Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Locutus


Locutus
veterán

600e még egy 55-ös OLED-ért is sok ma már, nemhogy foscsi LCD... legyen bármilyen marketing rizsa is körülötte.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Nezzuk ugy, hogy ez elsosorban szobadisz, masodsorban TV. Igy az ara sem hasonlithato mas tevekhez.

(#3) hunace


hunace
tag

sajnos erre most nincs keretem .. háháá

(#4) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ja hogy a fehér keret is beállított... Kiváncsi lennék be/ki égési hajlamokra...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) salesman


salesman
őstag

Az ötlet tetszik, az ára kevésbé...

Türűűűdrááá!

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Csinál(tat)sz egy szép fa keretet a meglévő QLED 4K Samsung tévédhez és voilá... ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Ez egy digitális képkeret, csak a megszokottnál nagyobb és igényesebb kialakítású, ráadásul tévézni is lehet rajta.

Ha így nézzük, remek ajánlat :D

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#8) Solten


Solten
addikt

Wow.

Saor Alba

(#9) quint válasza Locutus (#1) üzenetére


quint
aktív tag

+++++

(#10) A.K.


A.K.
tag

ez az egész falifestmény dolog szerintem tipikusan az az öt percig használom azután nem érdekel dolog
és kiadtál 600 ezret egy tévére

(#11) Semplar


Semplar
őstag

Nem olcsó, de legalább készenlétben alig fogyaszt. ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#12) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy ezt csak azért csinálják, mert oleddel ilyet nem lehet a beégés miatt.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#13) JoeYi válasza ledgeri (#4) üzenetére


JoeYi
őstag

10 év gari van beégés ellen

(#14) kolopele


kolopele
nagyúr

Nagyon tetszik, festménynek még a végén veszek is belőle vagy kettőt, majd amikor pár ismerős eljön és dicsérik az új képeimet hirtelen bekapcsolom őket :)

[ Szerkesztve ]

(#15) b.


b.
félisten

nekem nagyon bejön ez a dizájn és a Loewe hasonló elgondolásához képest kb negyedébe kerül.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) hpeti2


hpeti2
aktív tag

Így hogy nem sikerült belerakni a t2-es tunert, így világbajnok.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#17) tabu3x


tabu3x
tag

Az előző, tizen akárhány éves Sony tévémnek is volt teljesen korrekt képkeret módja. Pendrive-ról, vagy pendrive-ról tv-re másolva is működött.
Amúgy, festmények képernyőn megjelenítése halva született elgondolás. Mutatósnak mutatós, egy darabig, de bármilyen furcsa is, egy festmény is három dimenziós alkotás, 2D-ben megjelenítve sok minden elveszik.

(#18) Drakk


Drakk
tag

Nekem tetszik az elgondolás. Az otthoni OLED tévémen is szoktam festményeket nézni. Reggeli kávézás alatt kellemes zenével egy jó relaxáció. Mivel az LG TV-n nincs sok kép a Galéria alkalmazásban, csináltam párat hozzá.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#19) Necroman_Mk2 válasza tabu3x (#17) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Annyiban lehet jó, hogy napról napra változtathatod a megjelenített képet, és nem kell végig pl. a Meztelen Maját nézegetned. Igaz, itt azonban beleszól az eredeti kép vásznának az arányai, amit vagy levágással, vagy beleszorítással, legrosszabb esetben nyújtással/összenyomással lehet orvosolni.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#20) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Valahogy nem győzött meg a Samsung, hogy nekem ezért a TV-ért 600e Ft-ot ki kell fizetnem, pláne nem a szoftveres tudása főleg úgy, hogy előszeretettel szokott alkalmazásokat törölni, és sokszor stabilitási gondok is vannak velük (előszeretettel fagyasztják ki a TV-t, vagy az egész TV újraindul).

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#21) NGA


NGA
addikt

Ezt nem értem. A jelenlegi Sony tv-mnek is ilyen vékony a kerete, tud ilyen képnéző módot, akkor ez miben más? Mármint a festmény módja?

(#22) shotika válasza NGA (#21) üzenetére


shotika
őstag

Olvasd el a cikket.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#23) ledgeri válasza JoeYi (#13) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Oled TV-t majdnem fele ennyiért kapsz már, ez így vicc kategória. Samsung cseppet el van szállva mostanában.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#25) NGA válasza shotika (#22) üzenetére


NGA
addikt

Elolvastam, de levezetnéd, ha te tudod?

(#26) b. válasza NGA (#25) üzenetére


b.
félisten

Pl a keret képkeretre hajazó kialakítása,a képernyő sikjatol jobban elálló kialakítás és a 10 év beégési garancia

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27) Chaser válasza PhilBrick (#2) üzenetére


Chaser
titán

csináltatok egyedi mahagóni keretet, még akkor is olcsóbb lesz az oled ( :
ez így vicc, 700e ft, edge led, nincs több kérdésem
feleennyiért kedves samsung, feleennyiért, mert szépek a qledek is, de nem ennyire...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Samsung feltalálta a spanyol viaszt. '90-es években éjjel bekapcsoltam a Duna TV-t és az ottani akváriumos adás köröket vert erre és nem is volt Edge-LED. :)

(#29) Chaser válasza MeszesKPT (#28) üzenetére


Chaser
titán

igen, de itt van gyárilag képkeret-szerű káva, ezért legalább 2x annyit ér ( : - mondjuk ha jól rémlik, éveken keresztül ezt próbálták eltüntetni ;] -, és már nem is kell keresni közvetlen a samsung munkatársait és könyörögni érte, megvásárolható üzletekben is :K ;]
elnézést attól aki megvette, de ez a "fogjunk bolondot" kategória első helyezettje nálam idén

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30) b. válasza Chaser (#29) üzenetére


b.
félisten

Elég rossz megközelítés valakit bolondnak titulálni, aki nem racionális alapon vesz TV-t.nagyon sok embernek nincs szüksége 200 ezer+ forintos telefonra mégis megveszi mert csak...
elég sok extra szolgáltatás, képtárakat biztosít Samsung mellé , plusz valóban elég egyedi a keret és dizájn és a képkeret mód is, persze ez nem magyarázza az extra árat ,de a különleges és azonnal felismerhető dizájn és festménymód. egyedivé teszi.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#31) Chaser válasza b. (#30) üzenetére


Chaser
titán

egy kupac lósz@r is lehet egyedi, már elnézést:)
600-ért kapsz 65 c8 oledet, mondjuk úgy, "egy nagyon picit" más kategória, b8-at meg 50-60e-rel olcsóbban, nem 55"-t, hanem 65-öt, nem edge lcd-t, hanem oledet, no vajon hányan választanáka samsung csodáját?
55" b8-at meg 350-ért osztogatják, csináltatok mellé mahagóni aranyozott keretet, valszeg 100e-ből az is megvan, akkor 450e, az egyedi lesz úgy, ez egy tömegtermék
lehet jönni a 200e ft-os telefonnal is, csak itt nem az elköltött pénz mennyisége a probléma, hanem h ez a csoda vicc kategória, de sztem ezzel te is tisztában vagy, majdnem 2db lg 55b8 jön ki az árából, szóval sztem ez a samu csoda bolond fogó, az a nyomi marketing meg, h már boltban is meg lehet venni, nem kell kuncsorognia samsungnál egy ilyenért, az nonplusultra' ( :
de akinek ez kell hajrá...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32) b. válasza Chaser (#31) üzenetére


b.
félisten

továbbra sem értetted meg mit mondtam. Ezt olyanoknak szánja akik nem racionális alapon vesznek tévét hanem dizájn és kinézet terén. Ezek az emberek soha nem fognak neked barkácsolni keretet egy OLED köré, hanem megveszik azt ami nekik megy a nappaliba vagy a bútorhoz. Egy ilyen típusú ember nem látja meg egy OlLED és egy QLED közötti különbséget, (lehet én sem) ami ráadásul elég jó képpel is bír. Most nekem dobálózhatsz számokkal mert továbbra sem engem kell meggyőznöd remélem ezzel tisztában vagy meg azzal is milyen a nem racionális, hanem érzelmi alapú termékválasztás...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#33) Chaser válasza b. (#32) üzenetére


Chaser
titán

ööö ácsibácsi', az h te odabattyogsz egy asztaloshoz, megmondod neki mi kell, megcsinálja, az nem barkácsolás, hol mondtam én h bárki barkácsoljon? azt mondtam _csináltatok_
elég jó képpel jah, _edge_ megvilágítással, ha neked megfelel vegyél sokat, nincs azzal gondom, én is adnék érte pénzt lehet, annyit amennyit ér, csak az nagyon nem 600e ft..sztem a sz@ros lg oledem azt a nagyon jó képet körberöhögi, felennyi sem volt kis mázlival, boltból, és van falikép módja is ( : kuva' jó táv, mediaplayer, rendszer, úgy gondolom designban sincs semmi szégyellnivalója emellett a samsung mellett
érzelmi alapú jah, így hívják szépen a marketingben amikor madarat akarnak fognak, valóban:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#34) b. válasza Chaser (#33) üzenetére


b.
félisten

ok ezt megbeszéltük. Átjött amit írtam. :R ja nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#35) Chaser válasza b. (#34) üzenetére


Chaser
titán

át, az enyém is oda, gondolom :R
egyébként még a fogyasztás lepett meg, ahogy nézem ráhúz az ugyanakkora b8-ra, szóval gtyakorlatilag minden paraméterében rosszabb, maximum annyi előnye van, nem hajlamos beégésre mint az oled
ennél a tv-nél voltak olyan képkeretek meg képek, ha nem tudom tv-t nézek azt mondtam volna valszeg első kapásból h egy kép van a falon ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36) sgery


sgery
őstag

Ilyen egy oled keretben :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#37) Chaser válasza sgery (#36) üzenetére


Chaser
titán

ez nem egyedi, car' barkács, nem pedig míves fröccsöntött v egyéb úton készült műanyag "the frame" termékként ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) b. válasza Chaser (#37) üzenetére


b.
félisten

Én ezt választanám külsőleg

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#39) Chaser válasza b. (#38) üzenetére


Chaser
titán

igen, mert ugyanezt egy oleddel nem lehetne kivitelezni, akár műanyag kerettel ha valakinek az a heppje:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40) b. válasza Chaser (#39) üzenetére


b.
félisten

Még egyszer..Külsőleg.Nem kivitelezni és mókolni, hanem megvenni.
Próbálj értelmezni.
Fogadd el hogy tetszik vazze ne ámokfussál itt és győzködj engem.
OLEDre nem kapsz 10 év beégés elleni garanciát ami elég fontos egy képmódnál, főleg ha megakad valami oknál fogva a vetítés. Az mellett egy nem Frame 2019 QLED tv is 500+ K tól felfele van 55" ban . Elég jól teljesítenek képminőség és minden egyéb terén külsőleg meg ez köröket ver az LG OLED re.Nekem...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#41) Chaser válasza b. (#40) üzenetére


Chaser
titán

te is próbáld meg értelmezni amit mondtam, odaadod asztalos bácsinak a pénzt, és megcsinál mindent, neked nem kell "mókolni", de ha csak pőrén felaggatod a falra, az a hatalmas "káva" nem fog feltűnni, mikor képkeret módot nézed, max ha keresed
de mint mondtam, vegyél belőle sokat, engem oszt' nem érdekel ( :
ámokfutást max te csinálod, egy túlárazott tömegtermék mellett kardoskodsz, samsung marketingesek csettintgetnének hatalmasat ha olvasnak

technikázzunk, már volt egyszer:
sikerült felsorolni az egyetlen előnyét, 10 év gar beégés ellen, ezt tudja majdnem dupla árért egy lg 55b8-cal szemben, ami képminőségben lecsapja, fogyasztásban jobb, távvezérlésben jobb, mediaplayerben jobb, ez a samu még csak nem is direct ledes, pffffffffffffff, semmi bajom a qleddel, megfelelő árért, meg pH@rasztvakítás nélkül, gondolkodtam a q6-oson 250-ért, hát nem bántam meg h drágábban vettem az lg-t, 4-500e-t meg véletlen se adtam volna egy 55" qledért, se frame verzióban, se direct leddel, se máshogy

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42) Chaser


Chaser
titán

Egyebkent peace, de nagyon meglepne ha lenne barki, akinek ha eletolnak egy 65" c8-at, meg ezt, h melyiket akasztana ki a falra, akkor ezt valasztana, ha szepen megmutatnak neki egy mozi szobaban melyik mit tud, marketing bs nelkul, de 55 b8/c8-nal is nagyon meglepodnek, csak az ara bajos ennek a tv-nek, otlet jo, magaval a termekkel nem lenne baj, csak ugy szeretnek eloadni mint a vilag 7. csodajat kb meg az elso spanyolviaszt, pedig nagyon nem az

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43) PhilBrick válasza Chaser (#42) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ki erdekel mit mutat egy moziszobaban? Sosem fog odakerulni!
Leggyakrabban egy vilagos, tobbfunkcios helysegbe kerul majd. Ez elsosorban disztargy, masodsorban TV.

(#44) sgery válasza Chaser (#37) üzenetére


sgery
őstag

Egyébként ha nem 600e lenne el is gondolkoznék magamnak ilyenbe.
Alapvetően vászonról nézek mindent (ami kikapcsolva el van rejtve), csak néha tv-zek, de ocsmányan fest a 10éves lg lcd tv a falon és ezen egy minimal oled se segítene.
Pont egy ilyen keretes tv-t tudnék elképzelni, de 200-300e-ért. Nekem fullhd is elég lenne basic lcd-ként, a tv adásokhoz Mo-on még 10évig elég lenne... minden másra úgyis vászon van...

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#45) PhilBrick válasza sgery (#44) üzenetére


PhilBrick
őstag

Az elso kiadasa kaphato mar 1000 eu kornyeken.

(#46) b. válasza Chaser (#41) üzenetére


b.
félisten

ennek a tv nek egy gondja van az ára.
Amúgy baromi jól néz ki így ahogy van. Én nem veszek ilyen mert drága.Ha 300 K lenne vennék, ha kellene TV De jól néz ki egyedi és ennyi.
AKi megveszi az is leszarja az OLED Tv-t meg az asztalost, mert az érdekli, hogy néz ki Gucci ülőgarnitúra mellett a falon a kandalló felett nem az hogy milyen a feketéje.
Nem kardoskodom mellette csak baromira nem tetszik hogy szerinted aki ilyet vesz az hülye mert nem racionális okból kifolyólag veszi meg a TV-t hanem mert tetszik az, hogy próbál más lenni mint a többi tv külsőleg és extra szolgáltatások terén.Akinek ilyenre van szüksége az nem úgy gondolkozik mint te ennyi.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#47) Piftuka válasza Chaser (#41) üzenetére


Piftuka
veterán

Ne haragudj, de nagyon nem érted a lényeget!

Ez a készülék kifejezetten "jövőbe mutató". A Sci-Fi filmekben lehetett ilyen megoldásokat látni a szereplők "digitális otthonaiban".

Ma már ekkora méretben, gyári kész megoldásként elérhető ez a digitális képkeret. Mert ez az.

A tévé funkció csak "hab a tortán".

Felesleges az "olcsó" OLED-eket és a házibarkácsot példaként felhozni, mert nem egy dologról beszélünk.
Ráadásul az is teljesen nyilvánvaló, hogy ennek a Samsung digitális képkeretnek a fő piaca nem Magyarország.

Viszont mivel ez egy IT oldal, teljesen természetes, hogy hírt közölnek róla, vagy akár - mint a példa mutatja - tesztelik.

Ahol, és akik pedig ilyet szeretnének, azoknak nem probléma akár többet is megvásárolni belőle a ház belső falaira.

Azok, akiknek a telefonról vezérelhető a mosógép, a hűtő, a mosogatógép, és központi "konzol" irányít a lakásban minden elektronikai berendezést.

Én magam a hagyományos festményeket és műalkotásokat preferálom, de elfogadom, hogy van ilyen is.

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.