł (#38) üzenetére


somogyib
őstag

"A floppyasztal meg nagyon retró "

Nem csoda, hogy retró :DDD

Én úgy tudom, hogy a 3,5 collos egység kifejlesztése egy magyar embertől származik, bár nem vagyok benne biztos (namajd a gúgli megmondja)

(#41) musculus


musculus
tag

Piszok jó ez cikk, remélem fényes jövő előtt áll a sorozat, gratula

Nem is értem, hogy maradhattam le az U2-ről, pedig naponta 50x frissítem az sz.hirkereso.hu-t...
Lehet, hogy a mostani laptopomat egész egyszerűen kidobom, és veszek helyette egy ilyen kis miniPC-t.

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#42) KAMELOT


KAMELOT
titán

Az a Sabertotth konfig nagyon szuper lett.

(#41) musculus: ez állat PC. :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43) .mf válasza BiP (#16) üzenetére


.mf
veterán

"(bár ez a TGIF név nagyon szokatlan és -számomra- szerencsétlen, megint utána kellett néznem, mit is jelent)"

Szerintem nem lenne rossz a "Végre Péntek!" cím sem :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#44) GabenBFG

"Az GPU-k közötti átváltás (Enduro, PowerXpress, Optimus, Virtu, Dual Graphics) tudástár bejegyzés folytatása ide kattintva olvasható"!

Nem olvasható! 404

(#45) Parci válasza GabenBFG (#44) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ti miről beszéltek? minden link működik! :F

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#46) proof88 válasza Parci (#45) üzenetére


proof88
addikt

nem, ez az 1 nem

[ Szerkesztve ]

(#47) szab.tam válasza Parci (#45) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nálad... :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#48) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

ez a link és működik:
http://prohardver.hu/tudastar/gpu-k_kozotti_valtas_enduro_powerxpress_optimus_vi.html

aki 404-et kap, az milyen linkre kapja?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#49) JColee válasza Parci (#48) üzenetére


JColee
őstag

Nálam erre 404-et dob.

(#50) proof88 válasza Parci (#48) üzenetére


proof88
addikt

ezt most bemásoltam címsorba és nem megy, PH!-s 404-et kapok:

404 - Not Found
Sajnos kérését nem sikerült teljesíteni, mivel a kért adat nem létezik.
Unfortunately your request could not be fulfilled, because the requested data does not exist.
http://prohardver.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.