Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123) CPT.Pirk válasza orion1025 (#122) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Volt egy X-FI kártyám is. Fatal1ty verzió mert az kell egy hangkártyára... :) Win-es driverében volt egy Chrystalizer funkció, ami nélkül doboz hangja volt, vele meg megjöttek a magasak meg minden, de cserébe gyakorlatilag egy DSP volt, ami mindenbe beleszólt, nem azt hallottad amit felvettek... Linux alatt ez kompletten nem volt jelen, egyszerűen csak normálisan szólt. Át is váltottam egy ideje Asus Xonar hangkarira, az mentes az ilyen fasságoktól és csak simán jól szól, mindegy milyen rendszer. :)

Elvagyok ezzel a w10 csodával is (elindítja a programjaimat), bár sok minden hiányzik belőle, amit megszoktam egy KDE alatt és úgy egyszerűen igénytelen és kissé logikátlan. Viszont ebben legalább már van WSL, így a megszokott eszközök egy részét tudom használni külön bash for windows meg hasonlók nélkül.
Már attól is nagyon boldog lennék, ha valaha implementálnák az Explorerbe a két ablakos működést, ami egy Dolphinnál alap. Sajnos ez nem várható a közeljövőben... A TC meg az FC meg nem alternatíva, mert mikor kellene akkor vagy nincs nálad, vagy adott gépen csak az IT telepíthet, te meg meggebedsz...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.