Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

Azta betyár,ez rengeteg és nemsokára jön a karácsonyi láz,szépen fognak aratni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Azért a cikkben benne lehetne, hogy a többi fifából anno mennyi fogyott ennyi idő alatt, mert anélkül ez elég semmitmondó adat...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) aram01 válasza GeryFlash (#2) üzenetére


aram01
nagyúr

azért ez a szám sem kevés,szerintem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) GeryFlash válasza aram01 (#3) üzenetére


GeryFlash
veterán

viszonyítási alap szerintem kéne...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) aram01 válasza GeryFlash (#4) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem ember nincs aki ezt pontosan megmondja

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) Szafter


Szafter
tag

Nekem megvan a Fifa 11 OSZT jóó van. :DDD Ekkora újításokat tennének bele évente? :F

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#7) Nazara válasza Szafter (#6) üzenetére


Nazara
őstag

Demó alapján èg és föld a kettő. A játékmenet.fényévekkel realisztikusabb, a játékosok mozgása, labdakezelése mind jobban van kidolgozvan.Próbáld ki a 13 demót, meglátod utána magad is. :)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#8) muratomi1 válasza Szafter (#6) üzenetére


muratomi1
senior tag

A fifa 11-t úgy tudom nem lehet vagy én nem tudom beállítani billentyűzetre. A fifa 12 állati jó volt és a mai napig fent van, igaz még mindig nem tudom hogy kell billentyűzeten cselezni de anélkül is élvezhető.
A fifa 13 pedig maga a csúcs. Rohadt szép a grafika, cselezni még mindig nem tudok de hatalmas élmény rajta játszani. Realisztikusabb mivel ha passzolsz akkor végre nem biztos, hogy pontosan oda megy, a kapu előtt nem csak áll és néz mindenki hanem rád mennek. Tehát egy fokkal nehezebb de évezredekkel jobb mint a 11.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#9) speeedyyy


speeedyyy
tag

Ez is egy jó kis játék lesz, ahogy a fifától megszokhattuk :)

(#10) Ps Vita válasza Szafter (#6) üzenetére


Ps Vita
őstag

A 11-hez képest meg főleg teljesen más(jobb) a 13

(#11) HaZsolt válasza Szafter (#6) üzenetére


HaZsolt
őstag

Fifa 11 után sokat újítottak a 12-vel. A 13 megint csak egy ráncfelvarrás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.