Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) ergoGnomik válasza paprobert (#27) üzenetére


ergoGnomik
tag

Érdekes, hogy az "összeesküvés elmélet" címkéjű variáns volt az egyetlen, ami átütötte az ingerküszöbödet. Különösen, hogy egyikről sem állítottam miszerint igaz volna, csak hogy adják magukat.

Kövezz meg nyugodtan, de az a tény, hogy az Intel hasonlóképp hatékony megoldást tudott konstruálni a sugárkövetésre nem értem miért bizonyítja a feltételezett esszenciális szabadalom nem létét? Figyelem! Nem állítom, hogy létezik! (Lásd: "összeesküvés elmélet") Csak szerintem önmagában egy sikeres második implementáció nem mindent eldöntő ellenérv. Nem zárja ki másik megoldás lehetőségét. Nyilván nem tartom lehetetlennek, hogy a kékek konstrukciója pont ugyan úgy működik, mint a zöldeké, mert nem is próbáltam ennek utána járni. De önmagában csak a két létező megvalósítás logikailag nem zárja ki ezt a valószínűtlen lehetőséget.

A fillér szexualizálásos kijelentésed alapján gondolhatom, hogy a második említett lehetőséget nem tartod kizártnak? Vagy az (-z gonosz?) AMD (világot elemészteni kívánó?) céges mohósága fényében ez túl jóindulatú feltételezés lenne? :D

A TMU az a Texture Management Unit rövidítése? Hol tudnék arról olvasni, hogy ennek milyen kiterjesztésével lehet sugárkövetést megvalósítani GPU-kban? Sajnos nem vagyok képben a technikával, szóval rám férne némi tudás felszedése.

Mi a ló himbilimbit jelent a lefejleszt? Miért pont le? Régebben használtuk a fejleszt és kifejleszt szavakat, amik pont elegek voltak a tevékenység leírására. Mi változott a világban, hogy új igekötővel új szót kellett alkotni? Segítség! Segítség! Elmaradtam a valóságtól. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.