Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) peba0706


peba0706
csendes tag

Engedelmetekkel leírnám az én esetemet. Jelen pillanatban 20 éves főiskolás hallgató vagyok. Sokáig hírét se láttam a ciginek, alkoholnak. Még középiskolás koromban, olyan 16 évesen lehetett az, hogy beültünk a kollégistákkal valami csehóba. Kortyoltunk ezt, azt, mindenki feloldódott, egy jót beszélgettünk. Amikor indultunk haza, kicsit megszédültem, de semmi komoly. Egész idő alatt jól éreztük magunkat. :) Azt mondom, ennyi káros dolog mellett (szívjuk ezt a friss szmogot, adalékanyagok, stb) 1-2 pohár itóka nem oszt, nem szoroz.

Manapság, szintén kollégista főiskolásként hetente megvan az a 3-4 söröcske. De okosan!
Semmi csúszómászó buli. Egyszerűen jólesik, főleg akkor, ha gondolunk egyet, ismerősök szólnak, hogy "este egy pofa sör?" Én mindig benne vagyok. Igaz, már egyszer összeszámoltam, hogy ha azt a pénzt, amit elsöröztem eltettem volna másra, már vehettem volna magamnak rajta telefont/laptopot/ruhát, bármit. A helyzet viszont az, hogy megvagyok laptop nélkül is, viszont elmondhatom, hogy vannak barátaim. Aki ismeri az érzést, hogy beül az a tényleg jól összerázódott társaság valahová és megiszik pár sört, csocsózgatnak, dartsoznak, annak nem kell magyarázni, miről van szó. A hangulat. Majd ha családom lesz, nem hinném, hogy ennyi időm lesz "lógni" mint most. A hangulatra utazok, mindenképp.

Nézzük; dohányzás. Nos, ez a része az életnek engem sokáig elkerült, kibírtam a középiskolát is cigi nélkül, büszke is voltam rá. Ma sem dohányzom, nekem nem hiányzik, szerintem büdös is. De hát, valagy csak kipróbálta az ember. Ha úgy van, hogy lecsúszik 2-3 sör, akkor bizony a friss levegőn jól esik rá egy cigi. Ellazít, mosolygok, jó érzés. Megint csak a hangulat.

Ütősebb piálás része; húh, na ilyen már régen volt, pár hónappal ezelőtt. Ez a fősuli olyan dolog, hogy itt aztán többet bulizik az ember mint egész életében együttvéve. Van úgy, hogy megszalad egy kicsit és akkor... na jó, a részleteket mindenki ismeri :D
Viszont, hogy ne rugaszkodjak nagyon el a hangulat részétől sem, ebben az "opcióban" az a lényeg, hogy a buli eszméletlen jó (étrsd. voltam már 1 szál kólával a kezemben is bulizni, hát nem bírtam 1 óránál tovább). A hazaút már necces, a jól ismert "teleportálás" a legjobb kimenetel. Következő nap a bulifotókat nézegetni - hát az különösen egy élmény. A tipikus "júúúúúj te" "ááá" "asssssszzzzta" "khmmrrr :D" egyszóval lehet rajtuk borulni alaposan.

Drog soha, van ismerősöm, akinek sikerül lejönni róla, ő is óva int tőle mindenkit.

A cikkírónak üzenném, hogy ne aggódj, leszel te is húsz, eljönnek még a szép diákévek. De azok tényleg olyanok lesznek, hogy megemlegeted. :D Viszont ez csak akkor lesz így, ha te is úgy akarod!

Tudjátok, egy koedukált kollégiumban nehéz az élet. Mármint úgy értem, hogy nekem már rendesen ki kell osonnom a szobámból, mert már ugyanazon szintről, ahol lakom, több barátnőm is volt/van és hú hát vannak érdekes szituációk. De egyszer vége lesz a sulinak, és bizony én nem arra akarok emlékezni, hogy véresre tanultam az agyam. ;)

Hm. Bocs, egy kicsit már off lett a vége, de még annyit fűznék hozzá, hogy a nagy többség kultúrált ember (még a ribik is!) ők már nem menőzésből cigiznek, hanem függőségből. De hát kit érdekel? Magát teszi tönkre.

Az EMO-t ki lehet nőni. Kinövi az ember. Idővel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.