Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

:)

(#2) fLeSs válasza cizoe (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mit akartál mondani? :)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) cizoe válasza fLeSs (#2) üzenetére


cizoe
őstag

Csak hát hogy nincs veszve semmi AMDéknél. :)

(#4) fLeSs válasza cizoe (#3) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ezt miből szűrted le?
btw visszajött 4 alól, de még mindig várat magára az emelkedő trend.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) leviske


leviske
veterán

Ebben a gazdasági helyzetben van esély arra, hogy az AMD helyzetén, januárban dobjon a Denebek bevezetése?

Egyáltalán hogy következhetett be ekkora esés, miután az Intel még mindíg erősödik? :F

(#6) Oliverda


Oliverda
félisten

A másik két közvetlen nagy konkurens céggel mi a helyzet ilyen téren?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7) fLeSs válasza Oliverda (#6) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az NV éppen közelít a leves felé. :D
Az Intel is esik, de csodálkoznék, ha 10 alá kerülne. Btw jósolgatni felesleges.
Esik mind2.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) leviske válasza fLeSs (#7) üzenetére


leviske
veterán

Az Intel esik?? Akkor lehet, hogy abból is rosszat jelöltem be, mert már két napja +6.x%-ot látok mellettük folyton. (23.97$) :F

(#6) Oliverda: Az nV 6.54$-on zárt tegnap. (ha már jót jelöltem)

[ Szerkesztve ]

(#9) fLeSs válasza leviske (#8) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és mégis hol nézed?
itt jó adatok vannak: [link]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#10) leviske válasza fLeSs (#9) üzenetére


leviske
veterán

A Yahoo Finance widget-et próbáltam magamnak beállítgani, csak most látom, hogy nekem a INCO.AS van bejelölve... ami nem ugyan az az Intel, mint ami engem érdekel... :DDD

(#11) Oliverda


Oliverda
félisten

Analyst's Comments Boost AMD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12) fLeSs válasza Oliverda (#11) üzenetére


fLeSs
nagyúr

az én szemszögemből még nem szabad venni, sem nv-t, sem intelt.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.