Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

A cikkben 300 mAh-t írtok a nagyobbra. A sima watch 472 mAh. Biztos jó az a 300?
Egyébként nagyon kellene már egy ilyen, eddig nem bírtam lecserélni az órámat, mert a fém keret az egyszerűen kell.

(#2) AliceWake válasza GeoJoe (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Elvileg ez valamivel kisebb lesz, noha a kijelző 0,1 hüvelykkel nagyobb. Meglátjuk. A forrás 300 mAh-t ír.

Non omnis moriar.

(#3) GeoJoe válasza AliceWake (#2) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Nagyon szomorú, a sima watchom túrázásnál csak 12 órát bír, örülnék egy olyannak ami tovább húzza. Mindegy igazából, ez már régi szóval lassan cserélni kell.

(#4) jack982


jack982
aktív tag

szuper, kijön a 3-as, aztán veszek akciósan 2-est :DD

(#5) _flamer válasza AliceWake (#2) üzenetére


_flamer
aktív tag

Ezzel a 300 mAh-val mennyi ideig fogja bírni az óra kb? Nem nagyon volt még okos órám, nem vagyok képben ezzel kapcsolatban.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#6) ollie válasza _flamer (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan 2-3 nap lehet. A mostani Watch Active-om, a legelső kiadású, 2 napot bír biztosan.

***

(#7) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ajj, nem szóltok, elírtam, 340 mAh :W Nem mintha ezzel olyan nagyon előrébb lennénk várható üzemidőben ;]

_flamer Nagyjból megtippelhetetlen, de én két napnál többet nem mernék mondani. Folyamatos helymeghatározással, pulzusméréssel, kutyafülével még annyira se fogadnék...

(#6) ollie Nálam is annyi, két és fél átlagosan :K

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#8) _flamer válasza ollie (#6) üzenetére


_flamer
aktív tag

Köszi az infót! Az szerintem nem rossz eredmény, eddig mindig az tántorított el az okosóra vásárlástól, hogy nagyon gyakran kellene tölteni és nem biztos, hogy így mindig tudnám hordani, ebben a rohanó világban.

AliceWake Neked is köszi!

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#9) eliterob válasza jack982 (#4) üzenetére


eliterob
tag

Szólj ha találsz mert nekem is kell :)
Ugyanis watch 2 nem volt idáig :) :))

(#10) Laci.M válasza _flamer (#8) üzenetére


Laci.M
senior tag

Attól függ mire akarod használni. Amik kicsit butábbak azok elmennek simán 3 heteket.
[link] - ez például nagyon jó. Youtube meg telefonhívás nem megy az órán keresztül, de nagyon sokmindent tudnak ezek is. Ha nem kell az LTE támogatás akkor akár elég is lehet.

GPS, szinkronizáció ezekben is van, ráadásul strava kompatibilis is. Nem egy kategória a kettő, de megfontolandó, hogy kellenek-e az extra funkciók.

Nekem egy régebbi frontier S3 van, de nem használom olyan funkcióját amit az olcsóbb GTR nem tudna, amely ráadásul vízálló is.

Barátnőmnek már ennek a 42mm-es női verzióját vettem, és nem bántam meg, nagyon kiforrott darab.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#11) ollie válasza Laci.M (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a baj, hogy az amazfit-ek eléggé zártak, pont a leglényegesebb tulajdonságuk hiányzik, minthogy bárki tud hozzá appot készíteni, és elérhetővé tenni. Persze pont e miatt nagy az üzemidejük, de számomra nem igazi okosórák.

***

(#12) Laci.M válasza ollie (#11) üzenetére


Laci.M
senior tag

Igen ez igaz, de az átlagos usereknek teljesen elégséges a tudása.

Értesítések, aktivitás különböző edzésmódok, cserélhető óraszíjak, emlékeztetők - ezeket mind mind hibátlanul tudja.

Munkám miatt 50% iroda, 50% gyártóüzem nem tudom sajnos hordani a samsungot, mert ha kell akkor a gép alatt kell másznom és szerelni nem tudom hordani, mert összekarcolnám, ezért a mindennapokban egy miband 4-et használok non stop. Ami durva, hogy ez a 8ezres karkötő szenzorok tekintetében ugyan azt adja mint a nagyságrenddel drágább Samsung. Lépésszám, pulzus megegyezik mind a két órán. Ebben nincs GPS, de az amazfité gyors, és hamar talál jelet, ráadásul a kijelzője is AMOLED ugyan úgy.

EKG figyelés az természetesen más tészta, akinek van valami szív panasza annak más a helyzet (bár mint ahogy olvasom ez még kérdéses).

A google pay / samsung pay támogatás lesz majd még érdekes, mert számomra ismerve a két oldalt ez tudja majd eldönteni, hogy mégis melyiket venném.

A samsung egyáltalán google pay kompatibilis? Idén elvileg már hivatalosan is elérhető lesz az országban.

Aláírás

(#13) nikilauda válasza Laci.M (#10) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nálam is hasonló a helyzet. Használtam Galaxy Watch-csot. Most egy Huawei GT2 van, de az üzemidő kárpótol és nem nagyon van szükségem külön telepíthető alkalmazásokra.

(#14) Firehand válasza Laci.M (#12) üzenetére


Firehand
tag

Nekem is ez a gondom, nagyon szemezek az Samsung Active 2-vel.... De a munkában nagyon figyelnem kellene rá, mert sokszor bekoppan a mi Band 3 nállam is, de azt kevésbé sajnálom, függetlenül attól hogy erre is húztam fóliát.
A watch 3-mat azért megvárom, de nekem kicsit túl drabális az 1-es verzió, remélem kicsit finomítanak a vonalain az újnál. :))

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#15) GeoJoe válasza _flamer (#5) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Nálam a 472 mAH watch 2. nap végét már nem bírja. Nem tragédia, mert alváshoz leveszem és megy a töltőre.
Normál eset h kb lépésszám, pulzus (nem folyamatosan) + rengeteg értesítés érkezik rá.
Túránál 12 óra a max de az kb percre pontosan.
Hátha egyszer kiadnak egy masszívabb verziót...

(#16) ollie válasza Laci.M (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem android fut a samsung watchokon, hanem tizen. Saját store-ja van.

***

(#17) _flamer válasza Laci.M (#10) üzenetére


_flamer
aktív tag

A Samsung Galaxy Watch 2-vel szemezgetek már egy ideje, az egyik ismerősömnek bevált plusz tetszik is külsőre. Ha az is bír két napot akkor lehet, hogy a jövőben beruházok egyre.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#18) _flamer válasza GeoJoe (#15) üzenetére


_flamer
aktív tag

Két nap működési idővel már meg tudnék elégedni. Alváshoz én sem használnám, el tudom dönteni, hogy jól aludtam-e vagy sem.. :DD

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#19) GeoJoe válasza _flamer (#18) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Látom s10 van a leírásodban, gondolom az is tud vezeték nélküli töltést, mint a note-om. Ha elutazok csak a mobil töltőjét viszem, az órát és a buds+-t a telóval töltöm.

(#20) _flamer válasza GeoJoe (#19) üzenetére


_flamer
aktív tag

Igen, tud vezeték nélküli töltést azonban én még nem használtam úgy. Lehet, hogy itt az ideje, hogy beszerezzek egy vezeték nélküli töltőt. :D

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#21) Schuler888 válasza _flamer (#17) üzenetére


Schuler888
senior tag

Watch 2? Active 2re gondolsz? Nekem is bejon, ha itthon elerheto lesz ra az ECG+vernyomas, azonnal veszem meg, addig nem, hisz ugyanazt tudja mint a mostanim, azt sajnalom, hogy arra nem 22mm-es szijak mennek hanem 20asok, a mostani meg 22mm es van vagy 8 szijjam hozza, fem, sport, bor stb..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#22) _flamer válasza Schuler888 (#21) üzenetére


_flamer
aktív tag

Bocsi, ez lemaradt, az Active 2-re gondolok. :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#23) INGJOKE válasza Laci.M (#10) üzenetére


INGJOKE
veterán

Jó ez az óra, de nagyon pontatlan a GPS-e sajnos. :)

(#24) andor80 válasza ollie (#11) üzenetére


andor80
senior tag

dehogynem okosóra.Csak egy pirinyóíit tedd fére a samufanságod kérlek.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#25) #24536576 válasza andor80 (#24) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ha számára nem az, az téged miért zavar?

(#26) Padam


Padam
aktív tag

Na már vannak fotók is:

Bár ez alapján nem tudom megmondani, hogy lesz-e annyira pofás mint a s3 frontier :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Schuler888 válasza andor80 (#24) üzenetére


Schuler888
senior tag

"pirinyóíit" "fére"
Ilyen koran inni :DDD
De akkor segitek, akkor lesz valami okosora, ha egyseges, bovitheto oprendszerrel rendelkezik, pl Wear OS, Tizen..
Egy zart rendszeru ora nem okosora, ahogy a feature phone-ok sem okostelefonok, azok sem amikre java jatekok tolthetok le..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#28) Schuler888 válasza Padam (#26) üzenetére


Schuler888
senior tag

nekem S3 Frontier van,de szamomra a minimalkeretes 1st moto360 volt a best design-ra, egyszerre retro es modern, utana az active2 jon, ezert is nem banom, ha ez lenyomja az arat :))

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#29) ollie válasza Padam (#26) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem a sima Watch 3? Nincs Active a nevében.

***

(#30) Padam válasza ollie (#29) üzenetére


Padam
aktív tag

(#31) storm3 válasza Padam (#30) üzenetére


storm3
senior tag

Hááát,igazából erre a képre vártam, így marad a Watch Active 2. :-)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#32) Yany


Yany
addikt

Runtastic fut okosórán?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.